Home

Forumas

Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Vandens užpylimas
praktiškas patarimas žiūrėti
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-11-17
Sveiki, gal galetumet pasakyt kokias slangas ir kokie antgaliai yra naudojami prisipilt vandens kempinguose ir aikstelese? Ar tinka antgaliai Lietuvoje ir Europoje?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Taip tinka
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-11-17
Gal galit truputi issamiau, kokio ilgio zarnos reikia kempinguose ir kokio dydzio skersmens antgalis prisijungti prie krano. Tai butu viskas siam kartui. Aciu.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tie angaliai yra berots dvieju dydziu 1/2  --   3/4.  Buna pirkt angalis ir jam perejimas.Jokiu stebuklu.Na dar gali pasitaikyt tiesiog uzmaunama .Paprastai galima privaziuoti prie ciaupo tikrai arti ir jis buna su zarna.Na as naudoju iki 10m issiilginancia zarna,man jos pakanka.
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-11-17
Super, aciu uz info
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Naudoju tokia. Pritvirtinau bagazineje arciau uzpylimo angos. Patogu naudotis ir nera purvo.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl vandens užpylimo. Buvo nuorodų, kad visokius antgalius naudojate- užsukamus, užmaunamus ir kitokius. Kur randate kranų, ant kurių galima užsukti? Mano sutikti visi buvo paprasti buitiniai maišytuvai. Gal kempinguose ir tose stellplatze? Jei taip, ar galima tenai užvažiuoti tik užsipilti/išsipilti už kažkokį mokestį nenakvojant ir nemokant paros mokesčio?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Dėl vandens užpylimo. Buvo nuorodų, kad visokius antgalius naudojate- užsukamus, užmaunamus ir kitokius. Kur randate kranų, ant kurių galima užsukti? Mano sutikti visi buvo paprasti buitiniai maišytuvai. Gal kempinguose ir tose stellplatze? Jei taip, ar galima tenai užvažiuoti tik užsipilti/išsipilti už kažkokį mokestį nenakvojant ir nemokant paros mokesčio?
Tikrai galima, tik kas karta reikia tartis, ne visada sutinka, bet pasitaiko. Degalinėse užsukami dažnai buna.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
Dėl vandens užpylimo. Buvo nuorodų, kad visokius antgalius naudojate- užsukamus, užmaunamus ir kitokius. Kur randate kranų, ant kurių galima užsukti? Mano sutikti visi buvo paprasti buitiniai maišytuvai. Gal kempinguose ir tose stellplatze? Jei taip, ar galima tenai užvažiuoti tik užsipilti/išsipilti už kažkokį mokestį nenakvojant ir nemokant paros mokesčio?
Turiu keturių rūšių užsukamus (įvairių diametrų).... vieno kol kas neteko panaudoti. Su užmaunamais neteko susidurti.
Į kempingus užsipilti/išsipilti užvažiuoti galima, bet jie dažniausiai brangininkai - išdrįsta ir 6,00 € paprašyti, kai tuo tarpu mokamose aikštelėse 1,00-3,00 €