Home

Forumas

J.J
vanduo kempinguose
vandens pajungimo standartai...
kad duju balionai skiresi tai jau išsiaiškinau o ar    norint prisipilti su šlanga vandens i kemperi  yra vieningas  standartas čiaupu  europoj ar irgi skiresi ?
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
pažiūrėk čia
J.J
tai tas tai aisku kad  yra visokiu dydziu prigalvota bet ar    pasitaiko  nestandartiniu dydziu ar  visur vienas standartas ?
Paprastai visi veziojasi dezute su ivairiais pajungimo variantais. Be to isideda slanga, nes kartais nebuna. Beje Denukuose yra zarnos kurios pajungus vandeni issiplecia ir isilgeja iki 10 metru. Isleidus vandeni telpa i maza maiseli. Super. Rekomenduoju.
J.J
taip taip..turiu tokia.. Kaune po 1 eura  buvo atveze pazystami...
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viskas taip....
Bet dažniausiai daug paprasčiau ir daug greičiau pasipildyti kanistros pagalba, ypač mažas kemperių geriamo vandens talpas.
Na dabartiniu kemperiu talpos apie 120 litru, didesniu dar daugiau. Kam ta svori su kanistrais vezti? Ir taip svori mesti reikia, o daznaiprisipilti civilizuotoj sali ne problema. Beje idomus dalykas , kuri radau vokieciu filmukuose. Jie veziojasi po 0,5 , 1 ir 2 euru monetu vandeniui ir issivalymui. Niekada nesugalvojau, bet kai atrandi toki aparata tai visi kratom pinigines. Verta ziema pasikaupti.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
10 metų turiu kemperį. Vežiojuos 10 ltr. laistytuvą su 30 cm šlangos antgaliu, kad būtu patogiau viską išpilti. Kempinguose beveik visur yra šlangos, o jeigu vandens pritrūksta stovint tai dar esu pajėgus atsinešti laistytuvą ir 5 ltr. nuo geriamo vandens talpą. Mano bakas 120 ltr., na ir bagažinė didelė. Tai patogu ar iš čiaupo, ar iš šulinio.
Is tiesu, daugelis senu vokieciu kemperistu veziojasi laistytuvus. Pritrukus nesunku kokia desimtine vandens atsinesti tuom kart, ir kemperio nereikia judinti. Taciau buvau nusipirkes plastikinius 20 ltr bakus, tokius sulankstomus. Jie labai nepatogus. Dar kai pilna reikia pakelti nieko, bet kai reikia supilti i bako anga ir dar per leika arba zarnele, tai jau reik but pasportavus rimciau.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
turiu daug galų ir atsargoje 20l kanistriuka vandeniui, 80% kartu su juo ir pildau 70l baka :D