Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Variklio tepalo keitimas
Praplovimas
Pakeiciau savajam Fordui tepala, nes jau 15k prasisuko.Nors rida nera didele bet tepalas jau pajuodaves.Anksciau budavo mada praplauti sistema bet dabar,turbut ,niekas to nebedaro.Norisi palaikyti svaria sistema,todel isleidau sena ir uzpyliau pigaus is Litagros 5w30 (kainavo apie 15e),filtro nekeiciau,pralekiau koki 20km,kad pilnai uzkaistu variklis.Isleidau,isukau nauja filtra ,uzpyliau tikra Fordini.Nuvaziuota 100km,tepalas skaidrus,sunku yziureti norma ant matuokles.Net smagu ant dusios pasidare.
Zinau, atsiras skeptiku tuo klausimu,bet is patirties zinau ,kad varikliai byra ne del to, kad sudilo ar neatlaike kazkokia detale o del to, kad ta detale negavo normalaus tepimo.Tepimo negavo del to, kad uzsikimsusi sistema nuo susidariusiu kresuliu,kai tepalas laiku nekeiciamas. Sistemoje yra daug kanalu su mazu praejimu,kurie ir uzsinesa. Naujoms masinos gamintojai perdaug istempe tepalo keitimo intervala,paskutinio modelio fordui 60tks.km.Tai kazkoks stebuklas.Kazkodel Land chruiseriui kaip buvo 15k intervalas taip ir liko.Manau kad tokia nereiksminga investicija pades sirdutei ilgiau tarnauti.Ka manot kolegos?
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Manau tepala Jeigu LL keisti iki 15k. Del praplovimo pavazineti kitu aisku blogiau nebus. Dyzeliniu visu pajuodoja pavaziavus siek tiek. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Keičiu karta per metus arba max kas 10000 km nepriklausomai kokio gerumo tepalas, bo nesinori kur nors toli nuo namų ir draugų sustoti. Trinantis po kalnus spėju dažnesnis keitimas nekenkia.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Savo kemperiui ant  Ford Transit bazės tepalus keičiu kartą per metus. Kilometrai įtakoja mažai, nes metuose papratai būna dvi kelionės, sumoje susidaro iki 18000-20000 km.
Visiems savo turimiems (ar anksčiau turėtiems) automobiliams tepalus jau daug metų keičiu kas 15000-20000 km.
As kazkaip sita klausima jau nagrinejausi be forumo, per forumiecius :)  Man keista pasirode kai man Iveco centras pasiule pasikeisti tepalus po metu pravaziavus 5000 km. Bet tiek Tomas, tiek Dainius ta patvirtino, kuriu nuomone labai gerbiu. Priemiau daryt kompromisa, kadangi dar vaziuoju i kelione viena ir gryzes pries ziema neverta galvoju keisti, tai pasikeisiu matyt pavasary pries naujas keliones. Stovint per ziema gal niekas nepasidarys.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Net neįsivaizduoju, kaip tepalą pasikeisti kas 5000 km:hi:
Mano vienos kelionės maršrutas  dar nėra buvęs mažiau, kaip 6500-7300 km. O keisti alyvą atostogaujant, būtų per didelė prabanga:baisu:
Jei rimtai, tai ir gamintojai rekomenduoja tą daryti po 15000 km, jei ką:driving: 
Bet Arvydai as per savo darbus praeitais metais nepravaziavau, o metai tuoj bus praeje. Naujesniems kemperiams yra toks dalykas arba pagal kilometrus arba pagal laika, kas greiciau sueina. Iveco raso kas 40 tukst arba kas metai. Nepravaziavau tiek o metai praejo ir turi keisti. Man irgi keista. Bet taip yra.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Bet Arvydai as per savo darbus praeitais metais nepravaziavau, o metai tuoj bus praeje. Naujesniems kemperiams yra toks dalykas arba pagal kilometrus arba pagal laika, kas greiciau sueina. Iveco raso kas 40 tukst arba kas metai. Nepravaziavau tiek o metai praejo ir turi keisti. Man irgi keista. Bet taip yra.
Niekur neteko skaityti, kad variklinė alyva per metus "pašvinksta":juokas:
Jei kas nors įmestų nuorodą, kur tai moksliškai įrodyta, aš irgi taip elgčiausi. 
Praeityje turėjau Chrysler 300 ir gan ilgai. Kadangi turime new vieną automobilį, neskaitant kemperio, juo nuvažiuodavau ne daugiau 5000 km. Tepalus jam keisdavau kas 20000 km - kas 4-5 metus. Ir nieko jam blogo nenutiko. Pardaviau gan geros būklės, nes nusibodo važinėti tuo pačiu.
Mano nuomone, tai tik servisų "pasakos", kad alyva po metų "pašvinksta":velnias: 
Kadangi nesu tos srities žinovas, o daugiau vadovaujuosi daugiamete  gyvenimiška patirtimi, prašau, gal kas įmes mokslinių tyrimų nuorodą šia tema. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Marijus.K parašė:
Bet Arvydai as per savo darbus praeitais metais nepravaziavau, o metai tuoj bus praeje. Naujesniems kemperiams yra toks dalykas arba pagal kilometrus arba pagal laika, kas greiciau sueina. Iveco raso kas 40 tukst arba kas metai. Nepravaziavau tiek o metai praejo ir turi keisti. Man irgi keista. Bet taip yra.
Niekur neteko skaityti, kad variklinė alyva per metus 'pašvinksta':juokas:
Jei kas nors įmestų nuorodą, kur tai moksliškai įrodyta, aš irgi taip elgčiausi. 
Praeityje turėjau Chrysler 300 ir gan ilgai. Kadangi turime new vieną automobilį, neskaitant kemperio, juo nuvažiuodavau ne daugiau 5000 km. Tepalus jam keisdavau kas 20000 km - kas 4-5 metus. Ir nieko jam blogo nenutiko. Pardaviau gan geros būklės, nes nusibodo važinėti tuo pačiu.
Mano nuomone, tai tik servisų 'pasakos', kad alyva po metų 'pašvinksta':velnias: 
Kadangi nesu tos srities žinovas, o daugiau vadovaujuosi daugiamete  gyvenimiška patirtimi, prašau, gal kas įmes mokslinių tyrimų nuorodą šia tema. 
Ne servisų Arvydai- gamintojų (Mariaus atveju Iveco). Žinoma ir gamintojas grybą pjauna rašydamas, kad tepalus keisti, kas 30000km. Gal ir yra tam paaiškinimas.... Alyvos keitimas ne karvę kainuoja- pigiau nei turbinos ar kitų variklio mazgų ketimas. Dar, kai pagalvoji apie tepalų kokybę ir tai, kaip ir kur brendinius tepalus pilsto kas netingi..... 
Nezinau Arvydai. Negaliu atsakyti. Man taip pasake zmones kurie manau nusimano. Todel parasiau. Gal kas pakomentuos Tau