Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Tokiems megejams kaip as, nematai kaip termometra vidini ikisti, kad neperkepti. Jei isigysi tokia, papasakok apie patyrimus.
Ne nepirksiu, nera ka čia pirkti ir dar tiek mokėti. vamzdukai plonesni apie 6cm  gal kokie  10-15 eurų jau Lietuvoje perkant , o visa kita stovas ir reflektorius, o storesni kaip čia matyt brangesni bet kad ir 50 eur tai vistiek nepateisina tokio gaminio kainos apie 1000 dol. 
Vienintelis grilius man siandien kurio noriu ir turiu, tai keramikinis. Aisku jis sunkus, nepatogu veziotis bet maistas su juo puikus, Aisku veziotis galima ir Cobb koki efektas panasus. ar dar koki. Beje ne i tema, kazkada kalbejom apie siuos grilius, dabar teko bendrauti su tokiais kietais sefais. Nustebau kad sake ju favoritas dabar Kamado Bono. Sake kokybiski ir nebrangus. Mano megiamas Big green egg sake geri tik mazu ismatavimu, dideliu geriau nepirkti. Nezinau kaip ten yra.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Vienintelis grilius man siandien kurio noriu ir turiu, tai keramikinis. Aisku jis sunkus, nepatogu veziotis bet maistas su juo puikus, Aisku veziotis galima ir Cobb koki efektas panasus. ar dar koki. Beje ne i tema, kazkada kalbejom apie siuos grilius, dabar teko bendrauti su tokiais kietais sefais. Nustebau kad sake ju favoritas dabar Kamado Bono. Sake kokybiski ir nebrangus. Mano megiamas Big green egg sake geri tik mazu ismatavimu, dideliu geriau nepirkti. Nezinau kaip ten yra.
Jeigu ne i tema,tai po Estų suvažiavimo pažiūrejes kaip jūs kepat nusipirkau ir aš :) Pigesnio gamintojo,bet man labai patinka. Kamado Proflame Expert MAXI
Ju principas toks pat. Svarbu termometra visini idejus padaryti 70-75 iskepusiai mesai ir viskas ok
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Išbandžiau kelionėje tokį daiktą.Labai patiko.
https://www.kotlin-tagan.com/
Nu bet cia ne grilius. O sitas funkcijas gali atlikti ir koks Cadac grilius. Nors ta cuguna kai kurie labai megsta. Troskinius gamina, sonkauliukus tusina.Nors as per 4 valandas tokius sonkauliukus su keramikiniu pagaminu kad galima ka nusigrauzti.
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Taip,tai ne grilius,bet kelionėje labai gerai ne tik troškiniams,bet ir sriubai,pusryčiams net kiaušinienę išbandėm pasigamint.Labai patogu naudoti ir vietos palyginus nedaug teužima.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Ju principas toks pat. Svarbu termometra visini idejus padaryti 70-75 iskepusiai mesai ir viskas ok
Turiu tokį termometrą kurį ikišti reikia,tai biški laiko užtrunka.Šonkaulių dar nebandžiau,bet mėsa apie 12 val.kepiau,tai labai patiko.
Termometras ikisti laiko neuztrunka. O laikas priklauso nuo temperaturos. Galima greitai iskepti.
Tomai, turiu toki visokiems reikalams. Nuo picos sriubos kiausinienes iki arbatos uzvirinimo. Vietos mazai, veikia puikiai. Suprask nenoriusakyti kad tas prastas sitas geras. Tiesiog man taip papuole kad sitoki nusipirkau. Cadac
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Termometras ikisti laiko neuztrunka. O laikas priklauso nuo temperaturos. Galima greitai iskepti.
Tomai, turiu toki visokiems reikalams. Nuo picos sriubos kiausinienes iki arbatos uzvirinimo. Vietos mazai, veikia puikiai. Suprask nenoriusakyti kad tas prastas sitas geras. Tiesiog man taip papuole kad sitoki nusipirkau. Cadac
Šitas geras,bet man biški problemos su jo valymu...