Home

Forumas

As irgi tik is Rygos dviem savaitem.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Mes truputi ilgiau, manau gausis apie 25 dienas.
Maršrutas jau į pabaigą. Sumoje apie 6500 km

As kadangi jau ne pirma karta, tai vaziuojam ten kur patiko ir ko nepaziurejo. Tai per dvi savaites be skubosir su atrakcijom.
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Gintaras..G parašė:
Pagaliau valar įveikėme TROLLTUNGĄ, trolio ležuvis pėstute 28 km, norgės stebuklai pamatyti, toliau Bergenas










L






ooo, cia geras. Saunuoliai. Papasakokyt kaip iveiket kiek uztrukot? as vis dar kakzaip ne pasitikiu savo jegomis kopiant i Troll tunga nors  Kjeraga ir Preikstolena mes iveikeme. :)
O kaip Kjerag ar sudetinga buvo? Mes su 12 metu vaikais planuojam lipti. Gal kokiu patarimu?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
Kada Arvydai vaziuoji i Norvegija? Man nepasiseke. Plauksiu brangiai, bet is Rygos. :)
Turim taip pat minti keliaut i Norge.Palyginau kaina liepos menesiui 2suauge ir vaikas,bei kemperis virš 7 m.Tai man tai pačiai datai Tallink keltas(iš/į Ryga) net siek tiek pigiau gaunasi nei Stena.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Gintaras..G parašė:
Na na, kur aš ta laivą esu matęs :hmz:
Justinas.S parašė:
Marijus.K parašė:
Kada Arvydai vaziuoji i Norvegija? Man nepasiseke. Plauksiu brangiai, bet is Rygos. :)
Turim taip pat minti keliaut i Norge.Palyginau kaina liepos menesiui 2suauge ir vaikas,bei kemperis virš 7 m.Tai man tai pačiai datai Tallink keltas(iš/į Ryga) net siek tiek pigiau gaunasi nei Stena.
Bet kokiu atveju as jau nusipirkau. Beto su savo kemperiu as cia netelpu i pigiausias kategorijas. Tiek to. Nuplauksim uz brangiau.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Marijus.K parašė:
Justinas.S parašė:
Marijus.K parašė:
Kada Arvydai vaziuoji i Norvegija? Man nepasiseke. Plauksiu brangiai, bet is Rygos. :)
Turim taip pat minti keliaut i Norge.Palyginau kaina liepos menesiui 2suauge ir vaikas,bei kemperis virš 7 m.Tai man tai pačiai datai Tallink keltas(iš/į Ryga) net siek tiek pigiau gaunasi nei Stena.
Bet kokiu atveju as jau nusipirkau. Beto su savo kemperiu as cia netelpu i pigiausias kategorijas. Tiek to. Nuplauksim uz brangiau.
Į kurį galą planuojant važiuoti?
Mes vaziuosime nuo Stavangerio, Preikestoleno aukstyn iki Atlanto kelio ir nuo ten atgal. Kazakaip kai buvau praeita karta mums pasirode visos grozybes butent cia, sitam ruoze. Aukstyn kilometru daug paziuret ka reciau.