Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
WC ir kitos kvapnios tėmos
Vokiečiai savo forumuose daug diskutuoja šituo neatskiriamu nuo kelionių ir gyvenimo klausimu. Kiek bekeliautum vistiek lieka atvira šitą temą ir patirtis šnibžda ne man vienam ir sprendimų ieško dar kas nors...
Žinomi variantai:

Tradicinės dėžės

Didėlės talpos su smulkintuvais 


ir vokiečiuose dar vienas populiarėjantis variantas Atskiriantis "sausa" nuo "šlapio" na toks savotiškas sprendimas...

Padiskutuokim apie pliusus minusus...




Pas mane didele talpa su smulkintuvu. Anksciau turejau kasete, kaip ir daugelis. Matau dabartines privalumus: maziau smirdi nei kasete( kalbu kai labai karsta ir smirdejimas salyginis). Nereikia spec chemijos, o tai reiskiasi ispilu ten pat kur ir nuotekas. Nereikia CHEM WC tualetu. Aisku talpa 180 ltr tai ne 19 litru. Kiek girdejau minusas kad smulkintuvai genda. Ypac nuo prasto popieriaus jei meti i klozeta.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Pas mane irgi talpa ne kasete.As naudoju toki jokio kvapo,net ispilant jokio kvapo ! 
Tiesa sakant rasydamas apie kvapa tikejausi tokio parasymo, todel konkretizuoju: kai ipili Jani sita daikta, jei vaikai padaro ant rimtesnio ir dvi dienas neisvalai, o lauke karsta, tai jis nepadeda. Zalias geriau padeda bet ir netobulai. Anas kvepia spygliais, sitas jura. :) esme nori nenori kas dvi dienas turi valyti nes kvapas yra. Siek tiek gelbeja SOG ventiliacija. Bet ne visiskai. Neuzsidaro ten taip sandariai, kad ir kaip noretusi.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Pas mane vc bakas 40litru as uzpilu api 250ml sio skyscio manes viekada jis nera pavedes.Netgi pasakyciau atvirksciai daugiau stebina nes kai tikiesi ispilant fui,jo nebuna .Kalbu apie karstas dienas 3-4max uzsistovi.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:
Pas mane vc bakas 40litru as uzpilu api 250ml sio skyscio manes viekada jis nera pavedes.Netgi pasakyciau atvirksciai daugiau stebina nes kai tikiesi ispilant fui,jo nebuna .Kalbu apie karstas dienas 3-4max uzsistovi.
O kas čia per bakas40 lt? Ar jis standartinis? Kaip toki išnešti? Turi sveikatos vienok....
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
O kaip jums tas vokiškas sprendimas su atskirimu? Ten jie sausa turini maišais i šiukšledežias meta, o skystį į bendras nuotekas ir jaučiasi labai ekologiški. Minusas sistemos tai pastoviai tai pastoviai ijungtas kvapo nusiurbimas, pastoviai kvepentis važiuoji , o kai toks kur pašoniai prisiparkuoja tai speju visi viens į kita dairosi klausiančiai žiurėdami "kuris" ?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dil didėlės talpos, kur ja ir kaip išvalyti jei ne kempinge ar ne spec vietoje? Vis dairausi tokio sprendimo tik važiuojant kartais pastebiu, kad neturėsiu kur išleisti, kaip yra iš tikro?
O kaip isleidi duzo vandeny? Nebutinai gi kempinge. Taip ir ta isleidi ne kempinge. Taip instrukcijoje parasyta. Jokiu problemu. Pas mane net isleidimo vamzdis sueina i viena.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Robertas.M parašė:
Janis.C parašė:
Pas mane vc bakas 40litru as uzpilu api 250ml sio skyscio manes viekada jis nera pavedes.Netgi pasakyciau atvirksciai daugiau stebina nes kai tikiesi ispilant fui,jo nebuna .Kalbu apie karstas dienas 3-4max uzsistovi.
O kas čia per bakas40 lt? Ar jis standartinis? Kaip toki išnešti? Turi sveikatos vienok....
Taip man subega i talpa ne i kasete.Isleidi kaip Marijus rase kaip ir kitas nuotekas.