Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:
Siandien parsiveziau plastiko luboms. Emiau 5mm storio, baltas, matinis. Pas reklamerius nupirkau. Kazkaip galvojau, lad jis toks tvirtesnis. Ketvirtadieni bandysim deti. Rrik dar tik kazkoki profiliuka sugalvot sujungimams. Tobula butu H formos, tik va nezinau dar kur ieskot. Reklameriai turejo tik permatomu, tai  nelabai. 
Is to paties plastiko tik plonesnio darysiu priekiniu duru apdaila. Dar klijuosis porolono sluoksnis, o tada dermantinas. 
Mačiau mokvežoje aliuminio visokiu reikalu , regis ir kitose statybinių  parduotuvėse budavo ir tokiu profilių, o ir internėte spėju rastum.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Aurelijus.B parašė:
Vaida.M parašė:
Siandien parsiveziau plastiko luboms. Emiau 5mm storio, baltas, matinis. Pas reklamerius nupirkau. Kazkaip galvojau, lad jis toks tvirtesnis. Ketvirtadieni bandysim deti. Rrik dar tik kazkoki profiliuka sugalvot sujungimams. Tobula butu H formos, tik va nezinau dar kur ieskot. Reklameriai turejo tik permatomu, tai  nelabai. 
Is to paties plastiko tik plonesnio darysiu priekiniu duru apdaila. Dar klijuosis porolono sluoksnis, o tada dermantinas. 
Kodėl būtent plastika nusprendėt naudoti?
Gal tiks H sujungimas
Na, plastikas nesunkus, nebijo drėgmės, tekstūra smagi - toks matinis pieno baltumo, dar nesudėjom - tai neturiu, ką parodyti :) 
Priekis jau visas surinktas, su faromis ir buferiu, nepasifotkinau tik. Faras buvom susipirkę iš kelių trafikų - atrinkom gyviausius reflektorius, auselės visos išlūžę - gaminom prigaminom, sudėjom - na jos kaip ir yra, tik man visoki plyšeliai nepatinka, vyras sako "tais metais taip ėjo :D " nu aišku nėra ką lyginti su naujom mašinom :) 

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Pusė metų tylos :)
Su kemperiu nelabai kas ir nutiko per tą laiką. Rudenį daugiau laiko leidom su savo šunium, žinojom, kad tai paskutinis mūsų ruduo. Gruodžio mėn. atsisveikinom. 
Ir, kad nebūtų visai tik liūdna :) namuose atsirado kita šlapia nosis
 Šį kart tai Vokiečių aviganis. Juodas kaip smala Parakas :) 
Labai džiaugiuosi, kad praėjusiais metais bent medžiagų prisipirkau- tad dabar, kai viskas uždaryta, darau kemperio priekinių durų apdailas. Žodžiu grįžau :) 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Užuojautos dėl šuns, o dėl kemperio kantrybės ir sėkmės!
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Vaida.M parašė:
Pusė metų tylos :)
Su kemperiu nelabai kas ir nutiko per tą laiką. Rudenį daugiau laiko leidom su savo šunium, žinojom, kad tai paskutinis mūsų ruduo. Gruodžio mėn. atsisveikinom. 
Ir, kad nebūtų visai tik liūdna :) namuose atsirado kita šlapia nosis
 Šį kart tai Vokiečių aviganis. Juodas kaip smala Parakas :) 
Labai džiaugiuosi, kad praėjusiais metais bent medžiagų prisipirkau- tad dabar, kai viskas uždaryta, darau kemperio priekinių durų apdailas. Žodžiu grįžau :) 
Smagų girdėti, kad gražiai išlidėjote šeimos draugą ir sielą  į amžinuosius medžioklės plotus...
Kuo bus vardų naująsias kelionių draugas?
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Ačiū. 
Naujokas Parakas iš Laukinės vilkauogės :) P vada. Pradžioj galvojom keisti vardą, bet neradom tokio stipraus ir išskirtinio.

O del retriverio - Torino - buvau labai nustebinta, kaip viskas jau civilizuota. Tauragėje yra krematoriumas, atgauni baltą urnelę. 
Svarstėm apie kitą retriverį, bet gal kada nors vėliau. Kažkaip nesinorėjo, kad kaip pakaitalas būtų. Už tai dabar labai įdomu stebėti, kaip auga vokietis - toks netikėtai meilus ir baisiai grobinis. 

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Parakas stipriai skamba, tik ar patogų kviesti, šuo vistiek girdi tik pirmą, ar pirmus skieminius.
Norkape teko bendrauti su vienų  Samių, man patiko jo šuns vardas Čáhpe, išvertus reiškia juodas. Tiktų jūsų šuniui, bet jau per vėlu keisti .
Reiškiasi bus Parakas, dūminis :alus:
Svarbiausią, kad mūsų Pikolo nenukristų :)
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Mano ir retriveris gi buvo Torino - 3 skiemenys, kažkaip įpratau prie ilgesnių vardų. 

Bjaurus oras, tai vakare nesinori kieme kuistis... Bet grįžti prue anų metų plano, kad vakarais nors po kokį smulkų darbelį dėl kemperio padaryčiau. Kitaip, kol šalta tas ūpas gali ir neateiti. 
Tad nušveičiau ir nudažiau kėdės stovą. Milteliniu būtų buvę gražiau, bet esamomis aplinkybėmis - labai smagu tepuku nuteplioti. Hamerito iš Ermitažo tik 2 savaites laukiau :D labai jau iš anksto reik pirkti dabar viską. 

Vyras baigia krapštytis su motoru, perėjo prie stabdžių, šiandien gale cilindriukus keičia. 



Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Su viela gerai padaryta:) O aš užvakar užsimiršau, kad vienoj pusėj kalades nuėmiau, kitoj pusėj būgną uždėjau ir stabdžius paspaudžiau:(
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Tomas.J parašė:
Su viela gerai padaryta:) O aš užvakar užsimiršau, kad vienoj pusėj kalades nuėmiau, kitoj pusėj būgną uždėjau ir stabdžius paspaudžiau:(
Buvo proga iš naujo susirinkt cilindriuka? :)

Aš šiandien išsipjoviau antru dureliu apdaila is plastiko, priklijavau porolona
 Ryt apsikarpysiu ir klijuosiu eko-oda. 

Kai susides sedynes- matysiu kiek vietos lieka, reiks gal kokia daiktu detuve sugalvoti. 
Baigsiu su siom, nezinau kuo uzsiimti. Reik lubas sudet- plastikas supirktas, truksta tvirtinimu...  Gal sienas reiktu ossiklijuot, bet dar reiks dugna virint, kad nesugadintu. 
Vis pagalvoju apie isplanavima. Ir nesusideda man ten vaizdas :) gale galvoju stacionaria lova daryt, jokiu mechanizmu, apacioj sandeliukas bus. Va kur sugalvot treciam zmoguciui lovele nezinau. Simtus fotkiu perziurejau, o mane riboja tie ne vietoj ispjauti langai irrrr tas saldytuvo-virykles komplektas, kuri is donoro isemiau. Jis irgi netelpa ten, kur norejau. Blemba gelezi sveist lengviau :)