Home

Forumas

Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:
Nu geras! Tai, jau atrodo spec. Parduotuve ir vistiek nepapasakoja visko... Nu as jo nusipirkus buvau tik priekinem durelem, kitom apdailom paieskosiu sintepono (a kur ieskot? Nelabai itariu, kaip ans isrodo) 
Aš pirkau čia. Rudenį gyvai bent 5-6 storių-tankių turėjo.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Arvydas.I parašė:
Vaida.M parašė:
Nu geras! Tai, jau atrodo spec. Parduotuve ir vistiek nepapasakoja visko... Nu as jo nusipirkus buvau tik priekinem durelem, kitom apdailom paieskosiu sintepono (a kur ieskot? Nelabai itariu, kaip ans isrodo) 
Įvedus tą stebuklingą žodį, google išmeta pakankamai nemažai pasirinkimų... yra ir įsigijimų internetu
ja, paguglinus matau, kas čia per daigtas. Turės kurioj nors pardėj gyvai - pačiupinėsiu :) nesnu rimtai neturėjus aš reikalų :D 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
aš čia vis užsiimu kokiom dekoratyvinėm smulkmenom :D o iš tiesų - gi reikia bagti šlifuoti/glaistyt ir nudažyt 2 moldingo detales..... kai prisimenu šitą darbą iš anų metų, tai verkt noriu :D geriau nežinau, ką veikt, lysves kokias kast :D net su bulgarke smagiau šlifuot, nei su glaistais žaist :D 

žinot, kai reik kažką padaryt, ko nenori - tada prisimeni, kad tau gi blyn reik langus išvalyt, ar dar kokiu vėju užsiimt :D 
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Sveiki, kaip susijęs su audiniais, padarau audinių gidą, dalis jau buvo išvardinta Tomo Tado Vaidos postuose, bet sukonkretinu medžiagas ir pardavėjus:

Kemperiui vidui, minkštai daliai aptraukti rekomenduočiau:

1. Veliūrinio tipo audinį, jis maloniausias prisilietimui.
2. Oda (praktiška, bet aš asmeniškai niekada nedėčiau, dėl nemalonaus jausmo liečiantis su oda, nebent versta arba alkantara)
3. Baldiniai audiniai
Visi audiniai turi būti min 300 g/m2 ir pilnai sintetiniai, pageidautina su OEKOTEK sertifikatu, taip bus mažiau chemijos. EASY CLEAN aš asmeniškai neimčiau, ten tik padengimai, ir kai kurie gan agresyvūs. 

Minkštos dalies formavimui porolonas (nors Tomas ir nerekomendavo, bet sinteponas tinka tik tose vietose, kur nereikia išlaikyti griežtos formos, arba dėti kartu su porolonu, kad paminkštinti reikiamas vietas (toks miksas nelabai tinka sėdimai daliai (atraminei tinka), nes sinteponas laikui bėgant susispaudžia).
Prieš traukiant poroloną viršutiniu audiniu, jį geriausia apvilkti plonu sintetiniu audiniu 30-50 g/m2 (taip viršutinis audinys nekibs prie porolono.

Sinteponas būna karštas ir nekarštas (karštas geresnis, smulkiau suvelta, ilgiau išlaiko tūrį).

Pardavėjai, surašau prioritete pagal tai, kas į ką specializuojasi:

Litena, Audėjas, Daug parduotuvių Savanorių pr. 192, (visuose parduotuvėse gan platus audinių: veliūrinio, baldinio ir kitų pasirinkimas, taip pat dėl baldinių audinių galite kreiptis į mane, vietoje laikau baldinį, kitus atvežčiau užsakius).
Žakona (vietoje turi visa tai, kas liečia automobilio apmušimų audinius, klijus, dirbtinę odą, audinius, kita pagal užsakymus)
Revaris (vietoje turi daug natūralios ir dirbtinės odos, audinių kitų smulkmenų)
Kaivida, Garmus (sinteponas tik Kavida, viskas siuvėjams, pagrinde smulkmenos, audiniai pagal užsakymą)
Sinteponą galima įsigyti Siteks (Šiaurės tekstilė) pas juos taip pat yra baldinių medžiagų, Sitepono galima rasti statybinėse parduotuvėse (Ermitaže), sinteponas naudojamas pustų striukių (balionkių) gamyboje, galima rasti kas prekiauja rūbų medžiagomis.

Dėl baldinių audinių galite kreiptis į mane 868703363 arba [email protected], vietoje laikau baldinį audinį, kitus atvežčiau užsakius.
Aš perku medžiagas pagrinde sėdmaišių gamybai, bet parduodu audinius ir kitiems (kaina iki puse žemesnė nei išvardintose parduotuvėse) iš šių medžiagų taip pat gaminu sėdmaišius.
Iš pastoviai turimų audinių tiktų baldiniai audiniai SCANDIC, bet kaip rašiau sau dėčiau veliūrą (aš jo vietoje neturiu, turiu tik pavyzdžius, bet mano kemperyje visa minkšta dalis veliūrinė, nerealiai malonu prisilietimui).
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
O kaip smagu, kad prisijunget i diskusija! Ir koks sutapimas.... Siandien visa diena galvojuz kad gal reiktu pertraukti sofa, kuri terasoj stovi.... Tokia nudeveta, sunu apgrauzta.... (nu cia grynai, kad nereiktu eit sveist :)))) reik pasimatuot ja
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.K parašė:
Sveiki, kaip susijęs su audiniais, padarau audinių gidą, dalis jau buvo išvardinta Tomo Tado Vaidos postuose, bet sukonkretinu medžiagas ir pardavėjus:


Kemperiui vidui, minkštai daliai aptraukti rekomenduočiau:


1. Veliūrinio tipo audinį, jis maloniausias prisilietimui.
2. Oda (praktiška, bet aš asmeniškai niekada nedėčiau, dėl nemalonaus jausmo liečiantis su oda, nebent versta arba alkantara)
3. Baldiniai audiniai
Visi audiniai turi būti min 300 g/m2 ir pilnai sintetiniai, pageidautina su OEKOTEK sertifikatu, taip bus mažiau chemijos. EASY CLEAN aš asmeniškai neimčiau, ten tik padengimai, ir kai kurie gan agresyvūs. 


Minkštos dalies formavimui porolonas (nors Tomas ir nerekomendavo, bet sinteponas tinka tik tose vietose, kur nereikia išlaikyti griežtos formos, arba dėti kartu su porolonu, kad paminkštinti reikiamas vietas (toks miksas nelabai tinka sėdimai daliai (atraminei tinka), nes sinteponas laikui bėgant susispaudžia).
Prieš traukiant poroloną viršutiniu audiniu, jį geriausia apvilkti plonu sintetiniu audiniu 30-50 g/m2 (taip viršutinis audinys nekibs prie porolono.


Sinteponas būna karštas ir nekarštas (karštas geresnis, smulkiau suvelta, ilgiau išlaiko tūrį).


Pardavėjai, surašau prioritete pagal tai, kas į ką specializuojasi:


Litena, Audėjas, Daug parduotuvių Savanorių pr. 192, (visuose parduotuvėse gan platus audinių: veliūrinio, baldinio ir kitų pasirinkimas, taip pat dėl baldinių audinių galite kreiptis į mane, vietoje laikau baldinį, kitus atvežčiau užsakius).
Žakona (vietoje turi visa tai, kas liečia automobilio apmušimų audinius, klijus, dirbtinę odą, audinius, kita pagal užsakymus)
Revaris (vietoje turi daug natūralios ir dirbtinės odos, audinių kitų smulkmenų)
Kaivida, Garmus (sinteponas tik Kavida, viskas siuvėjams, pagrinde smulkmenos, audiniai pagal užsakymą)
Sinteponą galima įsigyti Siteks (Šiaurės tekstilė) pas juos taip pat yra baldinių medžiagų, Sitepono galima rasti statybinėse parduotuvėse (Ermitaže), sinteponas naudojamas pustų striukių (balionkių) gamyboje, galima rasti kas prekiauja rūbų medžiagomis.


Dėl baldinių audinių galite kreiptis į mane 868703363 arba [email protected], vietoje laikau baldinį audinį, kitus atvežčiau užsakius.
Aš perku medžiagas pagrinde sėdmaišių gamybai, bet parduodu audinius ir kitiems (kaina iki puse žemesnė nei išvardintose parduotuvėse) iš šių medžiagų taip pat gaminu sėdmaišius.
Iš pastoviai turimų audinių tiktų baldiniai audiniai SCANDIC, bet kaip rašiau sau dėčiau veliūrą (aš jo vietoje neturiu, turiu tik pavyzdžius, bet mano kemperyje visa minkšta dalis veliūrinė, nerealiai malonu prisilietimui).
Faini sėdmaišiai! 
Sėdmaišiui svarbiausias reikalavimas patogumas, o šie panašu labai patogūs, kur ant tokio galima prisėsti?
Po lietum galima palikti? 

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Mindaugas.K parašė:
Sveiki, kaip susijęs su audiniais, padarau audinių gidą, dalis jau buvo išvardinta Tomo Tado Vaidos postuose, bet sukonkretinu medžiagas ir pardavėjus:


Kemperiui vidui, minkštai daliai aptraukti rekomenduočiau:


1. Veliūrinio tipo audinį, jis maloniausias prisilietimui.
2. Oda (praktiška, bet aš asmeniškai niekada nedėčiau, dėl nemalonaus jausmo liečiantis su oda, nebent versta arba alkantara)
3. Baldiniai audiniai
Visi audiniai turi būti min 300 g/m2 ir pilnai sintetiniai, pageidautina su OEKOTEK sertifikatu, taip bus mažiau chemijos. EASY CLEAN aš asmeniškai neimčiau, ten tik padengimai, ir kai kurie gan agresyvūs. 


Minkštos dalies formavimui porolonas (nors Tomas ir nerekomendavo, bet sinteponas tinka tik tose vietose, kur nereikia išlaikyti griežtos formos, arba dėti kartu su porolonu, kad paminkštinti reikiamas vietas (toks miksas nelabai tinka sėdimai daliai (atraminei tinka), nes sinteponas laikui bėgant susispaudžia).
Prieš traukiant poroloną viršutiniu audiniu, jį geriausia apvilkti plonu sintetiniu audiniu 30-50 g/m2 (taip viršutinis audinys nekibs prie porolono.


Sinteponas būna karštas ir nekarštas (karštas geresnis, smulkiau suvelta, ilgiau išlaiko tūrį).


Pardavėjai, surašau prioritete pagal tai, kas į ką specializuojasi:


Litena, Audėjas, Daug parduotuvių Savanorių pr. 192, (visuose parduotuvėse gan platus audinių: veliūrinio, baldinio ir kitų pasirinkimas, taip pat dėl baldinių audinių galite kreiptis į mane, vietoje laikau baldinį, kitus atvežčiau užsakius).
Žakona (vietoje turi visa tai, kas liečia automobilio apmušimų audinius, klijus, dirbtinę odą, audinius, kita pagal užsakymus)
Revaris (vietoje turi daug natūralios ir dirbtinės odos, audinių kitų smulkmenų)
Kaivida, Garmus (sinteponas tik Kavida, viskas siuvėjams, pagrinde smulkmenos, audiniai pagal užsakymą)
Sinteponą galima įsigyti Siteks (Šiaurės tekstilė) pas juos taip pat yra baldinių medžiagų, Sitepono galima rasti statybinėse parduotuvėse (Ermitaže), sinteponas naudojamas pustų striukių (balionkių) gamyboje, galima rasti kas prekiauja rūbų medžiagomis.


Dėl baldinių audinių galite kreiptis į mane 868703363 arba [email protected], vietoje laikau baldinį audinį, kitus atvežčiau užsakius.
Aš perku medžiagas pagrinde sėdmaišių gamybai, bet parduodu audinius ir kitiems (kaina iki puse žemesnė nei išvardintose parduotuvėse) iš šių medžiagų taip pat gaminu sėdmaišius.
Iš pastoviai turimų audinių tiktų baldiniai audiniai SCANDIC, bet kaip rašiau sau dėčiau veliūrą (aš jo vietoje neturiu, turiu tik pavyzdžius, bet mano kemperyje visa minkšta dalis veliūrinė, nerealiai malonu prisilietimui).
Sveikas Mindaugai, laaabai gera info, sutaupei daug laiko.
Aciu.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Sveiki, gidas Nr2, pasidalinu info, kaip pagaminti minkštą dalį ir užvalkalus.

Priekinių sėdynių užvalkalų konstrukcija ir naujo užvalkalo gamyba:
Sėdynės užvalkalas formą laiko dėka vidinio tempimo nuo prisiūtų detalių prie užvalkalo, į jas dedamas metalinis strypas kuris fiksuojamas apvaliais metaliniais suktukais (juos praplečiant ir suspaudžiant) prie sėdynės porolone įlieto metalinio strypo.
Ties sėdima dalimi iš vidinės pusės dalies klijuojamas (klijuoti reikia ant šablono prieš susiuvant ) porolono sluoksnis (minkštumui ir oro judėjui pagerinti).
Dvigubos siūlės siuvamos su dviejų adatų transportuojančia siuvimo mašina, bet galima taip gražiai padaryti ir su paprasta siuvimo mašina, tereikia tik prieš tai susižymėti siuvimo linijas ir kiekvienos skylės vietą, kitoje pusėje reikia dėti pastiprinimui audinio juostelę.
Manau šiuo atveju viskas aišku, nes ardant viskas randama, tereikia tik atkartoti tai kas buvo.
Foto padariau paaiškinimus, už foto dėkui Tadui.




Galinių sėdynių minkštos dalies konstrukcija ir naujo užvalkalo gamyba:
Pagrindui reikia imti porolono gabalą, jį karpant pagal vietą ir suformuojant reikiamą dalį.
Ties sėdima dalimi ant porolono, mikštumui pagerinti dedamas sintepono sluoksnis, iškilusiai daliai dedamas karštas sinteponas, bet galima dėti ir nekarštą sinteponą, ar keletą jo sluoksnių.
Pasiuvamas užvalkalas, norint formuoti iškilusią dalį, reikia tos dalies audinį siūti formuojant raukšles, kad išpūsta dalis turėtų laisvumo pakilti.
Sudurimo vietoje reikia prisiūti tempimo detalę (be jos bus negražiai pakilę), o kitame gale prie jos prisiūti plastiko pagrindą, kuris atliks fiksatoriaus funkciją (analogiškai kaip su priekinėmis sėdynėmis), porolonas šioje vietoje įpjaunamas ir fiksuojančioji detalė prakišamą pro porolono pjūvį į kitos pusės porolono plokštumą (porolono įpjova geriausia atlikti toliau nuo porolono krašto) 
Foto padariau paaiškinimus, šios foto iš mano kemperio.



Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Vel po pertraukos imuosi kazko prie kemperio :) si kart dedam lubas. Kazkada jau rasiau, kad nusipirkau pvc ploksciu, jos salyginai lengvos, nebijo dregmes. Dabar gi atsirado kitas klausimas. Kaip jas prie tu lubu klijuoti. Beda, kad, kai nuemem senus puvekus, lubos liko skardos ir kazkokio izoliacinio sluoksnio sumustinis. Be to ties galu ilinkes, nes ilgai brgo vanduo, o ant stogo stovejo sunki kondyske.... Pirmas lapas nuo galo duru uzsikisa 3 krastinem prie sienu, ketvirta prisukam slenkscio profiliu. Ties centru privariau kazkokiu momento kliju, kuriuos senukuose rekomendavo. Tiesa sakant nekelia jie pasitikejimo. Per para net neapstengo.... Is apacios priramstem ir nieko. Galvoju kokiu velniu ta plokste ten pritvirtint, kad vaziuojant nesibaladotu.

Plokste balta, cia apsaugine plevele :) 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Na aš vėl galėčiau parekomenduoti vandeniui ir UV atsparius poliuretaninius klijus Kommerling Korapur 140...
O Senukuose, Ermitaže ir pan.  tikrai nereiktų užduoti klausimų, tokių kaip- "ką galite rekomenduoti..." arba "ką galite pasiūlyti.."  Nebent tik- "parodykit kur surasti tą arba aną.." :)