Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
 Maniškės prieky grotelės kiek kitokios. Turiu pasakyti, kad ne tokios gražios... Kiek aiškinausi Europoje kažin ar gausiu originalų snukutį. Galiu panaudoti Traffic 1 buferį bei grotas/lempas

arba dar toks buvo opel arena (tokio nesu net mačius, bet google irgi sako, kad tai kažkas baisaus). 

Yra kas ardo lesharo dalim amerikėj, bet ne mano biudžetui bus siųstis buferius iš ten. nebent būsiu baisinėj nevilty. 
Panaudoti Traffico priekį būtų gerai dar ir todėl, kad išsispręstų USA/EU farų skirtumų klausimas. 

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
O cia Lietuvoj, pasidomek pas stiklo pluosto gaminiu gamintojus, gal jie islies uz padoria kaina?
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
O cia Lietuvoj, pasidomek pas stiklo pluosto gaminiu gamintojus, gal jie islies uz padoria kaina?
Kažkada klausinėjau- 1vnt gamyba- kosmosas. Kiekvienam daiktui jie nusiima formą, vat už ją ir visi pinigai.

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Ai radau trafika dalim parduodama. Jauciu susikomplektuosiu prieki, persidazys ir gal bus visai nieko :) kuo daugiau ziuriu as i tas foto, tuo maziau bjaurus man jie atrodo :)))) 
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Manau angluose turetu buti tu tavo modeliu, bandyti uzklausineti per lauzynus, gal pas ka rasi. Del stikloplastiko, ne visi nusiima nuo formu, esu dares, kad forma padaro ir ja aplieja, tada slifuoja ir spakliuoja. Zenkliai pigiau. Irgalima tada pasidaryti idomesni bamperi, pvz LED vietas ir t.t.
Na gal nesamone parasysiu, bet...  Anksciau dalis visokiom retenybem parsivezdavom is Amerikos. Susirandi kad ir per Ebay, ideda i masina ir parplaukia. Ratus veziausi, tai net muito nebaisiai mokejau.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
žmogus man jau ardo tą trafiką :) prirasiau visa sarasa, ko man dar reiketu is jo :D groteles oro putimui is paneles, rankeneles duru, guma kapoto, gal priekinis stiklas. tai dabar ziuresiu, kas cia bus. Už buferi/groteles/faras pasiprase 20 euru, aisku bukle ne nauja ir neaisku ko is vis is tu faru tiketis, bet uz tiek ir ismest nebus gaila, jeigu pasirodys, kad visgi toks priekis man negrazu :) 
Žinutės: 22
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-16
Turėtų gautis superinis daikčiukas
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Na, vakarus as leidziu sveisdama moldingus :) issikeliau tiksla iki ziemos ja persidazyti. Prisipirkau visokiu priemoniu plastiko remontui, mokysiuos su stiklo audiniu dirbti.
Vyras kuicias po kapotu. Ten daug visokiu reikalu... Nuemem galva, o ten sena tarpine hermetiku priklijuota. Aisku- kam nauja pirkti... Kur pajudini, ten bardakas. 
Stai taip pajungta lempele :) 

Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Iš visų bandytų turbūt vienintelė priemonė, gerai tinkanti plastiko remontui.
Nepigi.