Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Tomas.J parašė:
Iš visų bandytų turbūt vienintelė priemonė, gerai tinkanti plastiko remontui.
Nepigi.




Aš į Helviną buvau nusivežus tokią plastikinę detalę į kurią montuojasi galinės faros, tai ji taip įdomiai dauzta, kai jau darbuosiuos foto įmesiu. Na plastikas labai nuplonėjęs lyg pratrinta būtų, tai konsultantas patarė gerai sušiaušt, paremt medžio kaladėle formą (nes susispaudus) ir pažaist su stiklo audiniu ir derva. Pasilieku tokį darbą lietingam orui, kai negalėsiu iš išorės darbuotis lauke :) 
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Dokumentus nuvezus buvai parodyt kur nors, kad lai sutvsrkysit viska nepasirodytu, kad nepriregistruosit?
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Buvau, sprendimas yra, tereikia prikelt ja is mirusiu :)

Siandien isemem ant hermetiko sudarankiskai iklijuota priekini stikla, nuslifavau krastus, nutepiau ridziu siriseju, kai kur paglaisciau, nugruntavom, nudazem krasteli ir idejom stikla kaip priklaiso- su guma. Darbo visa diena ir pavargus jauciuosi kaip suva. Reikejo dar ir gumas plaut, nes jos ne naujos ir nuo stiklo sena hermetika sveist... Glaistymo bus dar daug, brt bent stijla svariai idejom. Vanduo nebebeks. 



Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Ar gerai laikys per diena viska, gal reikejo kai dazytumet tada stikla isimt ir kartu dazyt. Aisku ąia tik mano nuomonė
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Na nebent viso nedazysit
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Planuojam visa dazyt. Matai, kokia problema buvo, stiklas paklijuotas hermetiku, krastai papuve- leidzia vandeni. Nupirkom guma, ispjovem stikla is seno hermetiko, viska isvalem, krastai tie parudije nu nei ji laikyt be stiklo, nei det i tokia baisia skyle. Karsta diena buvo, padarem tarpus tarp etapu, tures but gerai :) kai jau visa dazysim pakelsim gumos krasta, dar ir paglaistyt reikes. Ai ir mes turejom tik viena diena, sekmadienis dzipams skirtas buvo :) na, kad neperdegtume
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Jo
 Ir uztenka laiko gi jums vislam
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Reikia ir trupučio fun :) 
Oi koks tai sunkus darbas. Kai uzsedi gerai tai darbo keliom valandom.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Marijus.K parašė:
Oi koks tai sunkus darbas. Kai uzsedi gerai tai darbo keliom valandom.
Jau kokius 14 metų tą darome :) Gal todėl iki šiol mažai keliavome, dauguma vasaros savaitgalių buvo užimti tiesiog pakatuškėm ar varžybom. Nežinau, kaip čia tas kemperio projektas atsirado :)