Home

Forumas

Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Ten gal jau ir meskere galima mest
As jau numeciau. Pasilikau prie kemperio. Tiesa mes vaziuodavom su pigesne alternatyva- keturaciais. Bet principas panasus.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Oi ne, visureigių manau niekas mums nepakeis. Čia jau kaip pas jus - kemperistų bendruomenė ir gyvenimo būdas turbūt. Lauki tradicinių renginių ne tik, kad trasas pravažiuotum, bet ir dalyvius pamatytum. 
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
As dar nenumečiau, bet išplaukti pažvejoti kur būdavo 20 minimum kartų liko kokie 2 ir as beveik reiškia numetu, nespeju visko
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Cia naujesnis, man nuo jo priekis netink, jis dailesnis jau - papustas biski. 

Man va toks eitu, nors priekis ir nekazka :D 

Vetra apverte vieno ofrouderio kemperiuka, tai laukiu, kol prades ardyt, sako saldytuvas, kriaukle su pompa ir virykle gyvi, ryt fotkiu zadejo imest, tai va jau kazka busiu pradejus kaupti :) 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Vidaus likusią įrangą paimsit, visą priekį su sparnais, variklį, o kitką į metalą:) Manau turėtų apsimokėti.

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
dėl priekio ir sparnų mintis visai nebloga, bet gal ateity, jei surinkus pamatysim, kad nepatinka mum to senojo grotelės ir priekis. Dabar pagrindinis turbūt tikslas padaryt ją panašią į automobilį galintį praeiti TA, kad galėtume užregistruoti. Kol ji nereginta man visokių abejonių dėl investicijų į ją kyla... 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Tai aptilau, bet tik todėl, kad atrodo nuo ryto iki vakaro savaitgalį atiduodi, o nelabai yra ką parodyti :) 

žodžiu mano liūdnoji istorija su glainių durų langais.. Abu buvo iškulti, durelėse prigrežiota skylių, tad išėmėm rėmus, o aš duris glaisčiau-šveičiau- vyrs nugruntavo ir nudažė (pasirodo man sunku tolygiai balionėlį laikyti ir spausti :D šiais metais turėjau rankos lužį, 7 mėnesius praleidau įtvare). Ką aš jums pasakysiu - dabar suprantu, kodėl dažytojų darbas nėra pigus :D ateity planuojam ją visą perdažyti, bet šiai dienai lopom skyles, o kas gražiai kreiva - tas ne kreiva :) jau kai antras duris nudažiau, pamačiau, kad yra vietų, kur net nesimato, kad skylės buvo ir aš jas glaisčiau - vadinasi dar kokios 4 durys ir su lygia plokštuma jau man gausis dirbt :D 
Tai va apie langus - išėmiau rėmus, nuvežiau pas auto stiklų meistrelius - o jie pasirodo deda tik standartą, sako, tau reik meistriuko - va jis padarys gražius tamsintus grūdintus stiklus. Gavau kontaktą, vsusitikau su meistru, viskas atrodo normaliai, dirbtuvės Juozapavičiaus pr., čia pat vietoj stovi kemperis (priekaba) jau pakeistais stiklais - na viskas gražu, sutariau kainą, palikau rėmus. O tada meistrelis užgėrė... Tai telefonas išjungtas, tai dirbtuvės užrakintos... Tai šonkauliai sulaužyti tai jau visiškai  girtas kažką sapalioja... Labai nemaloni situacija, vieną kartą jo kolegą dirbtuvėse pagavau - jis išpjovęs stiklus - per didelius, jie netelpa į mūsų rėmą, jau įklijavęs... Nei man juos pasiimt... Žodžiu kolega išmekeno, kad palikčiau, anksčiau ar vėliau jis vistiek atsiras ir sutvarkys. Dar kitą kart atvažiavus jau meistriuko tėvą radau. Pasitikslino ką reik su rėmais daryti ir pasakė, kad ryt bus. Atsiprašė. Atsiėmiau. O baisumas... hermetiku nutepti visi kraštai... aliuminio rėmas sukraipytas, stiklai įklijuoti net rankomis nepatiesinus, tai vienur plyšys, kitur stiklas prie pat rėmo priglaustas... Bet po mėnesio gaudymo aš jau nieko nebesakiau... pasiėmiau ir išsivežiau... Namie užklijavom tuos stiklus perforuota plėvele, kad nebūtų jau toks akvariumas, tada tarpus tarp stiklo ir rėmo užtepiau hermetiku ir uždažiau juodais dažais kartu su rėmeliu... Iš tolo atrodo visai nieko (kaip ir visas kemperis :D ) iš arti truputį širdį skauda :) BET. Kaip ir su namo statybom, niekad negali žinoti ant kokio šūdarankio papulsi... 
Vyras vis dar aiškinasi su elektros laidais, kurie atrodo styro iš visur, bet nieko nejungia :) 
Iš smagesnių dalykų - silikoniniai valikliai daro stebuklus :) galvojau panelė jau ir liks klaiki, o va kaip valosi:

Praėjo jau kelios dienos, o spalva dar nenušviesėjo, tegu jau nelieka tokia "gyva", bet bent kiek geresnė nei buvusi :) 

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Čia yra durys "prieš"