Home

Forumas

Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Jo. Po tokiu darbu ir patirties nemaxai. Uzsakymu neatsiginsit
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Giedrius.V parašė:
Jo. Po tokiu darbu ir patirties nemaxai. Uzsakymu neatsiginsit
čia yra antras darbas, kurį sakau, kad už pinigus nedaryčiau :D pirmas buvo savanorystė ir Š kuopimas prieglaudoj :D 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
laikas eina, o aš tokia pritilus, bet darbuojuos. Tik, kad dažnai tas darbas toks menkai pastebimas, kad nėra ką rodyti, o laiko suvalgo daug... Jau tuoj tuoj "užpakalis" mašinos bus leedas :) 
visur kitur... motoro aprišimas beveik baigtas, bet va užtrumpino laidai kažkur, tad negalim užkurti :D 
išklijavau priekį vibro izoliacine medžiaga SIlent coat + garso izoliacine skyrių tarp motoro. 
Jau gražinom į vietą panelę, bet va vėl ardyt reik dėl laidų. Įmesiu kelias foto iš telefono 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Čia labai smagūs dalykai vyksta. Vis šviesoj nepadarau foto, kaip jau "aprištas" motoras atrodo. 
Aišku liūdnoji dalis, kad susvilo laidai kabinoj... Vienas žingsnis pirmyn, du atgal :D 

Kabinos grindus ir pertvarą tarp motoro jau pilnai išklijavau vibro izoliacine + garso izoliacinėm medžiagom. Pasilikau vibro dar ant galinių ratų arkų sudėti prieš įrenginėjant. 

Galas jau beveik beveik baigtas, sulopėm skyles, nuvalėm rūdis, apglaistėm, nudažėm. Visas siūles pertepiau hermetiku. 
Dabar mokausi stiklo audinio klijavimo subtilybių :)
Visas galas įsirėmina plastiko detalėm, kurios visos turi kažkokių pažeidimų... 

Iš vidaus stiklo audinys ir derva kažkokia, iš išorės apglaistysiu ir nudažysim. 
Bėda, kad čia jokiu aparatu nepašveisi to plastiko, o ranką po lūžio skauda. Tai taip labai nepersistengiu, tegu tik būna geriau nei buvo :D 

Seku keletą USA kemperistų grupių. Skaitinėjau šiandien patarimus naujokams, labai vienas įstrigo "relax... shit gonna happen" 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Projektas sustojo? :)

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Projektas sustojo? :)


Matyt pabaigė ir išvažiavo neatsisveikine... o gal žiemai , kad lauke nedirbti sustojo?
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Kolegos :) aš čia, skaitau ir planuoju :) o realiai nieko nedarau.. Pradzioj galvojau ziema neisgasdins, nusipirkau elektrini peciuka, bet.... Salta :) ka paliesi- viskas apledeje. Ko nepadariau iki ziemos- liko kelios vietos kur per liuti vanduo bego rudeni... Reiks pavasari viska hermetizuot, tada tik vidaus apdaila darytis. Taip pat ir isore liko pradeta, bet nebaigta. Galvojau galesiu ziema slifuotis glaista garaze, bet su vejeliu ir dulkem, be vedinimo... Na zodziu, laukiu pavasario :) skaitau temas apie wc ir dusus. Manau del wc man pakaks extra atvejams tureti portable (gal kas rekomenduoti ka?) va dusas/praustuve ir vandens sildymas yra klaustukas. Kiek man to reikia? Kiek ziuriu youtubej- daug kas darosi super simple sistemas su kojinem pompom be jokio vandens pasildymo. Ju argumentai- sistemos pigumas ir mazesnis vandens suvartojimas. As nesu bandziusi kemperisto gyvenimo... Nzn ar man pakaktu kas kelinta nakti apsistoti normaliam kempinge, ar vistik reik savu sistemu... Variantas 1. Butu super simple sistema, o pabandzius ispletimas i tobulesne? 
Is tiesu mane kiek stabdo rwgiatracijos klausimas, bet apie tai cia nesiplesiu :) jei kam aktualu, galime pasikalbet privaciai :) 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Daryk visokius wc ir visa kita maximaliai gerai ir daug, taip kaina kartais skiriasi 100 kartu :) nuo 5 eurų iki 500 bet jei jau nukripai į keliones su komfortų tai ir tegul buna tas komfortas koks tik gali tilpti ir kiek tam pinigo negaila, nes teks perdarinėti ir bus brangiau. Iš principo tai kainuoja nedaug jei protingai darai ir nesivaikai firminių /katolaginių sprendimų, bet sprendi problėmą iš esmės. 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Turint omenyje, kad tai 85 metų mašina.... ir tai, kad aš nesu bandžiusi kelionių kemperiu ir tikrai nežinau ar jos mane užkabins, aš ne visai laikausi politikos "pirk kiek eina". Mes ofrouderiai, daug metų vasarų savaitgaliai mūsų praleisti purve ir palapinėse, tai nesam labai išlepę. 

Kol kas galvoju nedaryti dušo ir karšto vandens f-jos. Turėti šildymą, porto poti, praustuvę su vandeniu, šaldytuvą, viryklę, 3 miegamas vietas ir spinteles. Na čia jei nesiplečiant. 

o kita tema: 
Aš šiandien buvau kemperių šrote! O dievučiau!!!! Šaldytuvai, šildytuvai, stalai, stoglangiai, kriauklės, pompos (naujos) ir visas kitas velnias!!!! Kaip vaikas per Kalėdas :DDDD  Ryt vėl važiuosiu  tik jau su savo mašina, kad kažką pasikrauti  Išlandžiojau jų dirbtuves, išsiklausinėjau dalykų   P.S. kolegė sakė, kad normalios moterys kiek kitokiose parduotuvėse taip krykštauja  fuck  
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Vaida.M parašė:
Turint omenyje, kad tai 85 metų mašina.... ir tai, kad aš nesu bandžiusi kelionių kemperiu ir tikrai nežinau ar jos mane užkabins, aš ne visai laikausi politikos 'pirk kiek eina'. Mes ofrouderiai, daug metų vasarų savaitgaliai mūsų praleisti purve ir palapinėse, tai nesam labai išlepę. 

Kol kas galvoju nedaryti dušo ir karšto vandens f-jos. Turėti šildymą, porto poti, praustuvę su vandeniu, šaldytuvą, viryklę, 3 miegamas vietas ir spinteles. Na čia jei nesiplečiant. 


o kita tema: 
Aš šiandien buvau kemperių šrote! O dievučiau!!!! Šaldytuvai, šildytuvai, stalai, stoglangiai, kriauklės, pompos (naujos) ir visas kitas velnias!!!! Kaip vaikas per Kalėdas :DDDD  Ryt vėl važiuosiu  tik jau su savo mašina, kad kažką pasikrauti  Išlandžiojau jų dirbtuves, išsiklausinėjau dalykų   P.S. kolegė sakė, kad normalios moterys kiek kitokiose parduotuvėse taip krykštauja  fuck  
O kur randasi toks lauzynas.