Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Geras klausimas..... Man irgi būtų įdomu sužinoti - kur yra toks kemperių laužynas:hi:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Kaune Kleboniškio gale. Šeip gal ne visai teisingai išsireiškiau - jie ten ardo/remontuoja/parduoda/perdaro prikabinamus namelius/kemperius (kaip tik mačiau kaip daro vieną komercinį - maisto pardė ar kavinė ant ratų bus), taip pat turi senų/naujų dalių. 
Vaida.M parašė:
Turint omenyje, kad tai 85 metų mašina.... ir tai, kad aš nesu bandžiusi kelionių kemperiu ir tikrai nežinau ar jos mane užkabins, aš ne visai laikausi politikos 'pirk kiek eina'. Mes ofrouderiai, daug metų vasarų savaitgaliai mūsų praleisti purve ir palapinėse, tai nesam labai išlepę. 

Kol kas galvoju nedaryti dušo ir karšto vandens f-jos. Turėti šildymą, porto poti, praustuvę su vandeniu, šaldytuvą, viryklę, 3 miegamas vietas ir spinteles. Na čia jei nesiplečiant. 


o kita tema: 
Aš šiandien buvau kemperių šrote! O dievučiau!!!! Šaldytuvai, šildytuvai, stalai, stoglangiai, kriauklės, pompos (naujos) ir visas kitas velnias!!!! Kaip vaikas per Kalėdas :DDDD  Ryt vėl važiuosiu  tik jau su savo mašina, kad kažką pasikrauti  Išlandžiojau jų dirbtuves, išsiklausinėjau dalykų   P.S. kolegė sakė, kad normalios moterys kiek kitokiose parduotuvėse taip krykštauja  fuck  
Na as irgi kazkada po dumblus voliojausi, kasemes kad tik metra pasistumt, bet... kai sustoji su kemperiu kokioj aikstelej, tai ne tas pats kaip su dzipu miske. Sakyciau tualetas reikalingas. Bent portatyvinis. Dusa irgi galima koki supaprastinta padaryti. Kad ir laukini toki. Tai cia viskas ir prasideda. Is pradziu nereikia nieko, tinka spartietiskai, paskui reikia visko. Tai ziurint i perspektyvas ir daugelio cia esanciu patirti, galima butu sutaupyt kelis kartus neperdarinejant. :)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As kelis metus iki kemperio vazinejau su vw wesfalia.Viskas ok bet kai prispausdavo budavo prastai.Mes visi svajodavome apie normalu kemperi su vc.O dabar stovedami kamstyje juokemes is tos bedos.VC butinas.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Gal ir klystu, bet visgi, manau, kad tik labai maža kemperistų dalis, leidžiasi į tolimas keliones.
 Kas kart važinėjant po Lietuvą, sutinkame gan nemažai, kuriems kemperis reikalingas išvykoms pažvejoti... Toliau jie nevažiuoja, tad ir "kamščių" problemos jie nejaučia:juokas:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Dekui, kad dalinages pamastymais, del wc as sutinku, porta poti pasiguglinau, bus galima toki extra atvejams tureti. Del duso, reiks pagalvot ateity. Is esmes visas mano kemperis bus kaip puzzle, tai kazka perdaryt visad galima. Tuo labiau, kad neinvestuoju karves. 
Na visgi atsizvelgiant i Jusu vykdoma projekta, pagarbu yra tai, kad sita automobili prikelsite naujam gyvenimui. Ir cia svarbu kad jis atitiktu Jusu lukescius. Kokie jie bus , spresite patys, si tualetu su dusu, ar be. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tada, o tu ten tiesiogiai? su tuo linex ar draugauji kokiu nors budu? Atidaviau spoilerį padengti nes išdegė ir suplonėjo plastikas. Lauksiu kas gausis, tepliotis su epoksidais  man pasirodė neracionalu.