Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
VŠĮ kemperių klubas
kas tai per darinys?
Sveiki, matau koksai tai skelbimas kaba apie VŠĮ:

 Mes jau oficialūs!  Registracija į "VšĮ Kemperių klubas" atidaryta - daugiau informacijos

Perskaičiau viską bet taip ir likau nesupratęs kas čia prie ko, gal kas nepatingės paaiškinti , nes matau , kad niekas nieko neklausia ir nesidomi vadinasi visiems viskas aiško, matyt vienas esu toks nesusipratęs ir nerandantis tos vietos kur viskas surašyta. Tikiuosi nieko neįžeisiu ir nesupykdysiu paklausdamas :


ar VŠĮ ir šis kemperistų puslapis vienas ir tas pats ar ta všį susikurs sau kitą puslapį , klausiu nes mačiau kainoraštį su kainomis (50 ir 20 eurų) kurias turėčiau mokėti norėdamas  ką nors skaityti. Čia tai kas man iš tiesų rupi, o iš smalsumo dar norėčiau pasiklausti kokie tos vši tikslai? dėl ko jį įkurta ir kodėl joje reiktų registruotis ? Perskaičiau skelbime pateikta informaciją bei įstatus , bet vėlgi nieko neradau . Kam, kokiam tikslui sukurta organizacija? Gal kas nors labai reikalingo ir praleisiu proga neįstodamas ?


Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kiek pamenu jau labai seniai, prieš kelis metus, buvo norinčių tą padaryti, t.y. "prichvatizuoti" klubą.... 
Matomai, kad tai po truputį įgyvendinama.... 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Klausiau Aurimo , sakė, puslapis komerciniu netaps. Bet skelbime rašoma kad reikia susimokėti ir tada "galės skaityti visus ..." tai ir domiuosi kas čia ir kaip , kas čia ką daro ir kokiais tikslais?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Klausiau Aurimo , sakė, puslapis komerciniu netaps. Bet skelbime rašoma kad reikia susimokėti ir tada 'galės skaityti visus ...' tai ir domiuosi kas čia ir kaip , kas čia ką daro ir kokiais tikslais?
Neįsižeisk, bet juk ne "mažas esi", turėtum suprasti, kad mūsų visuomenėje įsigalėjo pinigų kultas, o jie kvapo neturi:D
Jei rimtai, tai aš visiškai nesuprantų, kaip "galės skaityti visus ...", jei nebeliks rašančių. Gal klystu, gal visai nebesuprantu "vakarietikų" bet, visgi manau, kad nedaug atsiras norinčių ką nors rašyti, dalintis su kitais, jei už tai reikės susimokėti kažkokiam ale direktoriui:velnias:


P.S.
Vienintelį, ką galima būtų pateisinti, tai mokestį Aurimui už puslapio palaikymą, bet tai visai kitos eilės suma
Na as siulyciau diskutuoti be izeidinejimu ir sarkazmu. Arvydai, gal pirmiau isklausykime zmoniu, kurie ikure tai, paskui prilipinkim politikas , kvapus ir visa kita. Kaip tik tokios diskusijos ir daro si kluba ne komercini, bet politiska. Manau yra zmoniu kurie gali pakomentuoti, suteikti aiskumo. Turbut ne vienas ji ikure, vadinasi buvo nutarimas koks tai, aisku turi buti ir tikslai, lukesciai. Issakykim, o paskui kritikuokim. Man irgi rupi klausimas, jei as nestosiu, ar ismes is sio forumo, ar ismes is nariu, ar kaip kitaip. Tiesiog idomu. man ne pinigu klausimas. Labiau tikslo ir rezultato.

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Niekada nieko nesu įžeidęs.... juo lab, kad čia tikrai ne darželinukai susirinko
Rašau tik tai ką galvoju, o jei kažkas viešai klube apie savo iniciatyvą nėra paskelbęs ir negavęs jo pritarimo (o tai galima padaryti tik apklausos būdu), naudojasi klubo vardu... ir dar įsižeidžia, tai jau virš visko.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Man taip pat  tarpininkai nereikalingi tam kad bendrauti, bet tikiuosi čia ne tokie smulkmeniški piliečiai ir steigė su aiškiais, reikšmingais ir reikalingais tikslais ,o ne tam kad susirinkti kelis eurus iš besidominčiu kemperiavimu.
  Dabar kaip tik parvažiavau iš kelionės ir svarstau dalintis informacija kuria susirinkau bet pradžiai nusprendžiau pasiaiškinti kas čia per naujovės, kam man tas vargas jei kas nors po to pardavinės mano sukaupta informacija per stojimo nario mokesti manes net neatsiklausęs?
 Daug metu bendravom be jokių pagalbininkų ir kaiptais nepasigedau jų iki šiol, bet ką gali žinoti, gal žmonės turi idėjų kurios mums reikalingos tik mes apie tai nežinojome? Tai kas tie paslaptingieji "mes" ir kokie jų tikslai?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Labai jau užsislaptinę iniciatoriai, pašto ardese, net pavardę paskelbti nedrįsta:

Na Arvydai, nesakau kad izeidineji ar kazkaip kitaip. Tiesiog siulau pries kritikuojant isklausyti tu kas cia ka isteige. Sutinku su Robertu, turi buti aiskumas. Beje, vaikinai as cia tikrai ne prie ko. KAdangi as seniai nedalyvauju klubo suvaziavimuose, as taip pat nezinau kas cia ir kaip. Buvau viena ausim girdejes. Bet manes tai neliecia tai ir nuplauke ta informacija.
Beje as nesu apsisprendes stoti, nestoti. ne pinigu klausimas. Klausimas kokios turesiu naudos. Ar man to reikia. As asmeniskai, atvirai snekant, nesu ir dabar labai suzavetas, kai kai kurie personos uzsimane ima kazka istrina, kazka paliko, kazko ne. Toks biski nerimtas reikalas. Kazkokios chebros. Bet laikas parodys. O gal tai ir geras dalykas bus tas VSI.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Na Arvydai, nesakau kad izeidineji ar kazkaip kitaip. Tiesiog siulau pries kritikuojant isklausyti tu kas cia ka isteige. Sutinku su Robertu, turi buti aiskumas. Beje, vaikinai as cia tikrai ne prie ko. KAdangi as seniai nedalyvauju klubo suvaziavimuose, as taip pat nezinau kas cia ir kaip. Buvau viena ausim girdejes. Bet manes tai neliecia tai ir nuplauke ta informacija.
Beje as nesu apsisprendes stoti, nestoti. ne pinigu klausimas. Klausimas kokios turesiu naudos. Ar man to reikia. As asmeniskai, atvirai snekant, nesu ir dabar labai suzavetas, kai kai kurie personos uzsimane ima kazka istrina, kazka paliko, kazko ne. Toks biski nerimtas reikalas. Kazkokios chebros. Bet laikas parodys. O gal tai ir geras dalykas bus tas VSI.
Marijau, esi rimtas diedas :hi:, nemanau kad taip darytum, kažką kažkur paslapčiomis krumuose ...
todėl nesiteisink. 
Čia kažin kas arba pokštauja arba tarp kitko nedagalvojes arba baliaus eigoje  kitaip to slaptumo suprasti nesigauna, kam visiems gerą ir naudingą reikalą slėpti? Nekursiu teorijų, palauksių paaiškinimų.