Home

Forumas

Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Janis.C parašė:
Pristatau savo nauja pirkinuka Fiat ducato riviera gt 2.5 tdi 85 kw 7 miegamos vietos stovis nuostabus.Esu antras savininkas sio kemperiuko.
Super, atrodo tikrai gerai. Linkiu ilgo ir smagau naudojimo.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Janis.C parašė:
Ir iskart klausimas.Kas cia per sistema faros auscio reguliavimas?  Cia kur su rakteliu tai faros aukscio reguliavimas o zemiau?Slangele ku iseina
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Janis.C parašė:
Ir iskart klausimas.Kas cia per sistema faros auscio reguliavimas?  Cia kur su rakteliu tai faros aukscio reguliavimas o zemiau?Slangele ku iseina
Turiu krovininį ducato 99' metų, tai poliamidinį vamzdelį pakeičiau ir viskas gerai, viskas veikia, skystį naudojau rinolin3 (HPL10).
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
O jam tik skysti uzpildai ir vel veiks ? O kaip ji uzpildyt ? Koki skysti jau supratau.ACIU
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Simas.Č parašė:
Janis.C parašė:
Ir iskart klausimas.Kas cia per sistema faros auscio reguliavimas?  Cia kur su rakteliu tai faros aukscio reguliavimas o zemiau?Slangele ku iseina
Turiu krovininį ducato 99' metų, tai poliamidinį vamzdelį pakeičiau ir viskas gerai, viskas veikia, skystį naudojau rinolin3 (HPL10).
Pas mane irgi neveikia šviesų aukščio reguliavimas. Kur koks skystis pilasi?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Sveiki.Gal kas zino uz ka atsako sitas nupuves . Ar labai susirupint ar galima ir patemt be jo kuri laika.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Kiek pamenu,tai šilumos daviklis,kuris atsako uz duju kiekio padavimo i degimo kamera.. Teko anksčiau ardyti:)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Na bet pas mane jokios automatikos nera. Sendien rades toki reiskini specialiai uzsikuriau peciu ir viskas kaip visada.Suprantu kad jis veikia nuo temperaturos tik nesupratau ka jis valdo.Zinoma praardes suprasiu bet nera dabar kada.Svarbiausia suprast ka jis valdo ir ar galiu be jo pora sav pagyvent ir pasisyldyt.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Janis.C parašė:
Na bet pas mane jokios automatikos nera. Sendien rades toki reiskini specialiai uzsikuriau peciu ir viskas kaip visada.Suprantu kad jis veikia nuo temperaturos tik nesupratau ka jis valdo.Zinoma praardes suprasiu bet nera dabar kada.Svarbiausia suprast ka jis valdo ir ar galiu be jo pora sav pagyvent ir pasisyldyt.
Skystis nuo temperaturos vaikšto,ir atsidaro,arba užsidaro vožtuvus. Gal nieko tokio,jeigu viskas funkcionuoja.. Baisu,kai visas skystis išeina,tada visi vožtuvai atidaryti,ir dujos varo per visus galus..:)
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-06-01
Sveiki. 
Pasinaudosiu tema ir paklausiu.
Ar tokiame FIAT DUCATO galima sumontuoti autopilota? Jei taip gal rekomenduosite kas tai gali padaryti?
Domintu Vilniuje arba aplinkėse
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.