Home

Forumas

Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Fiat Ducato variklio 2,3L tepalų kiekis
Sveiki,
Gal kas turite kemperiukus su Fiat Ducato 2,3L, 96kW, Euro5 F1AE3481D varikliais? Man kažkokia mistika su tepalų kiekiu. Pagal katalogus (automobilis 2015-10) turi tilpti  6 litrai, o man iki matuoklio viršutinės ribos sutelpa vos 4,2 litro :( Servise supylė normą pagal katalogą - tepalų lygis 3-4cm virš maksimalios ribos... Skambinu į Fiat atstovybę, patikrina pagal kėbulo Nr., sako taip, turi tilpti 6 litrai tepalų.
Nesu pirmas savininkas šio automobilio. Bandau ieškot kame čia šaknys. Kol kas sumasčiau, kad gal tepalų lygio matuoklis yra sumaišytas/neoriginalus. Prašau pagalbos. Jei kas turi tokį variklį gal galite pamatuoti tepalų matuoklio (ščiupo) ilgį nuo kamščio iki maksimalios tepalų ribos. Būčiau labai dėkingas. Jei nepavyks išsiaiškint antradieniui užsirašiau į oficialų servisą, bandys aiškintis.
P.S. Karteris sveikas, atrodo nesulankstytas.

Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
Vakare pamatuosiu
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Saulius.E parašė:
Vakare pamatuosiu
Ačiū, labai lauksiu. Pas mane gaunasi nuo kamščio apačios iki maks žymos apie 713mm.


Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
Aš labai jau tiksliai mm nematavau, bet pas mane irgi apie 710mm
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Ačiū. Šis variantas atkrenta. Ieškosiu kitur.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Po apsilankymo pas oficialus dabar tepalų lygio matuoklis atrodo taip :)


Detektyvas tiesiog :) Greičiausiai, buvo pakeistas kitas matuoklio lizdas/vamzdelis. Įstatytas nuo Euro 6 variklio (jis trumpesnis) ir to pasekoje matuoklis rodė nevisai teisingą lygį. Kadangi laikiau visad tepalo lygį ties ankstesne max riba, tai viskas kaip ir ok. Ties dabartinę max riba dabar telpa apie 6 litrus. Grubiai skaičiuojant - 1,5cm ant matuoklio atitinka apie 1 litrą tepalų.