Home

Forumas

Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Fiat pavarų dėžė
5 pavaros greitinimas
Sveiki. Ar tekę kam greitinti kemperio ant Fiat 1996 2,5tdi penktą pavarą? Labai jau norisi važiuojant 90 km/h greičiu jungti šeštą pavarą, kurios deja nėra..
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Laimis.M parašė:

Sveiki. Ar tekę kam greitinti kemperio ant Fiat 1996 2,5tdi penktą pavarą? Labai jau norisi važiuojant 90 km/h greičiu jungti šeštą pavarą, kurios deja nėra..
Teko greitinti ne vieną pavarą, bet visą transmisiją.
Labai paprastu būdu - užsidėjau didesniu ratus. Vietoj 215/70R15 uždėjau 225/75/R16.
Pokytis tik 6,7%, bet labai jaučiasi. Likau patenkintas.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Pas mane R16 ratai, tai jau daugiau kilti gamykliškai nelabai yra kur. Kadangi pradėjo mesti 5 pavarą, aš užsisakiau kitą krumpliaračių porą, tačiau vietoj didesnio varančiojo krumpliaračio gavau mažesnį...Kiek pavyko išsiaiškinti, tai mano turimi krumpliaračiai 58/35 jau tikriausiai yra greičiausi. Dabar pradėjau žiūrėti reduktoriaus poros perdavimą. Mano kemperio reduktoriaus perdavimas 5,91, turiu kitą pavarų dėžę, kurios perdavimas 5,23, ji greitesnė apie 13%. Tik va dabar dvejoju kaip ji važiuos kalnuose, kadangi pagreitės visos pavaros..
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Prie 5 pavaros poros bus būtina pakeisti ir 5-o movą. O gal ir šakutę- paaiškės po vizualios apžiūros. Iš aišku sinchronizatoriaus žiedą prie to pačio. Išmetinėja dažniausiai dėl movos sudilimo, bet keičiasi visas kompl. su krumpl. Senesniam Dukatui (75ag) 5-ą greitinau 5%. Paskui vėl lėtinau, nes prieš tai ir taip netraukė, po to visai nustojo:). Dabar pas mane greičiausias reduktorius (3,81), tai serpantinuose vargstu. Siūlau atsargiai su tuo greitinimu, nes 13% daug, labai daug... Jei nedidint ratlankio diametro, gali didinti padangos aukštį. O jei nedidinti jos aukščio, gali didinti plotį. Efektas bus tas pats.

Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Movą apverčiau, nes abi pusės identiškos. 
Aš ir bijau, kad išgreitinsiu per daug. Galios jam per akis, variklis labai gyvas, tačiau kalnuose vistiek žemom pavarom važiuoti reikia. Dėl to ir norėjau išgreitinti tik penktą pavarą, tačiau kiek matau, kad nelabai tai pavyks...
Žinutės: 8
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Dek deze su greitesniu reduktorium ir viskas bus ok,atsirinksi kokia pavara vaziuot.1 begis beprotiskai letas- bus greitesnis ir tiek,veliau perjungsi ir visas kitas pavaras.Vien 5 pavaros greitinimas sukels daugiau problemu negu naudos.