Home

Forumas

Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Man buvo įdėta numerio rėmelyje. Matosi gerai. Kamera rodo linijas, tai parkuojantis gali orientuotis atstume. Čia pigesnis variantas instaliavimui. Pro kemperio apačią pravedi laidus į priekį ir viskas. Bet dabar dėsiu antrą viršuje, nes ant kablio dėsiu dviračių laikiklį su dviračiais, tai dviračiai trukdys kamerai.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
O pas mane kamera kemperio viršuje ir kai dviračiai ant laikiklio uždėti, tai vaizdą užstoja, nes jie pas mane pakankamai aukštai. Montuosiu papildomą kamerikę numerio rėmelyje, dabar tokią turiu ant lengvojo automobilio, tai tik vienas trūkumas, kad drėgnu ir purvinu oru ji apsineša purvais ir karts nuo karto reikia nuvalyti.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Saulius.E parašė:
Noriu paklausti ar kas nors yra įsidėjęs atbulinės eigos kamerą numerio rėmelyje. Numeris yra gana žemai (buferyje) ir ar tada normaliai matosi vaizdas kemperio gale.
Pas mane buvo gal. bamperyje, turiu atliekamą visą kompl.- kamera, monitorius nedidelis, laidai iki priekio. Galiu perleisti už simbolinę 15eur sumą.Tomas 8655 23337
Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
Tomas.J parašė:
Saulius.E parašė:
Noriu paklausti ar kas nors yra įsidėjęs atbulinės eigos kamerą numerio rėmelyje. Numeris yra gana žemai (buferyje) ir ar tada normaliai matosi vaizdas kemperio gale.
Pas mane buvo gal. bamperyje, turiu atliekamą visą kompl.- kamera, monitorius nedidelis, laidai iki priekio. Galiu perleisti už simbolinę 15eur sumą.Tomas 8655 23337
Man reikia tik kameros, nes jungčiau per esamą multimedia
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
Pasižiūrėsiu kurioje vietoje būtų galima gręžti, nes norėjau į numerio rėmelį, kad nereiktų skylių daryti
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Arturas.U parašė:
cia visas komplektas, kamera, laidai, monitorius, belaidis signalo perdavimas kainuoja 41 doleri
Kuris cia tas komplektas.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Man ir aktuali galinio vaizdo kamera. Nusprendžiau kur ir kokį monitorių naudosiu, noriu uždėti ant galinio vaizdo veidrodėlio, manau bus patogioje vietoje. O, va kurioje vietoje ir kokia kamera....?

Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Sukčiau prie moldingo, po papildomu stop žibintu. Laidą vesčiau pro stop žibintą.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kamerą reikėtų tvirtinti kuo aukščiau (parkuojantis turėtų matytis medžių šakos ir kiti aukštai įšsikišę objektai). Pasirinkti tokią, kurios pasukimo kampas nepaliktų "aklų zonų". 
Aš susidūriau su tokia problema, kad per trumpas kameros tvirtinimo korpusas (per trumpas) neleidžia ją nukreipti (kiek norėtųsi) į apačią. Lieka apie 1,5 m "akla zona". Net galvoju statyti antrą žemai, tik žemai esančios kameros labai greitai užsitaško purvu. 
Galima išsiversti ir be laidų per visą kemperį vedimo. Nebebrangios ir radio bangomis veikiančios kameros.