Home

Forumas

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Dainius.D parašė:
Sveiki, nemažai informacijos šioje temoje, bet laikas bėga elektronika tobulėja. Planuoju kemperiukui galinio vaizdo belaidę kamerą. Pasidalinkite patirtimi. Ar nestringa vaizdas? Kokie atsiliepimai?
Sveki,

kaip ir Janis, atsisiunčiau belaidį pajungimą, tačiau gavęs numečiau į šoną ir net nebandžiau :)

Kalbant apie elektronikos tobulėjimą, ieškočiau HD(didelės raiškos) kameros ir displėjaus.
Ko gero tai nėra labai "mandras navarotas", kad pasigirti prieš kolegas.
Tačiau didelė raišką saugumo ir patogumo prasme - labai naudingas dalykas.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Supratau. Ačiū!
Gal parekomenduotumėte kažkokią laidinę sistemikę? Vietoje veidrodėlio nenoriu. Papildomas svoris didelis, o veidrodėlis klijuojamas. Paprastą veidrodėlį laiks nuo laiko numušu...., tai dar su papildomu svoriu ko gero pats nukritinės :)
Monitorius ant veidrodėlio - gana patogu. Ne pirmi metai naudoju, nei karto nenukrito. Na nebent, „mėgsti“ numušinėti :) .

Dėl kameros, kaip sakoma „skonio“ reikalas. Įsigijus šį kemperį, kamera buvo, bet aš pirmu reikalu įsidėjau parktroniką (iš aliexpreso belaidį, veikia ne priekaištų).
Kameros vaizdą esu pakėlęs aukščiau, dažniau naudoju greitkelyje prieš lenkiant iš aukščiau pasižvalgyti ar 2-a juosta neatmina ant 200 km/h koks kamikadzė.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl parktroniko -palaikau, senesniam kemperyje buvo ir tas ir tas, daugiau darbo turėjo parktronikas, kamera kai jau reikėdavo preciziškai kur nors įlisti..., buvau su laidais įmontavęs, nes nebuvo sudetinga nutiesti laidus, o atrodė kur kas patikimiau. Tikiu kad ir radijo signalas tokiam reikalui tinkamas.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ričardas.V parašė:
Dainius.D parašė:
Supratau. Ačiū!
Gal parekomenduotumėte kažkokią laidinę sistemikę? Vietoje veidrodėlio nenoriu. Papildomas svoris didelis, o veidrodėlis klijuojamas. Paprastą veidrodėlį laiks nuo laiko numušu...., tai dar su papildomu svoriu ko gero pats nukritinės :)
Monitorius ant veidrodėlio - gana patogu. Ne pirmi metai naudoju, nei karto nenukrito. Na nebent, „mėgsti“ numušinėti :) .

Dėl kameros, kaip sakoma „skonio“ reikalas. Įsigijus šį kemperį, kamera buvo, bet aš pirmu reikalu įsidėjau parktroniką (iš aliexpreso belaidį, veikia ne priekaištų).
Kameros vaizdą esu pakėlęs aukščiau, dažniau naudoju greitkelyje prieš lenkiant iš aukščiau pasižvalgyti ar 2-a juosta neatmina ant 200 km/h koks kamikadzė.
Labai patogu monitorius ant veidrodėlio. Būna ir truputi didesnių. Dar patogiau - vairuotojui įprasta, važiuojant atgaline eiga, žiūrėti į veidrodėlį. O jis įsijungia automatiškai, tik įjungos atgalinę pavarą.

Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Iš Aliexpress užsisakiau tokią, po 2-3 savaičių turėčiau gauti.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Pažiūrėjau dabar e-bay,biliakiek jų ten yra ir lcd ir kamerų ir komplektų,paveiksliukai gražūs,ryškūs ,kaip ten realybėje,didelis klausimas.
Gal kas esate realų komplektuką pirkę? Įmeskite nuorodą? 
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Audrius.Š parašė:

Iš Aliexpress užsisakiau tokią, po 2-3 savaičių turėčiau gauti.
tokias kameras pirkau jau dvi,ryškumas tikrai geras,bet abi turi tą patį trūkumą-žolė,medžiai,krūmai viietoj žalių kažkodėl fioletiniai:baisu:.Antrą jau kitos firmos ir šiek tiek brangesnę dėl to ir siunčiausi,galvojau gal brokas,bet paskui paskaičiau forumuose,pasirodo ne aš vienas su tuo susudūriau:hmz:Iš karto galiu pasakyti,kad su monitoriumi,laidais,įžeminimais ir ekranavimais viskas tvarkoj:geras:.Su kita,net pigia kamera spalvos tikros
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Gediminas.B parašė:
Audrius.Š parašė:

Iš Aliexpress užsisakiau tokią, po 2-3 savaičių turėčiau gauti.
tokias kameras pirkau jau dvi,ryškumas tikrai geras,bet abi turi tą patį trūkumą-žolė,medžiai,krūmai viietoj žalių kažkodėl fioletiniai:baisu:.Antrą jau kitos firmos ir šiek tiek brangesnę dėl to ir siunčiausi,galvojau gal brokas,bet paskui paskaičiau forumuose,pasirodo ne aš vienas su tuo susudūriau:hmz:Iš karto galiu pasakyti,kad su monitoriumi,laidais,įžeminimais ir ekranavimais viskas tvarkoj:geras:.Su kita,net pigia kamera spalvos tikros
Na ką teks susitaikyti su fioletiniais medžiais ir žole :)
Šiaip tai apie šitą problemą skaičiau prie kitų kamerų ypač prie bevielių, prie šitos perskaičiau visus atsiliepimus, bet nieko panašaus nemačiau, žiūrėsim kai atvyks...
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.Š parašė:
Iš Aliexpress užsisakiau tokią, po 2-3 savaičių turėčiau gauti.
Mano kamera tokia, tik matrica ne SONY, o SHARP (truputį pigesnė).
Kas liečia violetinę spalvą- visa tai dėl prastos kokybės stiklinių lęšių, dėl kurių gaunasi didžiulės chromatinės aberacijos. Mano atveju jos visai pakenčiamos. Bet jos vis tiek bus, tik neaišku kokio lygio. Jų neišvengia net ir brangiausi L klasės objektyvai

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū visiems už patarimus :geras: