Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tą kamerą galima būtų naudoti, kai montuojamos dvi - viena viršuje, kita prie numerio. Prie numerio su linijomis visai nieko, bet jei montuojama tik viena - geriau be linijų. Nors ir monitorius mažokas. Reikėtų bent 7".
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Man mažas monitorius kaip tik privalumas. Vaizdo neužstoja. Ne filmams žiūrėti gi.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Man mažas monitorius kaip tik privalumas. Vaizdo neužstoja. Ne filmams žiūrėti gi.
Bet kaž kodėl atgalinio vaizdo veidrodžių dydis automobiliuose vis didėja.... Matomai ne dėl grožio
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Moterų kai kurios dalys irgi didėja  :veliava:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As toki naudoju monitoriu ir man jo pilnai uztenka.Juk per ji ne filmus ziuri ! Ir tos kamereles sociai neatsitrenkt i koki medi ar panasei + naktinis pasvietima.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jei kamerą jungi tik atbulas važiuodamas, tai taip, bet jei ji ijungta visą kelionės laiką - geriau didelis monitorius... čia taip, kaip ir su GPS - vieniems užtenka ant lango "priklijuoto", kiti naudoja kompe. Dėl skonio nesiginčijama
Arvydas.I parašė:

Dainius.D parašė:

Man mažas monitorius kaip tik privalumas. Vaizdo neužstoja. Ne filmams žiūrėti gi.
Bet kaž kodėl atgalinio vaizdo veidrodžių dydis automobiliuose vis didėja.... Matomai ne dėl grožio
Naujausios tendencijos , maciau siu metu parodoje, vietoj veidrodziu kameros. Monitoriai viduje.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Arvydas.I parašė:

Dainius.D parašė:

Man mažas monitorius kaip tik privalumas. Vaizdo neužstoja. Ne filmams žiūrėti gi.
Bet kaž kodėl atgalinio vaizdo veidrodžių dydis automobiliuose vis didėja.... Matomai ne dėl grožio
Naujausios tendencijos , maciau siu metu parodoje, vietoj veidrodziu kameros. Monitoriai viduje.
O kokio dydžio monitoriai?
Arvydas.I parašė:
Marijus.K parašė:
Arvydas.I parašė:

Dainius.D parašė:

Man mažas monitorius kaip tik privalumas. Vaizdo neužstoja. Ne filmams žiūrėti gi.
Bet kaž kodėl atgalinio vaizdo veidrodžių dydis automobiliuose vis didėja.... Matomai ne dėl grožio
Naujausios tendencijos , maciau siu metu parodoje, vietoj veidrodziu kameros. Monitoriai viduje.
O kokio dydžio monitoriai?
Kameru sistema
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tai visai nemaži tie monitoriai... Mažiausi apie 7"