Home

Forumas

Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-29
Ieškau užuolaidų ant priekinių langų
Sveiki,gal kasnors žino kur galima nusipirkt užuolaidų ant priekinio ir šoninių stiklų?
Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-29
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Na neaisku ar bus pigiau, jei gamintis, Domus lumina Kaune gamyboje tokius burtus daro, turi nemazai jau patirties, tiek gamyboje, tiek restauravime, bet mano nuomone, kad originalus yra originalus.
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Juos gamina REMIS. Gali užsisakyti Movera, Reimo, Frankana ir kt. Nepigūs daiktai. Gal 500-600eur.

Tikrai nepagamins,nes ant durelių ten yra tokie plastmasės rėmai pagal auto formą.Užuolaidų kaina 600 eurų.Tik užsakinėti.Pavadinimas RemiFront ir atsirinkti pagal automobilio modifikaciją.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
  Daigtas aišku geras, bet blogiausiu atveju galima pasigaminti ir patiems:hi: 
  Aš tiek priekiniam, tiek abiems šoniniams langams pasidariau ant čiulptukų (yra Senukuose). Aišku darbo yra. Pradžioje reikia pasidaryti tikslius brėžinius. Patys uždangalai gaminami iš folija padengto audinio (yra taip pat Senukuose). Dar reikia juostelės kraštų apsiuvimui, pačių čiulptukų (apie 20 vnt.) ir tiek pat žiedų išmuštų skylučių kraštams metalizuoti. Visko savikaina apie 15 €
  Manau, gavosi visai nebloga - saulė neprikaitina, neblunką sėdynių apvalkalai, kelionėse nebereikia į kemperio komplektą įeinančių prisegamų ir, gan neestetiškų, medžiaginių užuolaidų
Bet buna situ ciulptukiniu ir orginaliu pirkti. Ir manau nelabai brangiai. Bent jau Fiat esu mates.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Būna, bet Ford transitui nepavyko rasti. 
Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-29
Ačiū už informacija ;)
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
https://www.fritz-berger.de/artikel/remifront-ii-iii-iv-verdunkelungssystem-5839
Jei nesinori gaminti, galima užsisakyti. Ką pirkau, net ir su atvežimu - pigiau nei Moveroj...