Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Tomas.J parašė:
Rugpjūčio antra pusė tenai- beveik žiema. Norint ištaikyti bent ant vidutiniūko oro reikia keltis liepą. O bilietų kainos liepą ženkliai brangesnės nei rugpjūtį...
Nu taip ten gal ir vėsiau, ne taip kaip Norvegijoje. Buvau Norvegijoje rugsėjo viduryje, man oro sąlygos labai tenkino. Nesu didelis karščiu mėgėjas.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Šendiena Islandija atrodo taip :  
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
Islandijoi turetu but idomu, mano sesute ten buvo nuvykus, bet kiek zinau vietoi transporta nuomavosi, ir skrido lektuvu, reiks uzklaust
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dar yra bilietų į keltą kitų metų liepai- nepavėluokit :B
Man bilietėlio kaina gaunasi 3822eur :baisu:

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Bet tai koks išskaičiavimas keltis su kemperiu į Islandiją?
O Tomai cia vienam kaina? Su kemperiu? Kuriam laikui vaziuoji?
Mano svajone nuvaziuoti su kemperiu i sia sali.
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Čia kaina 2 suaugę ir 1 vaikas. Pirmyn- atgal. Kemperis iki 7m ilgio.
O skaičiavimai paprasti- skrydis 3 žmogam pirmyn atgal ~1500eur, kemperio nuoma tenai 210eur/parai. ~12d gaunasi 4020eur. Plius maistą ten pirksi prabangų bei daiktų ne kažką nusiskraidinsi. Arba skristi ir su kuprine keliauti nakvojant palatkėj ar kempinge. Šis variantas gaunasi ~ 4300eur/3žm.
Mano skaičiavimais kaina visais atvejais panaši. Patogumo daugiausia plaukiant. Plius kruizą šiaurinėse jūrose apturėtum:)
Kas liečia datą- dar turiu pusantrų metų žmoną pabaigti įkalbėti ir sulaukti kol dukrai bent 5m bus:) Tai labai atsargūs planai 2018-iems m.

iš kur susiruošėte plaukti? Ta prasme,iš kurios šalies uosto?
Maciau kad is Danijos. O Tomai kaip ten su kemperiavimu, maciau kad yra kazkokia kempingu kortele, kaip su pravazumais, ten gi daug kas su dzipais arba keturaciais vaziuoja. Ar teko dometis siais dalykais. Girdejau kai kurie keliai kaip tarka, vos vilktis eina. Jei gali pasidalink info. Buciau labai dekingas. 
Beje as supratau kad ten brangiausias sezonas birzeli? Ta prasme gal geriausia keliauti?
Aš domėjausi.Sakė,kad su kemperiu pravažiuojami normalūs keliai.Ten,kur tikrai įdomu,reikia džipo,kemperiu neprivažiuosim.
Geriausia keliauti birželio antra pusė ir liepa, tai oro atžvilgiu. Kainų skirtumas manęs nedomino.