Home

Forumas

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
.... čia tas pats kaip su neramumais Graikijoje. O važinėdami matėme tik užtepliotus kelio ženklus, kvietimus į mitingus ir revoliucinius (lietuviškai chuliganiškus) užrašus keliuse. 
Kelionės tuo ir nuostabios, kad keliaudami atsiduriame pačiame įvykių centre:tourist1:
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Gal kas turit užsilikusią kemperinę palydovinę anteną? Praneškit, gal įsigyčiau.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:
Gal kas turit užsilikusią kemperinę palydovinę anteną? Praneškit, gal įsigyčiau.
Čia kaip kova su rukimu, jam aiškini , kad nesveika, kad nerūkytu, o jis klausia gal turiu cigaretę :D
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Ričardas.V parašė:
Gal kas turit užsilikusią kemperinę palydovinę anteną? Praneškit, gal įsigyčiau.
Čia kaip kova su rukimu, jam aiškini , kad nesveika, kad nerūkytu, o jis klausia gal turiu cigaretę :D
Aš čia iš praktiškos pusės:paslaptis:. Kai kas nusilaupė tuos kenksmingus daiktus nuo stogo, tai sakau, po pigiaja gal perleis :D . Net skylę stoge turiu, ankstesnis savininkas tą blogį pasiliko sau.
O jei rimtai, tai vakarais įsijungti žiniais, ypač pažiūrėti orų prognozių žemėlapius man labiau tinka per TV.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Neeee, išmesta .:) Orus labai gerai rodo mobiliojo programėles, srauto nedaug rija, žiuri ką nori, o ne ką tau rodo.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Neeee, išmesta .:) Orus labai gerai rodo mobiliojo programėles, srauto nedaug rija, žiuri ką nori, o ne ką tau rodo.
Man įdomiau kada kokia vietinė orų mergaitė parodo iš kur debesys atslenka...
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
200% palaikau Roberta.M
:)