Home

Forumas

Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Mano kemperiukas
VW LT28
Gal renkantis kelioninį automobilį tai padės apsispręsti : šis mažylis jau greit taps antikvaru (1985 m.)
Tad detalių rasti darosi vis sunkiau. 3d spausdintuvas čia tikrai Gerokai pagelbėtų :) Bet yra ir privalumų - tai lengvasis automobilis, tik aukštis 3 m. Važiuojam ir stovim kaip ir visos lengvosios. Esam nakvoję net Paryžiaus gatvėje.

Ant stogo vieta tam kas netilpo viduje :) Tai dažniausiai būna lauko baldai, o gale bagažinė trim dviračiams (firma pasidaryk pats :))

Čia mėgstamiausios keleivių vietos ir pirmame plane dujų balionas, kuris netilpo niekur kitur. Čia tikriausiai integruoto kemperio trūkumas - vieta labai ribota, gamintojas išnaudojo visą erdvę.

Vairuotojo vieta. Variklio dangtį naudoju kompiuteriui su navigacija pasidėti.

Keleivių sėdynės nesunkiai pavirsta į dvigulę lovą.

O čia antras miegamasis viršuje.

Virtuvė. Vandens maišytuvas - tai jau mano kūrinys.

Šaldytuvo valdymo mygtukus taip pat jau teko pakeisti.

Čia nykštukų namelis su kriaukle ir dušu

Na, o čia kemperiuko širdis. 66 kw benzinas - dujos, 6 cilindrai 2,4 litro. Paprastas, bet tai dažnai ir gelbsti. Žinoma, dar visada su savimi turiu keletą dujų užpildymo adapterių, nes skirtingose šalyse skirtingi užpildymo pistoletai.

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Fainas kemperiukas, aš ir apie tokį galvojau, kai ruošėmės pirkti. VW yra VW- paprasta, patikima ir t.t. Tik dujų reduktorių sėju senokai kas nors perrinkinėjo :D, siūlyčiau pasikeisti į Emmegas reduktorių. Visai erdviai atrodo vidus pagal mašinos dydį.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Taip išties kompaktiškas, praktiškas, žavus kemperiukas!
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Labai jau mielas, Važiuoju 8 sezoną. Viskas veikia ir kelyje nepaveda, bent jau kol kas. Na, kaip ir visiems čia tenka prieš sezoną pasikrapštyti, bet viskas paprasta ir pačiam įkandama :)
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Šis kemperiukas jau turi naują šeimininką. Tikiuosi, kad tarnaus jam taip pat patikimai kaip ir man.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
O kas vietoj šito? :)
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Kol kas tik paieškos. Šiais metais nepavyks pasivažinėti.
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-05
Darius.X parašė:
Šis kemperiukas jau turi naują šeimininką. Tikiuosi, kad tarnaus jam taip pat patikimai kaip ir man.
Kemperiukas sėkmingai "priglaustas" :iki: Kaip ir Darius  ,tikimės dar važiuos ne vieną tūkstantį kilometrų :) Ačiū Dariui už tikrą , puikiai išlaikytą  antikvarą  :viso:
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Darius.X parašė:
Kol kas tik paieškos. Šiais metais nepavyks pasivažinėti.
Mane tai labai vilioja šitas daiktas:
http://auto.plius.lt/skelbimai/ford-tranzit-turistiniai-automobiliai-4198637.html
Dar vasario mėn buvau nuvažiavęs apžiūrėti, visai pusėtiną įspūdį paliko. Nedaug buvo pamuštas, turginių keverzones ištaisyti nedaug reikalų būtų, pasekmių neturėtų likti jokių...
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Ačiū Tomai už rūpestį, bet šiuo metu pirkimas yra atidėtas, mažiausiai, metams , o ir jei ieškoti, tai gerai būtų vėl nedidelė integruota Westfalia.