Home

Forumas

Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-05
Nupirkčiau gartraukį 12V
Gartraukis virtuvei į kemperį 12V
Sveiki Visiems! Esu naujokas, neseniai nusipirkau kemperį, pirkinys planuotas, šio metu ruošiu/remontuoju/tobulinu ji kelionei į Ispaniją. 

Tad ieškau gartraukį, gal kas turite atliekamą? Ar gal galit patarti kur nusipirkti?

Mano kontaktai: +37067491973
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ducato.M parašė:
Sveiki Visiems! Esu naujokas, neseniai nusipirkau kemperį, pirkinys planuotas, šio metu ruošiu/remontuoju/tobulinu ji kelionei į Ispaniją. 

Tad ieškau gartraukį, gal kas turite atliekamą? Ar gal galit patarti kur nusipirkti?


Mano kontaktai: +37067491973
Gartraukiai genetinai brangūs, jei taupai tai elementarus 12v ventiliatorius , keli vamzdžiai ir turi ta pati efektą.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-05
Robertas.M parašė:
Ducato.M parašė:
Sveiki Visiems! Esu naujokas, neseniai nusipirkau kemperį, pirkinys planuotas, šio metu ruošiu/remontuoju/tobulinu ji kelionei į Ispaniją. 

Tad ieškau gartraukį, gal kas turite atliekamą? Ar gal galit patarti kur nusipirkti?


Mano kontaktai: +37067491973
Gartraukiai genetinai brangūs, jei taupai tai elementarus 12v ventiliatorius , keli vamzdžiai ir turi ta pati efektą.
Ačiū už patarymą. Vamzdis jau paruoštas + idėtas paprastas ventiliatorius, bet noriu gamyklinio varianto su filtrais (ypač nuo kvapo) bei pašvietimų. Ieškau naudoto bet gero stovio. Šiandien skambinau dėl naujo kaina apie 200eur, kol kas neskubu.

Gal kas žyno kur priekiauja naudotom dalim kemperiams bei priekaboms?
Žinutės: 133
Nuotraukos: 8
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-22
Perki paprasta gartrauki, ir susimontuoji 12 v ventiliatoriu :) Improvizacija :)

Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-05
Na dar prieš kelione turiu šiek tiek laiko tad dar palauksiu, jei nieko nerasiu taip ir padarysiu ;-)