Home

Forumas

Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-02-06
REIKIA PATARIMO (Ford Transit RIMOR KAYAK 1999 m.)
Noriu pirkti kemperį, įdomi jūsų nuomonė apie šį modelį
Sveiki, esu naujas vartotojas ir nei karto nekeliavęs kemperiu. Tačiau gyvenu Vokietijoje ir dažnai keliauju į kalnus visais metų laikais, todėl kemperis tikrai praverstų. Būtų naudojamas dažniausiai trumpalaikėms kelionėms savaitgaliais, o ne ilgoms kelionėms po Europą. Vienas pažįstamas vokietis kaip tik pardavinėja savąjį už 7000 €. Imetu kelias nuotraukas ir nuorodą kuriame toks pat nufilmuotas. 1999 metų, 4 miegamos vietos, dušas ir wc, viryklė, šaldytuvas, kriauklė, sumontuotas kondicionierius vasaros sezonui, dujinis šildymas žiemai, visos sistemos veikia puikiai, techniškai tvarkingas, pravažiavęs 100000 km. Labai praverstų jūsų nuomonė, geras, blogas, gal perbrangiai ar atvirkščiai gera kaina. 
https://www.youtube.com/watch?v=0CKh7fxnS2E 

Pagarbiai, 

Marius R. 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Man tokio niekas nebutu ipirses.Mano pazistamo apie kemperius yra susidarius labai bloga nuomone butent nuo tokio fordo.Nevaziuoja o kura ryja.Asmeniskai nesu su tokiu keleves bet sio senesnio fordo neimciau.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Turėjau 94m. transitą, be turbinos 2,5 variklis, atsimint net nenoriu, buvo 88000 km ant spidometro, tiesiai iš prancūzo pirktas. Kai lenkti rekėdavo, tai ilgai laukdavau momento, o į kalną kilti visai kančia. 
J.J
ka jus ce gazdinat zmogu... gi jis aiskiai pasake PIRMAS KEMPERIS.....imk ,pavazinesi  ,suprasi ko nori o jau tada nusipirksi  toki koki noresi jau..  tokia va mano nuomone.......kas ir butu jai visi pirgdami pirma kemperi iskarto idealu varianta susirastu,, nebus kur tobuleti.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tam zmogus ir klausia tam ir domisi kad nereiktu poto gailetis.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Iškart kyla klausimas keliese važiuosit kemperiu?Man asmeniškai nepatinka kai reikia kas dien ardyt stala kad padaryt lova,todel pasirinkau kemperi su dviem dvigulem lovom ir stalo esancio kemperio viduryje neardom.Apie Forda nieko negaliu pasakyt,nes neturėjas.Jei važiuos daugiau nei du žmones,aš asmeniškai nežiurėčiau tokio išplanavimo,bet čia yra tik mano nuomone
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
del trasito, jei su turbina, gerai, traukia, ekonomija. Problem zemiau -10C beda su uzkurimu po nakties, variklio pasildyma reik satyt.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-02-06
Dekui labai uz nuomones, privertet susimastyt apie kai kuriuos dalykus papildomai :) Susitariau pasiimti ji savaitgaliui prasivazinet su nakvyne ir viska isbandyti pats. Dazniausiai butu naudojamas 2-3 zmonems trumpoms savaitgalinems kelionems i kalnus. Zinau, kad tikrai ne idealus variantas, bet geresnis kainuoja vos ne dvigubai daugiau, skelbimuose po 7000 € irgi nelabai is ko yra rinktis
Žinutės: 144
Nuotraukos: 13
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
Pagal pavarų dėžės svirtį galima manyti, kad ,,veža" galinis tiltas ir kardanas? Jei taip - man kalnuose nelabai patiktų.
Taip pat nepatiktų,  jei būtų variklis  be turbinos. Bet čia gal labiau tikėjimo reikalas.
Teko dirbti su tokiu - dvigubi g. ratai ir turbina. Erzino tik kaukianti pavarų dėžė, visa kita kaip ir nieko, tik rūdys jį labai mėgo.

Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Esu  porąkart nuomavęsis kemperį ant "Transit" bazes kokių 1992 ar pan. metų laidos. Kadangi tai buvo seniai , kai kemperį išsinuomoti buvo problematiška (2004-2006 m.), džiaugiausi gavęs nors tokį... variklis buvo be turbinos, tai ką nors aplenkti šansų jokių. Kuro ėmė apie 12l/100 km, jei gerai pamenu, kokių nors didesnių bėdų nebuvo. Važiavo į Kroatiją ir Norvegiją, įlipo ir į Dalsnibą, ir trolių kopėčias įveikėm, bet taip varganai biskutį... :) Apie tai, kad galinis tiltas staugia, kažkas jau parašė. Tiek įspūdžių...