Home

Forumas

Žinutės: 28
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-06-01
Stacionarus duju balionas
Stacionarus mašininis duju balionas
Sveiki bendraminčiai .Per sezono atidarymo susitikimą teko matyti pas kažkuriuos kemperius sumontuotus stacionariai dujų balionus.Man labai įdomu ar nėra problemų važiuojant kelionese ar keliantis keltais.Ar nesikabinėja pareigunai .Mintis įmontuoti stacionarų balioną  išties gera ,kadangi atsilaisvina balionu vieta sudėti kitiems daiktams.Dar norėčiau pasiteirauti kaip stacionriame mašininiame  balione apeinamas elektro vožtuvas(kuris stovi balione) , nes kad paleisti iš baliono dujas reikalinga 12v o tai jau energijos sąnaudos stovint.Aciu lauksiu info
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Energijos jis nenaudoja:DJunk nuo degimo.Seip ardomas ir salinamas.Pats galvoju zapaskini pakist po dugnu.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Bet girdejau, kad yra problema del balionu - masininiai skiriasi nuo kemperiniu, nes masinai pasiduoda skystos dujos, o dujinei ir kitiems kemperio priedams reikia gariniu duju.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tam ir skirtas reduktorius.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Visada į kemperio keičiamus balionus pildau tik suskystintas dujas
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Statant stacionarų dujų balioną reikia buitiniams prietaisams dujas imti iš baliono viršaus (dujinė fazė), o automobiliniai balionai pritaikyti dujų paėmimui iš baliono apačios (skystoji fazė), taigi teks nulaužti balione esantį sifono vamzdelį. Kranai ant baliono nereikalingi, nes vistiek priėjimo prie jų nėra. Elekromagnetinio krano aš irgi atsisakyčiau (pas mane jo ir nebuvo). Kraną man imontavo buvusių balionų skyriuje. Ten ir užpylimo taškas. Per techn. apžiūrą apie balioną klausimų nebuvo.
Žinutės: 28
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-06-01
Aciu už informacija reiks prikonstruoti ir tuo paciu turesiu dar atliekama skyriu  daiktams susideti vietoj balionu
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Renius.L parašė:
Statant stacionarų dujų balioną reikia buitiniams prietaisams dujas imti iš baliono viršaus (dujinė fazė), o automobiliniai balionai pritaikyti dujų paėmimui iš baliono apačios (skystoji fazė), taigi teks nulaužti balione esantį sifono vamzdelį. Kranai ant baliono nereikalingi, nes vistiek priėjimo prie jų nėra. Elekromagnetinio krano aš irgi atsisakyčiau (pas mane jo ir nebuvo). Kraną man imontavo buvusių balionų skyriuje. Ten ir užpylimo taškas. Per techn. apžiūrą apie balioną klausimų nebuvo.
O tai apsauginio voztuvo, kad ipiltu 80 %  jau nebelieka? Saugumo nebelieka.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mačiau viename kemperyje dideli buitinių dujų balinai sumontuoti, tie raudoni , nežinau gerai tai ar blogai, bet gal kam tiks tokia mintis, beje jie buvo paguldyti.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Žilvinas.G parašė:

Renius.L parašė:

Statant stacionarų dujų balioną reikia buitiniams prietaisams dujas imti iš baliono viršaus (dujinė fazė), o automobiliniai balionai pritaikyti dujų paėmimui iš baliono apačios (skystoji fazė), taigi teks nulaužti balione esantį sifono vamzdelį. Kranai ant baliono nereikalingi, nes vistiek priėjimo prie jų nėra. Elekromagnetinio krano aš irgi atsisakyčiau (pas mane jo ir nebuvo). Kraną man imontavo buvusių balionų skyriuje. Ten ir užpylimo taškas. Per techn. apžiūrą apie balioną klausimų nebuvo.
O tai apsauginio voztuvo, kad ipiltu 80 %  jau nebelieka? Saugumo nebelieka.
Plūdė ir visa kita lieka, tiktai dujų paėmimas iš baliono viršaus, nes nebėra vamzdelio, kuris imdavo dujas nuo dugno. O reduktorius tas pats, kuris ir buvo kemperyje prie dujų balionų.