Home

Forumas

Žinutės: 106
Nuotraukos: 807
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-01-29
Malonus tas pirmas išvažiavimas, o ypač,kai viskas savo rankom padaryta! Sveikinam!
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
:plojimai: šaunuoliai. Jei projektas į pabaigą, reikia kitą galvoti:)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:


Na, kolegos, tokia tai sviesa tunelio gale pasirode :) tegul dar yra dalyku, ka reikia uzbaigti, bet nutiko atostogos! Isvarem i pirmaja davo kelione! Na nelabai toli- Latvijos pajuris, keliaujam nuo Liepojos link Jurmalos. Beveik savaite ptalridom miskuose, dabar i kempinga ilindom. Na su sunim laukine gamta smagiau :)
Tad, kokie pastebejimai- dideliausias aciu, kas pasisaket uz didele lova :) nu tikrai miegam placiausiai ir patogiausiai (1.6m x 2m). 
Saldytuvas nuo duju sala silpnokai, galvoju gal reiks kokio naujesnio paieskoti tokiu pat matmenu. O daugiau viskas.man cia super. Jokios markizes dar neuzgyvenom, bet su pru pasiseke, kad nei labai sauleta, nei labai karsta, nei lietus lyja. Sunku patiketi, kad tikrai su tuo savo aparatu isvaziavom :) 

Puikiai!!!
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Vaida.M parašė:


Na, kolegos, tokia tai sviesa tunelio gale pasirode :) tegul dar yra dalyku, ka reikia uzbaigti, bet nutiko atostogos! Isvarem i pirmaja davo kelione! Na nelabai toli- Latvijos pajuris, keliaujam nuo Liepojos link Jurmalos. Beveik savaite ptalridom miskuose, dabar i kempinga ilindom. Na su sunim laukine gamta smagiau :)
Tad, kokie pastebejimai- dideliausias aciu, kas pasisaket uz didele lova :) nu tikrai miegam placiausiai ir patogiausiai (1.6m x 2m). 
Saldytuvas nuo duju sala silpnokai, galvoju gal reiks kokio naujesnio paieskoti tokiu pat matmenu. O daugiau viskas.man cia super. Jokios markizes dar neuzgyvenom, bet su pru pasiseke, kad nei labai sauleta, nei labai karsta, nei lietus lyja. Sunku patiketi, kad tikrai su tuo savo aparatu isvaziavom :) 

Puikiai!!!
Ką ten puikia, nuostabu! 
o kokio jus uogio, kaip telpate pagal aukštį? Ar stačiomis galyti vaikščioti nepanarinę galvos viduje? Nes nuotraukoje neatrodo aukštas viduje .
Žinutės: 133
Nuotraukos: 8
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-22
Vaida.M parašė:
nu kame reikalai, tik va šį kar drafto nebeturiu :D 

nu žodžiu, išvažiavom pirmam pasivėžinimui po savo kaimus. Įspūdis geresnis, nei buvau nusiteikusi: vairas sukasi lengvai, jautrus, kely ji neplaukioja, visas galas nebarška, kažkur tik plastikas virš galvos, bet šitą sutvarkysim. Sėdi aukštai, tai matomumas geresnis nei mano žemoj pežutėj. Žaliuzės jeigu neuždarytos - baladojas, jei uždarytos - jokio garso. 
Minusai? Baisiai triukšmingas motoras. 4 bėgiai savo duoda, greičiau nei 80km/h su ja važiuot nesinori, bet gal ir nereikia, mano intencija nebuvo, kad lėkt nuo taško A iki B - tam lengvuškė skirta. Galima bus rinktis maršrutus, kur daug miestelių pakeliui. Autopilotas irgi visai patogu būtų. Reikia sumeistrauti kažkokį 'barą' po panele priekyje - erdvės ten daug, o va daiktų nėra kur pasidėti (telefonas, raktai, saldainiai...). Kondicionieriaus nėra. Beja - buvo, radom tik išdraskytus likučius. 
Kol kas sunkiai įsivaizduoju, kaip mum seksis keliaut su dviem šunim. Vokietis - visiškai neprobleminis, jam dzin, kur miegot, bet dar turime babą, kuri visko bijo. Šiuo metu vyksta jos pratinimas tiesiog įeiti į kemperį, apsisukt ten, pavaikščiot. Antras etapas, bus, kai jį užkursim :D 


Tai va, kas dar. Ai su šaldytuvu cirkas... Nuvežiau meistreliam seną - išimtą iš donoro, sakau pažiūrėkit, gal prikelsit. Praeina kelios savaitės, skambinu, kaip? na sako, jis kaip ir veiktų, bet vamzdukai pakorodavę, meistras besukdamas vieną nulaužė, neturim dabar kaip sutvarkyt, reik ieškot tokio vamzduko, galvot, kaip čia sutvarkyt. OK sakau, tai ką darom? Nu duokit dar savaitę. Skambinu šią savaitę - meistrui covidas, skambinkit kitą savaitę. Tai nei man jį pasiimt iš jų... Planavau spintelę gaminti tik, kai jau jis stovės namie, bet Ulmas ilgai plokštes pjausto labai, tai vakar išsimatavau, pasipaišiau, užsakysiu. Tik labai tikiuosi, kad vistik tą patį šaldytuvą ten statysiu. Liepos gale atostogos, turiu viltį jau pilnai panaudoti savo kemperį. Bet darbų darbelių dar laukia, nupirkau fūrinį bėgelį priekinei užuolaidai, jį pritvirtint, užuolaidą pasiaurint. Viena didžioji spinta jaučiu liks laukti rudens. 


Kai dabar žiūriu į jį - nu kalnas darbo padaryta, aišku dar daug laukia, bet vistiek toks malonus jausmas, kiek jau toli nuėjau. 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Seniai nebuvau užsaukusi. 

Dėl kemperio aukščio, nepamenu tiksliai, aš su savo 1,66 visur telpu stovėti, vyras su kiek daugiau nei 1,8 man rodos pilnai stovi tik ties šaldytuvu - ten grindys pažemėja. Bet mum gal ne tiek aktualu jo aukštis - kažkaip neužkliuvo per tas kelias keliones, kiek plotis - labai džiugu, kad telpa normalus 2m čiužinys. Va miegot siaurai ar susirietus jau būtų labai negerai. 

galvoju, kad norėčiau bent vienos išvykos dar šiais metais, šildytuvas yra, tai visai įdomi patirtis būtų. O po to jau per žiemą reikia spintos, nes dabar lagaminuose daiktai sudėti būna, reikia stoginės, reikia greičių dėžę pakeisti. 

ai dar dėl wc reikalų. Turiu aš tą mobilų, bet kažkokios patalpėlės jam - ne. Stovi po lova pakištas. Tai vasarą užmačiau ir man visai patiko idėja - pastatyti dušo palapinę

tai, kaip ir ne krūmuose :D kaip ir privačiai :D

ir atostogų dienas taupau darbe :D nes nu gi važiuoti reikės! 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
".. reikės!" :D
Jo, jo čia reikalas rimtas :D Kiek papildomų rūpesčių per tą kemperį:)

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Seniai nebuvau užsukusi, galvoju reikia ateiti :) 
iš ties kemperis - nuostabus dalykas :) kiek daug laisvės duoda - susipakavau šunis (dar kojines ir maistą) ir iškeliavau. Turėjom nuostabias atostogas LV pajūryje, laukinėse kopose, kai nežinai ir kokia diena ir kiek valandų - nes kam gi tos valandos :) taip išpuolė, kad užėjo karščiai, tad kažkur keliauti ir eksplorinti pabijojom - mašinoje kondicionieriaus nėra. Bet tas laukinis paplūdimys - tikrai nuostabu :) ir nei vėjas nei lietus mums nebaisu. 
iš realybės pusės - kad ir kaip puikiai įsirengtum vidų, technikai tai vistiek sena mašina. Motoriukas apsipylė tepalais ir kelias dienas suvalgė remontas. Vyras sako, kad praranda įgūdžius - jau daug metų pats nemechanikauja :) na bet su užduotimi susitvarkė. Keliauti čia vietoje prie ežeriuko ar aplinkinėse valstybėse - mano kemperiukas puikiai tinka, ar drįsčiau su juo važiuoti kažkur toliau - abejoju. O norėtųsi. Peržiūrėjom skelbimus - na įmerkti 20k, kad nusipirktume naujesnį - ne variantas, o pirkti tok pat seną - na, kad ir keliais metais naujesnį - manasis juk visas naujas vidumi... Labai erdvus - platus. Nėra kito tokio :) 
buvo minčių, gal pirkti kokį techniškai tvarkingą keleivinį ar combo busiuką ir pradėti viską iš naujo, bet ir šie, jeigu tvarkingi - ne kelis tūsktančius kainuoja, tad nežinau. Be to aš labai prie daiktų prisirišu - kaip savo "kūdikį" parduoti reikėtų? :D 
Atskiru postu įkelsiu keletą nuotraukų iš telefono, matau, kad šiame mano "dienoraštyje" nėra šedevro - spintos. 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jetau kaip laukiau jusu projekto naujienu.Aciu:)Uzmuojis nuostabus ir drasus.:geras: