Home

Forumas

Dabar turetu buti M1 SA
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Dabar turetu buti M1 SA
2017m rudenį registravau,iš Olandijos parvarytas buvo..Įraše M1 
Nezinau kodel neirase. Pas mane J2 pozicijoje irasyta SA, kas reiskiakad tai transporto priemone, pritaikyta gyventi,kurioje visi baldai stacionariai pritvirtinti iskyrus stala. M1 reiksia kad tai lengvasis automobilis. O pokategoris yra SA
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Nezinau kodel neirase. Pas mane J2 pozicijoje irasyta SA, kas reiskiakad tai transporto priemone, pritaikyta gyventi,kurioje visi baldai stacionariai pritvirtinti iskyrus stala. M1 reiksia kad tai lengvasis automobilis. O pokategoris yra SA
Šita žinau... Bet supratau taip,kad Olandijos pase tu žinių beveik nebuvo,todėl ir mūsų regitra neturėjo iš kur gauti info.. Bent jie taip man išaiškino..Ten išvis cirkas gavosi,i tech apžiūra nenorėjo leisti įvažiuoti,nes nenurodyta variklio galia:) 
Matai Regitra nelygu filialas registruoja. Man kai registravo , paprase gryzti po puses metu, nes buvo grybu pripjauta, tai nemokamai perspausdino tech pasa. Siaip koks skirtumas kad nebuvo irasyta pas olandus, pas mus turi rasyti ta SA. Bet tikrai buna kad neiraso. Pas mane irasyta. Gal nieko blogo...
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Matai Regitra nelygu filialas registruoja. Man kai registravo , paprase gryzti po puses metu, nes buvo grybu pripjauta, tai nemokamai perspausdino tech pasa. Siaip koks skirtumas kad nebuvo irasyta pas olandus, pas mus turi rasyti ta SA. Bet tikrai buna kad neiraso. Pas mane irasyta. Gal nieko blogo...
Bet dėl to,kad neįrašyta..,gal nebus "niuansu"? Ar kur nors už Lt ribu gali prisikabinti?
As galvoju kad ne, nes ta irasa ne taip seniai man rodos ivede. Kiek susiduriau bent man svarbiau Euro norma irasyta, nes kai moku uz kelius tai priklauso tarifas. Daugiau nelabai ka ziuri.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
SA kategorija pradejo realiai rasytis nuo 2000-2003 metu pagal salis. Siaip tai jei nera SA nieko tokio.
Visur senesniuose kemperiuose rasoma, M1 ir GyvenamasAutomobilis, tik veliau pradejo zymeti SA (kad butu suprantama ivairiomis salims) Kartais Kai nera SA dar geriau, PVZ i Nida, pasikoliojus su Ekologiniais, kad pas Mane M1 ir nera SA, tai ekologinis buvo ne 15E o 5E :)
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Tadas.Z parašė:
SA kategorija pradejo realiai rasytis nuo 2000-2003 metu pagal salis. Siaip tai jei nera SA nieko tokio.
Visur senesniuose kemperiuose rasoma, M1 ir GyvenamasAutomobilis, tik veliau pradejo zymeti SA (kad butu suprantama ivairiomis salims) Kartais Kai nera SA dar geriau, PVZ i Nida, pasikoliojus su Ekologiniais, kad pas Mane M1 ir nera SA, tai ekologinis buvo ne 15E o 5E :)
:ok: Pasirodo ir iš senu kemperiu papildomos naudos galima išspausti:)
As labai noriu kad atsimintume viena dalyka, nesvarbu koks kemperis, kiek jam metu, svarbu kad vaziuoja ir teikia dziaugsma. Pavyzdziu is savo gyvenimo apstu. Turejau dvi Volga 21, mokejau pigiai, pardaviau per anksti ir gavau mazai. Isejo naujas BMW. Tai kaip tau seniena? Bendradarbisturi sena 3 BMW, kazkada atejo sako paskolink pinigeliu, labai patinka modelis. Siandien kasdien kaina kyla, jam siulo ant naujo 3 mainyti. Bet kolekcionieriai sako kad palauk gausi daugiau. Kaip seniena? Taigi sunku pasakyti kas geriau naujas ar senas. Todel privalumas yra tai kad suteikia teigiamas emocijas ir rieda. O ar svarbu koks?