Home

Forumas

Ne Tomai, pas normalius irgi CBE  , berods italai. O jie tik batus moka daryt. Ir pas Morelo ir pas Concorda. Gal akumuliatoriai ir krovikliai geresni, bet ir tai buna visko. Na yra kaip yra. Ner ko cia bedavot. Reik ruostis vaziuot, o kas suges remontuot. Dabar Lietuvoje jau keturi Morelo, taigi nuomone susirinksiu is visu. Beje mano maziausias. Bus smagu susitikti su jais ir pabendrauti kokios bedos juos kamuoja ar nekamuoja.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Naujas VW sedevras VW California XXL vido apie ja
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Naujas VW sedevras VW California XXL vido apie ja
Tiksliai ŠE devras:juokas:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Sveiki. Turiu klausima...,Jeigu pirkti nauja kemperi,kaip tai geriau daryti,jeigu bandyti derinti kaina? Tiesiogiai i gamykla kreiptis,ar per atstovus irgi galima derinti?
 Labai klausimas toks neaiskus. Ta prasme Tu nori nusidereti perkant nauja kemperi? Na gamyklos dazniausiai neuzsiima prekyba. Ta daro dileriai. O vat jie konkuruoja ir galima pasidereti. Bet is praktikos galiu pasakyti kad pas lietuvius daugiausia gali nudereti. Kita vertus kemperius perka kaip karstas bandeles. Dabar noredamas uzsakyti, greiciausiai gautum 2019 metams, jei dileris neturi kokios kvotos pasilikes, o Tau jo siulomas variantas yra tinkamas. Ar bent jau zinai ko tiksliai nori? Isplanavimas, gamintojas , baze? Jei ne, tai vaziuoji i kokia didele paroda, eini per kemperius su seima ir ziuri. Tada ieskai issinuomoti panasu( man pavyzdziui pavyko rasti Vokietijoje , daiktus nusiveziau su priekaba) pavaziuoji pora savaiciu ir tinka arba ne. Bent jau isplanavima pasibandai, jei galvoji apie nauja. Kitu atveju gali buti kaip man. Nusipikau is penkto karto toki kuris patinka ir tinka. 
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
 Labai klausimas toks neaiskus. Ta prasme Tu nori nusidereti perkant nauja kemperi? Na gamyklos dazniausiai neuzsiima prekyba. Ta daro dileriai. O vat jie konkuruoja ir galima pasidereti. Bet is praktikos galiu pasakyti kad pas lietuvius daugiausia gali nudereti. Kita vertus kemperius perka kaip karstas bandeles. Dabar noredamas uzsakyti, greiciausiai gautum 2019 metams, jei dileris neturi kokios kvotos pasilikes, o Tau jo siulomas variantas yra tinkamas. Ar bent jau zinai ko tiksliai nori? Isplanavimas, gamintojas , baze? Jei ne, tai vaziuoji i kokia didele paroda, eini per kemperius su seima ir ziuri. Tada ieskai issinuomoti panasu( man pavyzdziui pavyko rasti Vokietijoje , daiktus nusiveziau su priekaba) pavaziuoji pora savaiciu ir tinka arba ne. Bent jau isplanavima pasibandai, jei galvoji apie nauja. Kitu atveju gali buti kaip man. Nusipikau is penkto karto toki kuris patinka ir tinka. 
Dėkui už patarimą. Prieš perkant savo,taip ir dariau,išsinuomojau kad iš pradžių suprasti -ar man aplamai patiks tokiu budu keliauti... Patiko,nusipirkau "senuką":) Bet žiūrint i ateiti,manau,kad labiau apsimokėtu pirkti nauja,negu geram stovyje panaudota..,nes ju kainos tikrai nėra mažos ir naudoto...
Ju verte tiesiog nekrenta taip greitai kaip lengvojo automobilio.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Peržiūrėjau ši video,patiko.. Gal kažkam irgi bus įdomu,ypač,kas planuoja pirkti kemperi.https://www.youtube.com/watch?v=z3lfz70JUkc
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Dionisas.S parašė:
Peržiūrėjau ši video,patiko.. Gal kažkam irgi bus įdomu,ypač,kas planuoja pirkti kemperi.https://www.youtube.com/watch?v=z3lfz70JUkc
Kotai neatsidaro.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Dionisas.S parašė:
Peržiūrėjau ši video,patiko.. Gal kažkam irgi bus įdomu,ypač,kas planuoja pirkti kemperi.https://www.youtube.com/watch?v=z3lfz70JUkc
Kotai neatsidaro.
>Pabandyk čia