Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Lapės fabrikėlis atsiuntė striukės, kepurės ir marškinėlių pavyzdžius.
Striukė ne vasarinė. Šaltesniam orui- pavasariui, rudeniui. Na ir vesėsnėm lietuviškos vasaros dienoms tiktu. Pasiūta kokybiškai iš kokybiškų medžiagų. Neperpučiama ir neperlyjama, viduje minkštas švelnus pamušalas. Man, Zenonui ir Danutei patiko. Valiui taipogi.
Kepurė irgi kokybiška. 
Marškinėliai, kaip marškinėliai-trikotažas, 200gr/m2 (nei per ploni, nei per stori). 
Spalvų ir atspalvių galybė- apie 40. Net neįsivaizduoju, kaip išsirinksim......
Padariau kelias foto, kad suprasti, kaip dera su striuke ir kepuraite. Iš karto atsiprašau už melsvą spalvą, kuri dabar madoje- marškinėlių tokių neturiu, tai panaudojau kuprinę.... :) 

Kaip patartumėte rinkti spalvą? Balsuoti dėl 40 spalvų nerealu.Gal išrinkti kelias ir tada balsuoti? Ar dar kas kokį variantą pasiūlys?
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Paciupineta produkcija bandom toliau vystyti si projekta. Buvo pasiulymas  maikutes skirtingu spalvu ar vistik vienos spalvos ? 
O kada bus patobulintas logotipas ? Butu galima pamaketuoti vel.

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Valius.V parašė:
Paciupineta produkcija bandom toliau vystyti si projekta. Buvo pasiulymas  maikutes skirtingu spalvu ar vistik vienos spalvos ? 
O kada bus patobulintas logotipas ? Butu galima pamaketuoti vel.


Tas patobulinimas tik kosmetinis, kaip minėjau tik dėl užrašo apačioje  "www.kemperiųklubas.lt", "Kemperių klubas.lt"  ar "Lietuvos kemperių klubas",bet čia atskiras klausimas, taigi kol kas maketuokime su turimu logo.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
PUIKU :plojimai: Man patinka ir zalia ir melyna.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
na rasykite be nosiniu raidziu ir manau butu gerai islaikyti ta www.kemperiuklubas.lt ar www.KemperiuKlubas.lt
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
na rasykite be nosiniu raidziu ir manau butu gerai islaikyti ta www.kemperiuklubas.lt ar www.KemperiuKlubas.lt
Žinoma, kad be nosinių, jei jau bus su www. Tiesiog automatškai parašiau lietuviškai  :)
Tik apie tai bus kitoje temoje.
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Ar reikia tu www ? Sakyciau tik kemperiuklubas.lt
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jei nebus www .Kam tada  .lt  ?
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Dainius.D parašė:
Lapės fabrikėlis atsiuntė striukės, kepurės ir marškinėlių pavyzdžius.
Striukė ne vasarinė. Šaltesniam orui- pavasariui, rudeniui. Na ir vesėsnėm lietuviškos vasaros dienoms tiktu. Pasiūta kokybiškai iš kokybiškų medžiagų. Neperpučiama ir neperlyjama, viduje minkštas švelnus pamušalas. Man, Zenonui ir Danutei patiko. Valiui taipogi.
Kepurė irgi kokybiška. 
Marškinėliai, kaip marškinėliai-trikotažas, 200gr/m2 (nei per ploni, nei per stori). 
Spalvų ir atspalvių galybė- apie 40. Net neįsivaizduoju, kaip išsirinksim......
Padariau kelias foto, kad suprasti, kaip dera su striuke ir kepuraite. Iš karto atsiprašau už melsvą spalvą, kuri dabar madoje- marškinėlių tokių neturiu, tai panaudojau kuprinę.... :) 

Kaip patartumėte rinkti spalvą? Balsuoti dėl 40 spalvų nerealu.Gal išrinkti kelias ir tada balsuoti? Ar dar kas kokį variantą pasiūlys?
Sveiki,
Man patiko antras variantas: šviesiai pilki marškinėliai ir pilka striukė, nors man, kaip pilkos spalvos mėgėjui, galėtų būti tiek marškinėliai, tiek striukė tamsesni, marškinėliai kaip Valiaus pačiame pirmame poste, antra foto, o striukė pilka tamsenė.
Dar klausimas, ar polo marškinėlių tolios pat spalvos, kaip ir marškinėliai nebus ?
Dėl užrašo www.kemperiuklubas.lt, tai pateiksiu pavyzdį: savo produkcijai svarsčiau nubraukti www raides, dėl didelio logo ir brangaus siuvinėjimo, bet padarius apklausą, paaiškėjo, kad daugiau aiškumo priduoda www raidės, ir akcentuoja, kad tai konkrečiai www puslapis, mano nuomonė palikti www.kemperiuklubas.lt.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ten balti marškinėliai :)  Apšvietimas apgaulingas. Ir ta pati striukė visur.
Atmetimo būdu pasirinkime kelias (2-3)spalvas ir surengsime klubo balsavimą.
Balta, šviesiai pilka, ryškiai žalia,  ryškiai mėlyna, geltona, oranžinė, ryškiai raudona?
Kurias atmetam?