Home

Forumas

Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Valius.V parašė:
As rytoj planuoju buti Kaune kazkam paduosiu. Jau isimecisu i masina viska. Nezinau kuriuo metu busiu bet planuoju nuo 13 val  kazkada ir nezinau kur. Skambinsiu Jurgai Mindaugui Giedriui Rimui arba Audriui visvien kazkuri rasiu
Valiau as ritoj laisvas galiu privaziuoti kur reikes.
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
:geras:

Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Pas Rima palikau. Prasau su juo susiderinti ir pasiimti apziureti ivertinti ir atiduoti kitiems
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Gal patogiau būtų susitikti vienoje vietoje visiems norintiems apžiūrėti aprangą ?
Kiek žinau dauguma gyvena vakarinėje miesto dalyje, tai labai tiktų Depo aikštelė, jei vakare tai ji gerai apšviesta, taip pat patogu privažiuoti, susitikimui kaip orientyras galėtų būti Nerijaus kemperis, nes kiek mačiau stovi jau antra savaitė :)
Aš galiu bet kada, bet dauguma manau galėtų po darbų, tai arba šiandiena, arba ryt galima pasiplanuoti.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Striukes ir marskineliu pavyzdziai yra pas mane Kaune. Manau savaite dar bus, visi norintys pasiziureti ir pasimatuoti pasiskambinkit ir sutarsime kur ir kada. 861229437 Audrius
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Audrius.R parašė:
Striukes ir marskineliu pavyzdziai yra pas mane Kaune. Manau savaite dar bus, visi norintys pasiziureti ir pasimatuoti pasiskambinkit ir sutarsime kur ir kada. 861229437 Audrius
:tourist1:
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Pirmiausia noriu padėkoti visiems, kas įdeda labai daug pastangų dėl šio projekto.
Aprangą apžiūrėjau, žmona pasirodo žino šį aprangos gamintoją, ankstesni atsiliepimai geri.
Striukė kokybišką, dizainas geras, marškinėliai medvilniniai, kepurė super.
Dabar į ką reiktų atkreipti dėmesį:
Striukė gan šviesi, bet kaip vietoje Audrius man į šį klausimą iš karto atsakė - po kemperiu gal nelysi su šia striuke :) - tai jei nelendant po kemperiu, tada viskas gerai :)
Man asmeniškai prie viso derinio nederėjo nei tamsesni nei šviesesni žali marškinėliai.
Siūlau imti marškinėlius tokios pat ar panašios kaip kepurė spalvos.

 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
"......Siūlau imti marškinėlius tokios pat ar panašios kaip kepurė spalvos......." :geras:
Pritariu. Tamsiau pilki marškinėliai su klubo ir Lietuvos atributika derės geriausiai. Pilkos neutralios  spalvos fonas tiks prie visko. 
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
Nemanau, kad pilki marškinėliai gera mintis, pilka+pilka, kaip su specūra būsim - reikia linksmiau. Žalia, manau pats tas.
Žinutės: 24
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-05-24
Sveiki, klubo kemperistai
Aš irgi mielai įsigyčiau atributikos, bet siūlyčiau stiukę kepurę daryti ryškesnės spalvos , kelionėse yra praktiška ryškesni drabužiai, būsime geriau matomi kelyje, aikštelėje ar kur kalnuose

Nes šios spalvos labiau primena medžiotojo ar kario apranga  

Mmmm?