Home

Forumas

Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
Siuos naujus lankemes Italijoi, tusemes visa menesi skersai isilgai, musu kelioniu metu tenka susitikti su iseiviais tautieciais, viena tautiete menesis po musu apsilankymo susirgo korona, 45metai rukanti,tai menesi prasirgo virs 40laipsniu temperatura, kostelt net negalejo is skausmo, sake sakute duriant i ranka mazesnis skausmas nei plauciuose, jau pasveiko!!!
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Kaimynė mamą palaidojo.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:

Pats turiu įtarimą, kad buvau pasigavęs ir persirgau, neišsitiriau ir dokumentų neturiu, tik tokio šlykštaus 'peršalimo' nebuvau turėjęs.
Užuojauta kaimynei... Aš irgi save įtarinėju, 02.23 Austrijoj kažką pagavau, į plaučius nuėjo, plaučių uždegimą apturėjau bet beveik be temp., 2 savaites nežinodamas su antib. pravaikščiojau, dar mėnesį namie prasėdėjau pusgyvis, po 1,5mėn vos ne vos prisiprašiau testo- neigiamas. Tai net nežinau kas čia buvo, bet šlykštynė kaip reta, tokios dar neturėjau. Dabar irgi ieškau kur gaut antikūnių testą....
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Kam tas testas, jei dar neaišku ar išvis imunitetas atsiranda. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Rašo, kad po 1-2mėn atsiranda.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Egidijus.K parašė:
Kam tas testas, jei dar neaišku ar išvis imunitetas atsiranda. 
Tada ir skiepai nepadės, belieka susivinioti į paklodę ir cikiai eiti link kapinių... 
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
Robertas.M parašė:

Pats turiu įtarimą, kad buvau pasigavęs ir persirgau, neišsitiriau ir dokumentų neturiu, tik tokio šlykštaus 'peršalimo' nebuvau turėjęs.
Užuojauta kaimynei... Aš irgi save įtarinėju, 02.23 Austrijoj kažką pagavau, į plaučius nuėjo, plaučių uždegimą apturėjau bet beveik be temp., 2 savaites nežinodamas su antib. pravaikščiojau, dar mėnesį namie prasėdėjau pusgyvis, po 1,5mėn vos ne vos prisiprašiau testo- neigiamas. Tai net nežinau kas čia buvo, bet šlykštynė kaip reta, tokios dar neturėjau. Dabar irgi ieškau kur gaut antikūnių testą....
skirtingų tų testų yra, vieni tiria ar sergi šiuo metu, kiti tiria susiformavusius anitkūnius ar kaip ten jie vadinasi, tada galima pasakyti, kad jau prasirgai ir ilgai dar rodo. Bet šiuos testus daro labiau mokslininkai tirdami situaciją, kiek atvejų nepagaunam, tai miesteliai kuriuos ištiria pilnai, labai greitai pakeičia situaciją, nukrenta tas mirtingumas iki beveik gripo lygio epidemijų.

o kas dėl 5G, tai čia kogero vienas tik yra suvienodinimas su corona, tai kad jeigu sedėsi su silpnu organizmu apsikabines anteną kokį menesį tai kogero ištirps lastelių nemažai, su corona tas pats, kuo ilgiau būni aplinkoje kur virusas klęsti, tuo labiau "daužo" tavo organizmą, neveltui tiek daug medikų miršta :( o apie samokslo teorijas, kurias čia skleidžia visokie "Kazimierai J" per youtube, tai turiu tik vieną patarimą jums, tie kurie klauso ir priima tą informaciją, paskaityk daugiau knygų, literaturos, apie elektromagnetinius laukus, bangas, poveikį lastelėm ir pan, o ne klausykit fanatikų ir nekraukit jiem populiarumo socialinuose tinkluose :) 
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Egidijus.K parašė:
Kam tas testas, jei dar neaišku ar išvis imunitetas atsiranda. 
Tada ir skiepai nepadės, belieka susivinioti į paklodę ir cikiai eiti link kapinių... 
čia kaip su gripu, jeigu ir atsiranda tai tikrai nevisam gyvenimui 3-6-12mėn max, o jeigu organizmas silpnas po ligos arba serga kokiom lėtinėm ligom tai vistiek nesusitvarkis su užkratu... tai reikia vyniotis ne į paklodę, o geru vietiniu maistu, pajudėti, pabūti grynam ore ir aišku svarbiausia nervus į koncervus :D
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:
Pats turiu įtarimą, kad buvau pasigavęs ir persirgau, neišsitiriau ir dokumentų neturiu, tik tokio šlykštaus 'peršalimo' nebuvau turėjęs.
Greitasis testas turėtų parodyti ar yra antikūnių kovojančių su virusu.... būtų naudinga pasitikrinti
Aš ta pati galvojau ir bandžiau susirasti kaip tai padaryti, nieko nesigauna, gydytojai siuntimų neduoda (tipo sveikas kam čia reikia), privačiai niekas nedaro. Suprantu , kad sistemos nėra, daug kas  padrikai daroma, tiek vadai tiek medikai pasimetę,  net ir kas per lyga niekas dorai nesupranta. Tokia padėti suvaldyti yra ką veikti.
 Kraujo centras reklamuojasi , kad reikia kraujo persirgusiu, pasisiūliau, tai sako atnešk pažyma kad sirgai , o dabar sveikas! Suprask , jie netikrins! Nustebino...
Tai gal PANORAMA padės?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:
Pats turiu įtarimą, kad buvau pasigavęs ir persirgau, neišsitiriau ir dokumentų neturiu, tik tokio šlykštaus 'peršalimo' nebuvau turėjęs.
Greitasis testas turėtų parodyti ar yra antikūnių kovojančių su virusu.... būtų naudinga pasitikrinti
Aš ta pati galvojau ir bandžiau susirasti kaip tai padaryti, nieko nesigauna, gydytojai siuntimų neduoda (tipo sveikas kam čia reikia), privačiai niekas nedaro. Suprantu , kad sistemos nėra, daug kas  padrikai daroma, tiek vadai tiek medikai pasimetę,  net ir kas per lyga niekas dorai nesupranta. Tokia padėti suvaldyti yra ką veikti.
 Kraujo centras reklamuojasi , kad reikia kraujo persirgusiu, pasisiūliau, tai sako atnešk pažyma kad sirgai , o dabar sveikas! Suprask , jie netikrins! Nustebino...
Tai gal PANORAMA padės?
Gal :D