Home

Forumas

As visada galvoju kad cia ne politikos klubas. Yra zmoniu kam gal nepatinka kitokios pavardes, yra kam patinka. Apie kemperius idomiau nei apie politika.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nebūčiau toks kategoriškas..... juo labiau, kad būtent nuo politikos labai didele dalimi priklauso daugelio žmonių "gerbūvis"... 
O politikai patys, ir dar laisvanoriškai, pasirinko "būti pastoviai linksniuojami":juokas:

 


Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-07-29
niekad nenuomoju. Esu tik geriems draugams paskolines. Aisku norejo atsilyginti, simboliskai, apmokejo uz kanceliarines prekes dukrai kai kartu apsipirkinejome pries rugseji. O siaip pritariu, jei turi daikta sau, ji ir puoseleji, prisiziuri, nesinori bet kam nuomoti
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Jokubas.K parašė:
niekad nenuomoju. Esu tik geriems draugams paskolines. Aisku norejo atsilyginti, simboliskai, apmokejo uz kanceliarines prekes dukrai kai kartu apsipirkinejome pries rugseji. O siaip pritariu, jei turi daikta sau, ji ir puoseleji, prisiziuri, nesinori bet kam nuomoti
Gerai sugalvota reklama.  Kažin ar Jokūbas kemperį turi? :D
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Aš su savuoju tiek dirbu, mano rankom viskas išglostyta iščiupinėta. Skūpi esu, tikrai nepagalvočiau, kad galėčiau kažkam svetimam jį patikėti. Jau dabar girdžiu juokelius, kad va "oi man tai tik į Granatas paskolinsi" ar dar kur. Na kol kas jis neparuoštas, tai nereik atsisakinėt, o toliau, nežinau, kaip taktiškai tai paaiškinsiu :) 
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
vienam filme girdėjau tokią frazę "ARKLIO,PYPKĖS IR ŽMONOS NEBESKOLINU NIEKADOS":juokas:
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Gediminas.B parašė:
vienam filme girdėjau tokią frazę 'ARKLIO,PYPKĖS IR ŽMONOS NEBESKOLINU NIEKADOS':juokas:
:geras:
Žinutės: 24
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-05-24
Mano nuomone, kad nuomuoti dalintis yra dažniausiai geriau nei palikti daiktą stovėt nenaudojamą. 

Atsiperkamumas priklauso nuo įvairių priežasčių, Manau, kad visada bus kas sakis, kad neapsimoka ar kad net neverta bandyti. Reikia sutikti, kad visaip būna o apie nesekmes žmones yra linke ypatingai daug kalbėt. 

Tad jei nuspresit nuomuoti mano patarimas būtų iš anksto dalintis šia informacija, gerokai prieš sezono pradžią, ir pasirūpinti gera sutarčike, 




Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Jeigu nuomai tai reikia paleisti ne maziau kokius 5vnt. su vienu tik terlione ir laiko gaisimas.Nemanau kad kas nors is kolegu tiek turi savoms kelionems.
Žinutės: 8
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-23
Žilvinas.G parašė:
Jokubas.K parašė:
niekad nenuomoju. Esu tik geriems draugams paskolines. Aisku norejo atsilyginti, simboliskai, apmokejo uz kanceliarines prekes dukrai kai kartu apsipirkinejome pries rugseji. O siaip pritariu, jei turi daikta sau, ji ir puoseleji, prisiziuri, nesinori bet kam nuomoti
Gerai sugalvota reklama.  Kažin ar Jokūbas kemperį turi? :D