Home

Forumas

Jei nerasi, parasyk. Atsiminiau viena vietele, mes ten eidavom sonkauliuku valgyti is viesbucio. Ten toks didelis kiemas buvo, daznai tuscias, mes su kemperiais kazkada buvom sustoje pavalgyti tai drasiai gali tilpti. Salia daugiaaukstis parkingas ir metro i centra.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Man regis, rasti nakvynę vienai nakčiai, daugiau negu paprasta. Tiesa "priekabiautoju" nebūvau, bet kemperiui principas paprastas - žemėlapyje susirandi nuošalesnį rajoną (geriausia akligatvį) be draudžiamų ženklų stovėti.... Patikrinta daugelyje miestų ir t.sk. ir didžiosiose Europos sostinėse. Beje dažniausiai vieni, ten niekada nebūsite - visur pilna "Hansų". Jie tiesiog jaučia, kur galima pigiai prasisukti:juokas:

Aš tai dar visada į MapPoint susimetu pilnai visas įmanomas stovėjimo vietas. Kai kurios būna užimtos, kitos jau panaikintos, bet 60-80% pilnai tinkamos. Aišku, galima būtų ir iš karto užtaikyti, bet prieš išvykstant, reikėtų dar ir Bing Maps pasinagrinėti (iš MapPoint žemėlapių vieno migtuko paspaudimu meta į tą pačią vietą Bing Maps palydoviniame žemėlapyje). Bing Maps detalumas geresnis už Google.
Vienas nepatogumas - turi per daug pririšti prie konkrečios vietos. Patirtis sako, kad patogiau ieškotis nakvynės vietos, kai diena į pabaigą - mažiau nereikalingų judesių.
Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-31
Gal kas gali patarti kur Innsbrucke galima apsistoti su kemperiu ???

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Igor.I parašė:
Gal kas gali patarti kur Innsbrucke galima apsistoti su kemperiu ???

Prie miesto yra du kempingai, koordinatės nuotraukoje. Tik pernakvoti galima autostrados aikštelėja, koortinatės taip pat nuotraukoje.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Man parekomendavo vienas mūsų klubietis tokiam programėlę park4night , aš dar atsisiunčiau mokama versija 10€ metams , tai jį man labai pasiteisino. Važuoji ir neplanuoji į priekį kur nakvosiu .