Home

Forumas

Žinutės: 22
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-16
Laba diena , tai , kad vizų nebereikės jei vyksti penkiom dienom .
J.J
Arvydas.R parašė:
Laba diena , tai , kad vizų nebereikės jei vyksti penkiom dienom .
Blogai, blogai kai zmogus nelabai zino bet labai nori pasisakyti...... Jus bandot suklaidinti dabar kitus...
Žinutės: 22
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-16
Aš ne žinovas , tik klausiu .
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Arvydas.R parašė:
Aš ne žinovas , tik klausiu .
Vizu REIKIA vykstant i BY
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
O jei paso galiojimo laikas pasikeitęs, darant naują asą ar pasikeičia paso numeris? 
Ta prasme ar galiu siųst duomenis, ar palaukt kol bus naujas padarytas? Iki kada vėliausiai galima teikt duomenis?
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
Jurga.K parašė:
O jei paso galiojimo laikas pasikeitęs, darant naują asą ar pasikeičia paso numeris? 
Ta prasme ar galiu siųst duomenis, ar palaukt kol bus naujas padarytas? Iki kada vėliausiai galima teikt duomenis?
  Jurga,naujas dokumentas,naujas nr :) palaukite,tada atsiusite
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Ikikada turime ta sarasa del vizu atiduoti? Nes jei ne skubos tvarka tai geriausiu atveju turesiu tik kokia vasario 20-25 diena. Nes pas mane visi 4 asmenys tik su ID kortelem. :(
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
   Cia Valius tvarko siuos reikalus,bet manau,kad iki vasario pabaigos tikrai reiktu visiems norintiems apsisprest,nes yra vietu limitas,o jei lauksime paskutiniu dienu,galime nepakliuti :)
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
Asta.V parašė:
Jurga.K parašė:
O jei paso galiojimo laikas pasikeitęs, darant naują asą ar pasikeičia paso numeris? 
Ta prasme ar galiu siųst duomenis, ar palaukt kol bus naujas padarytas? Iki kada vėliausiai galima teikt duomenis?
  Jurga,naujas dokumentas,naujas nr :) palaukite,tada atsiusite
Ačiūū ;)
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Asta.V parašė:
   Cia Valius tvarko siuos reikalus,bet manau,kad iki vasario pabaigos tikrai reiktu visiems norintiems apsisprest,nes yra vietu limitas,o jei lauksime paskutiniu dienu,galime nepakliuti :)
Bet Valius ką tik rašė, kad limito nėra?