Home

Forumas

 Visada naudoju jei tik reikia vaziuojant. Taip pat ir sildyma. Vanduo pasyla mazdaug per 15 min ir atijungia. Tada palaiko temperatura . Del duju naudojimo vaziuojant tai turi buti specialus reduktorius jei nori pagal taisykles naudoti. 
Žinutės: 37
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-18
Tik ar yra tam tikslas, tas vanduo ir taip greit syla. Negi uztraukus rankini iskart begi praustis:)
Kaip kam patogiau. Man kartais papuola taip kad vaziuojant dukra nori eiti miegoti o as niko pries dar pavaziuoti. Tai ji eina praustis ir liuliuka. Tai nestoviu kol pasils vanduo. Vesiu metu vistiek sildymo ir vaziuojant reikia. Kadangi mano duju balionas 120 ltr, tai paprastai negesineju nakciai vandens sildymo.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-20
Aciu uz informacija!!!
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:


Aciu visiems uz skirta laika :)
Kaip Giedriau boilerio reikalai? Ar viskas jau veikia?
Pas mane panašūs reikalai-labai prastai šilo nuo pat pirkimo, įtariau temperatūrinį blogą. Dabar išardžiau- radau buvus kažkada užšaldytą boilerį- puodas išsipūtęs kaip Tavo, bet dar nekiauras:) Nupirkau angluose kitą, po avarijos, kaminas nulaužtas. Laukiu atsiunčiant- bandysiu konstruoti. 
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Tomas.J parašė:
Giedrius.Š parašė:


Aciu visiems uz skirta laika :)
Kaip Giedriau boilerio reikalai? Ar viskas jau veikia?
Pas mane panašūs reikalai-labai prastai šilo nuo pat pirkimo, įtariau temperatūrinį blogą. Dabar išardžiau- radau buvus kažkada užšaldytą boilerį- puodas išsipūtęs kaip Tavo, bet dar nekiauras:) Nupirkau angluose kitą, po avarijos, kaminas nulaužtas. Laukiu atsiunčiant- bandysiu konstruoti. 
Maniškis taip pat,tai užsikūrdavo,tai mesdavo klaidą,nuvariau pas Dimą,išardė sakė buvo užšaldytas(išsipūtęs ir jau ale tvarkytas,perrinko,veikia,aišku prie gero,reikėtų taip pat keist,bet kol kas veikia be priekaištų,DIma minėjo,kad boileris greit prišildo,tai nera prasmės jį nuolaitos laikyt įjungta,pašildai kiek reikia,minučių 15 ir jei nėra poreikio išjungi.


Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
"DIma minėjo,kad boileris greit prišildo,tai nera prasmės jį nuolaitos laikyt įjungta,pašildai kiek reikia,minučių 15 ir jei nėra poreikio išjungi"

O ar pas ką nors būna kitaip :blogai: 
Įjungtos šviesos visur ar TV, taip pat nelaikome, kai to nereikia.... Boileris, tai taip prietaisas, kurio pastoviai neteikia.... Tai kam sąmoningai trumpinti jo nepriekaištingo tarnavimo laiką?
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Tomas.J parašė:
Giedrius.Š parašė:


Aciu visiems uz skirta laika :)
Kaip Giedriau boilerio reikalai? Ar viskas jau veikia?
Pas mane panašūs reikalai-labai prastai šilo nuo pat pirkimo, įtariau temperatūrinį blogą. Dabar išardžiau- radau buvus kažkada užšaldytą boilerį- puodas išsipūtęs kaip Tavo, bet dar nekiauras:) Nupirkau angluose kitą, po avarijos, kaminas nulaužtas. Laukiu atsiunčiant- bandysiu konstruoti. 
Isprendziau taip,kad izdziovinau vandeni is po boilerio ir pataisiau apvalia skardele ant kurios statosi boileris.Ji surudyjusi ir bakas tiesiai ant ugnies.Neidavo jam isikurti ir degti normaliai.Tiesa is bako iskraciau koki kilograma kalkiu tai dabar irgi greitai pasyla.Man atrodo,kad biski prasta bako konstrukcija,nes neardzius neimanoma isleisti viso vandens ziemai.Abu vamzdziai apie viduri stovi.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Jau turiu atliekamą gerą korpusą su sveika apačia, gal dar reikia. O šiaip vamzdeliai viduje išvedžioti štai taip:

todėl per viršutinį lengvai papūtus, viduje vandens lieka gal 100ml. Mano gautas boileris su tenu viduje nuo 220V, kuris veikia pilnai, beliko valdymą jam prikonstruoti. Ir šiaip turiu visas dalis išskyrus kaminą ir puodą- gal kam ko ateityje reikės.

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kol dega tai dega.Nebenoriu kisti pinigu.Pas mane ir virsutinis korpuso dangtis suluzes,bet darbui netrukdo.