Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Supratau. Kaladėles palieku garaže. Pasikraunu Neptūno :hi:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
:D:D:D
Kaip tais ir man nei Verdone nei Grosglocknery nebuvo streso dėl kaladžių... Aš tiesiog riedu antra pavara iki ~40km/h greičio, po to prisistabdau iki ~10-15km/h ir vėl riedu be stabdžių iki 40km/h per tą laiką diskai su kaladėm kažkiek spėja pravėsti (tikiuosi:)) Tokiais intervalais ir nusileidžiu. Tik Šveicarijoj nuo Furkos perėjos žmonai teko leistis (kol aš su dvyrka skridau) tai ne kaladės sudegė, o diskai susimėtė.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Diskai nespėdavo atvėsti :(  Leidausi labai atsargiai pirma antra pavara, pataupydamas pr. kalades net rankinį laiks nuo laik naudojau, bet diskai buvo karšti- kiaušinienę galima būtų kepti :)   Tai ir pagalvojau, kad sudeginti kaladėles galima bemat. Bala nematė. Blogiau nebus- įsimesiu kaladėles. Vietos neužima daug
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Greiciau turetu stabdziu skystis uzvirti,nei kaladeles sudegti,o tai butu problema su stabdymo efektyvumu.Tai gal geriau dazniau daryti pertraukas,nei planuoti pakeleje keisti kaladeles?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kas yra pesimistas? Ogi gerai informuotas optimistas :)  Dirbu servisų srity ir patikėkit kiek teko matyti atsisluoksniavusių kaladėlių. Dėl stabdžių skysčio stabdžiai tampa neefektyvūs, todėl, kad stabdžių skystyje esantis vanduo (kurio neturėtų būti) užverda ir atsiranda oro burbuliukai. Stabdžiai "dingsta". Taip neatsiks, jei  stabdžių skystį keisti kas du metus. Stabdžių skystis yra labai hidroskopiškas ir ilgainiui iš aplinkos absorbuoja drėgmę.
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Na, jei nuo stataus kalno pasileisi stačias ir tik stabdžiais pristabdysi, tai baigsis tikrai nekaip. Bet jei stabdai pavara ir stabdžius ir tarpais kyšteli, nieko tokio ten nebus. Kartais jau geriau pavarą pažeminti, negu nuolat stabdžius maigyti. Svarbu neduot mašinai įsibėgėt, ir viskas bus OK. Bet ką aš čia rašinėju - to gi mane prieš pačią pirmą kelionę kemperiu jo nuomotojai mokė :D Pradžiamokslis, tsakant. Man kiek ekstremalesnė situacija tame pačiame Grosglokneryje yra buvusi, kai kylant ėmė žiauriai kaisti Fiato 1.9 varikliukas. Sustojau kišenėje ataušti, o važiuoti pradėti nepavyksta - ten žvyras, ir kemperis buksuoja, kratosi, bet nevažiuoja. Teko atbulam nusileisti į kelią ir tada šiaip ne taip pavyko pradėti važiuoti. Nuo tada vis dairausi, kad sustojimo vieta per stati nebūtų (ir kad kemperio neišsinuomoti su per mažai kilovatų)  :) Va taip kažkokia patirtis ir susikaupia.
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Prie must have dalyku ilgoje kelioneje. Nusipirkom, isbandem, pokolkas super -
http://www.kilobaitas.lt/Skalbimo_masinos/Bomann_/Bomann_MWA_9485_Mini_Washing_m/MWA_9485/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_632&ID=555567
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kokie matmenys ir svoris? Nuo 12v. ?
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
svoris iki 5kg. matmenys nu kaip cia pasakius, man i bagazine telpa lengvai, apie 25ltr kanistriukas :) . 220v, 135wattai, mano konverteriui  nesudare problemos
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Gerai kai bagažinėje daug neužpildytos vietos :tourist1: