Home

Forumas

Aciu Daina labai uz informacija. Kai grysiu , galesiu papildyti kemperiams aktualia informacija. Tik keista kad kiek ieskau kempingu pakranteje, ju praktiskai nera. matyt labai nedideli ir tie didieji puslapiai tiesiog neskelbia.
http://www.lakecomo.it/dove_dormire/campeggi
italai labai mėgsta duoti info paieškoje italų kalba. Kitomis info gerokai mažiau.
 didelis kempingas Belvedere yra Sorico miestelyje.ten banglentininkų rojus.
Žinutės: 31
Nuotraukos: 21
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-04-01
Šią vasarą planuojam apsistoti prie Como ežero. Gal žinote erdvesnių kempingų pakrantėje su būtiniausiom paslaugom? Aplikacijose radau daug kempingų bet įdomu jūsų jau aplankyti :)
Beda ten su tais kempingais. Ten buriuotoju rojus. Grazu  aplankyti, bet labai geru kempingu mazai. Jie mazi ir daznai rezervuoti. Jei pailseti prie ezero kalnuose as rinkciausi Garda ezera. Mano draugams labai patinka Maggiore ezeras.
Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
kaip tik dabar esu prie gardos (paskutinis taskas i lietuva) vieta super Bella Italia*****, bet nors ir dabar prie blogo klimato kur lija ir salta 17laipsniu tai zmoniu pilna , nzn ka jie cia daro bet kazka veikia:) 
kaip pastebejau garda megstama vokieciu,olandu.
Žinutės: 31
Nuotraukos: 21
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-04-01
Kaip suprantu, lengva nebus kempingą susirast, važiuosim per patį atostogų įkarštį - liepos gale... Ačiū Marijau ir Mindauga, pasidomėsiu Gardos ir Maggiore ežerais (kempingais). 
Mindauga.V parašė:
kaip tik dabar esu prie gardos (paskutinis taskas i lietuva) vieta super Bella Italia*****, bet nors ir dabar prie blogo klimato kur lija ir salta 17laipsniu tai zmoniu pilna , nzn ka jie cia daro bet kazka veikia:) 
kaip pastebejau garda megstama vokieciu,olandu.
Ir paciu italu megiama taip pat. Berods sita kempinga bandziau du metus uzsirezervuogi is anksto. Nepavyko. Kaip buvome, buvo kad kemperiai prie vartu stovedavo kad kam isvaziavus ivaziuotu jie. Tai isties vieta kur megsta atostogautojai. Bet yra ir ka aplankyti.