Home

Forumas

Man su fiat buvo atvirksciai. Jokiu problemu. Buvau krastoj Vilniuje. Su Iveco neziurint i tai kad visa pamaina norejo sulipti apziureti ir viskas normaliai
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.K parašė:
Tomas.J parašė:
Turbūt berai, kad nepasirinkot Rimor (su kauniečiais turbūt bendravot?). Aš iš jų jau keliskart niekaip dalių bent kainos negaliu išgauti. Viską tenka iš lenkų pirkti. Jei tektų su jais reikalų turėti dėl kokių garantijų, tai :baisu:
O šiaip patarčiau lenkų dilerių neapeiti, manau ir pigiau, ir sukalbamesni turėtų būti.


Su rimor bendravau Vilnieciais, apie juos tai gerai galiu atisliepti, suteike visa informacija labai smulkiai, maloniai pakonsultavo, aprode.  Ta pati galiu pasakyt ir apie PLA, labai maloniai viska konsultavo, tikrai laiko negailejo ko nepasakysiu apie kelioniu vyna :) 
Keista. Turėjau reikalų su Kelionių Vynu, tai labai tiko ir patiko. 
As tai vadinu situacija kai pardavejas nelabai nori parduoti savo prekiu :)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Marijus.K parašė:

Tadas.Z parašė:

Marijus.K parašė:

As esu susidures, nesu toks gudrus kaip Jus, nenoriu lakstyt po teismus ir teises. Dabar ziuriu auto teciui, radom Kia dauzta. Servisas sutaises. Garantija Antot dilerio gamykline nebegalioja. Negi begsi prasyt sertifikatu ar dar kazko. Kai moki pinigus turi buti viskas pateikta ir sutvarkyta be problemu. Pas mus tik pinigus paima ir po to zinokis. Siuo atveju gal ir turi tas servisas tuos sertifikatus. Lek aiskinkis. Laikas pinigai. Nedadirbtas sitas reikalas pas mus. Mano galva turetu buti taip, jei gali servisas aptarnauti, turetu buti ju sarasas kartu su dileriais ir viesai prieinamas. Ar taip yra?
Jei masina pagal metus ar rida, kuria suteikia gamintojas telpa i remus , ji garantine. nesvarbu dauzta buvo ar ne, ar kazkur tvarkyta. Jei nera garantijos, nors turejo buti, tai pasitikrink ar prisiregistruosi ir ar nebuvo draudimo nurasyta. Tada tik po ekspertizes (GAL) prisiregistruosi.
Tie dyleriai, gal ne visi bet kiek susiduriau didzioji dalis gryba pjauna. 
 Buna kad sedi toks dyleris, kad pagal kebulo numeri masinos net nemato, kad tokia yra, kitas priejes pasako, paspausk sita 'varnele' matysi visa europa :)
Tadai kazkaip stipriai abejoju kad taip bet kur garazelyje sutvarkius duos garantija gamintojo pavyzdziui kebului. Trauksta logikos. Vistiek servisas kazkaip turetu buti sertifikuotas ar dar kazkas. Aprasytos proceduros ar kazkas panasaus.
Jei masina dauzta EU, ir garantine, yra ir Kasko draudiminis Ivikis su defektacija. Sau perku kad nebutu sove priekiniai airbag, tada defektacijos klase kita, bet Dyleris to nemato.  3 masinas tokias turejau, dyleris mato tik ar galioja gamintojo garantija, jei rodys, kad ne, tai bus bedu net registruojant. Pries perkant, pagal kebulo numeri kreipiesi pas dileri ir pasakys, galioja ar ne.
Su viena masina man buvo palike perskelta sena apsauga po ivikio, tai dyleris pasidomejo ar deti nauja. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.K parašė:
Tomas.J parašė:
Turbūt berai, kad nepasirinkot Rimor (su kauniečiais turbūt bendravot?). Aš iš jų jau keliskart niekaip dalių bent kainos negaliu išgauti. Viską tenka iš lenkų pirkti. Jei tektų su jais reikalų turėti dėl kokių garantijų, tai :baisu:
O šiaip patarčiau lenkų dilerių neapeiti, manau ir pigiau, ir sukalbamesni turėtų būti.

Su rimor bendravau Vilnieciais, apie juos tai gerai galiu atisliepti, suteike visa informacija labai smulkiai, maloniai pakonsultavo, aprode.  Ta pati galiu pasakyt ir apie PLA, labai maloniai viska konsultavo, tikrai laiko negailejo ko nepasakysiu apie kelioniu vyna :) 
Sumaišiau. Kaune yra CI atstovai. Panašus š....,  tik kitaip skamba.

Tai italu daugelis kemperiu gamintoju baldininkai. Kokybe gal Laikos geresne. Ji Hymer grupeje.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Tai italu daugelis kemperiu gamintoju baldininkai. Kokybe gal Laikos geresne. Ji Hymer grupeje.
"Laika" man labai patiko, neradau sau tinkamos už tinkamą pinigą, bučiau priglaudęs. Vienas mūsiškių pareklamavo ir užkabino :D
Na ji turbut kokybiskiausia is italu. Bet ir brangiausia. Na Robertai, nostalgijai ne vieta, tikrai turi ne prasciau.