Home

Forumas

Gerbiu Jusu nuomone. Bet nevadinu kvailiais nemazos dalies Europos kemperistu , kurie kazka tempia . Cia taip kaip Arvydai pats su Laptopu ko gero vienintelis lietuvis kemperistas vazineji. Bet jei Tau gerai, tai man irgi. Ir savo nuomone pasilaikau sau, ir nevadinu kitu diletantais. Tiesiog siulau nepirsti savo nuomoniu, o dalintis patirtimi ir dziaugtis kad galime keliauti. O kaip, tai kiekvieno asmeninis reikalas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Niekas niekaip nevadina, bet labai įdomu kas ir kaip, kodėl ir ką pasirenka, ar jau reikia pulti ant keliu prieš tuos kurie pasirinko kitaip ir sutikti su bet kuom ka jie daro ? Tuo klausimu mano patirtis tokia kokia aprašiau , gal skurdi ir visko nebandžiau, todėl ir domiuosi. Auto iš ties niekad važiuodamas kemperiu nesinuomoju, nes nesuprantu kam man tai , kaip ir vežiotis iš paskos papildomai, vistiek kokie tais logiški argumentai turėtu buti o ne tik "daugelis  europoje taip daro" . Suprantu Arvydo poreikius dėl kompo, kita vertus ji lengvai gali numesti atsukes, o ka daryti kai nepravažiuoji? čia ta kemperinė laisvė ir galimybės  stipriai apsiriboja, o kad sunku prasilenkti su tokiais gabaritais tai nera ką čia ir kalbeti , gali pats save įtikinti , gal net kelione kita iškęsti , bet tai ar verta ta kančia tų pliusų kuriuos gauni jei gauni?  Čia vistik , matau normalaus auto ir priekabos privalumą prieš tokį sprendimą jei jau tokie poreikiai. Vienintelis atvejis tai kai tikslingai važiuojama į vietą vasaroti/žiemoti pateisinamas tokiam sprendimui, keliaujant ir keičiant vietas neplanuojant iš anksto-keblus reikaliukas.
Skirtingi keliavimo budai , neverta ginčytis, bet argumentus butu įdomu išgirsti, kaip toks sprendimas gali buti naudingas judriai keliaujant?
Jau rasiau kad jei ir veztis, tai ne kiekviena karta. Pries nieka nekeliaklupsciauju ir ne garbinu. Sakau ta ka matau kitur. Su pralindimu siulau pabandyti. Mano atveju jei telpa kemperis, lenda ir priekaba. Nesuprantu kam Tau argumentai , jei nesiruosi nieko tempti, o Arvydas net techniniu galimybiu neturi temti masinos. Bet jei nori tai parasysiu. Sios keliones be bandymo naujos patirties, turiu beveik savaite Vokietijoje. Ir be to kad sedeciau prie gamyklos ar viesbutyje dabar keliauju. Esu romantiskiausiame Vokietijos mieste, kur su JOKIU kemperiu nepralystum. Su tuo Bmw vos prisiparkavau garazelyje ir vaikstinejame senamiestyje. Toliau pvz Italija, kad ir Sicilija vaziuoti kemperiu tikrai labai apribotas esi. Isvazinejau visa ja pries metus su auto. Vos tilpau. Joks ten kemperis isskyrus autostradas netelpa. Pvz Prancuzijos mazi miesteliai, nuvaziavai pavaiksciojai ir gryzai. Man tai privalumas. Nesakau kartais jos nereikia. Tai ir nesivezi. Apskritai as keliau klausima apie kemperiu tempiamas priekabas, dabar Jus diskutuojate ar ju isvis reikia. Ir kiek pamenu jau ne pirma karta. Tai kam cia rasyt ne i tema? Dar del to pataikavimo. Ne visi Europoj tampo priekabas, ne visiems ju reikia. Cia pas mus kazkaip norima ipirsti nuomene savo. Man reikia tai ir tempiu. Koks kam skirtumas. Vat yra noras yrodyti kad as durnas. Galiu pabuti ir toks. Gaila kad geri zmones kurie turejo ka rimto pasakyti i tema paskambino telefonu ir pasikalbejom. Daug remiantis ju patyrimais ir isvaziavau. Aciu jiems. Bet galvoju kad jie nenorejo veltis i sita visa kam tau to ar ano reikia. Gi daryk kaip as, kitaip tai nesamone. 
Nepirskit savo nuomones, as ja turiu ir pats. Bet jei turite patirties , mielai lauksiu patarimu . Tam sita tema ir uzvedziau. Cia neturi buti svarstymu kam reikia. Man reikia. Kitiems ir kemperio tokio kaip as turiu nereikia. O man reikia. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Taigi ir klausiu kam tau reikia , o ne nuomone peršu, gal ko nežinau, gal ir man įdomu, nejau sunku pasidalinti neburnojant /moralizuojant? Matyt pagalvojai ir pasidomejai kas ten ir kaip jei darai tai ir pasidalink  jei jau daliniesi kas tai per privalumai.
Neburnoju visai. Kol,kas ziuriu trukumus ir skaiciuoju. Turejau tik kelione pirmyn, dar vaziuosiu atgal. Kol kas dideliu trukumu nepastebejau. Na gal nakti aiskteleje sunkiau parkavausi, teko zmonai padeti. Bet su mano dydzio kemperiu ir tai normalu. Kaip rasiau dabar keliauju su masina. Man tureti savo masina , o ne nuomotis lakstyti tryscioti , patinka labiau. Manau privalumu daugiau zinosiu vasara pakeliaves Prancuzijoje. Dabar renku trukumus. Ir jei ju bus daug, netemsiu, nepirksiu ir nereiks. Beto tempti galima bet ka, katery , motocikla ciopery, ir tt. Si tema plati. As pats turiu priekaba motociklui-motoroleriui ir dar dviraciai susideda. Galima temti ja. Apie tai ir noriu diskutuoti ir dalintis. Be to priekaba yra nebloga , kaip jau esu rases, alternatyva kai keliauji ne dviese su kemperiu iki 3500 kg padiddinti mase iki 4250 nepersilaikant teisiu. 
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:

Neburnoju visai. Kol,kas ziuriu trukumus ir skaiciuoju. Turejau tik kelione pirmyn, dar vaziuosiu atgal. Kol kas dideliu trukumu nepastebejau. Na gal nakti aiskteleje sunkiau parkavausi, teko zmonai padeti. Bet su mano dydzio kemperiu ir tai normalu. Kaip rasiau dabar keliauju su masina. Man tureti savo masina , o ne nuomotis lakstyti tryscioti , patinka labiau. Manau privalumu daugiau zinosiu vasara pakeliaves Prancuzijoje. Dabar renku trukumus. Ir jei ju bus daug, netemsiu, nepirksiu ir nereiks. Beto tempti galima bet ka, katery , motocikla ciopery, ir tt. Si tema plati. As pats turiu priekaba motociklui-motoroleriui ir dar dviraciai susideda. Galima temti ja. Apie tai ir noriu diskutuoti ir dalintis. Be to priekaba yra nebloga , kaip jau esu rases, alternatyva kai keliauji ne dviese su kemperiu iki 3500 kg padiddinti mase iki 4250 nepersilaikant teisiu. 
Padidinus junginio masę iki 4250kg, reikia "Regitroje" išlaikyti vairavimo egzaminą ir gauti B su 96 kodu.Nuo 4250 kg iki 5200kg jau reikalinga BE kategorija
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Kaip kuro sanaudos?
Zenonas.K parašė:
Marijus.K parašė:

Neburnoju visai. Kol,kas ziuriu trukumus ir skaiciuoju. Turejau tik kelione pirmyn, dar vaziuosiu atgal. Kol kas dideliu trukumu nepastebejau. Na gal nakti aiskteleje sunkiau parkavausi, teko zmonai padeti. Bet su mano dydzio kemperiu ir tai normalu. Kaip rasiau dabar keliauju su masina. Man tureti savo masina , o ne nuomotis lakstyti tryscioti , patinka labiau. Manau privalumu daugiau zinosiu vasara pakeliaves Prancuzijoje. Dabar renku trukumus. Ir jei ju bus daug, netemsiu, nepirksiu ir nereiks. Beto tempti galima bet ka, katery , motocikla ciopery, ir tt. Si tema plati. As pats turiu priekaba motociklui-motoroleriui ir dar dviraciai susideda. Galima temti ja. Apie tai ir noriu diskutuoti ir dalintis. Be to priekaba yra nebloga , kaip jau esu rases, alternatyva kai keliauji ne dviese su kemperiu iki 3500 kg padiddinti mase iki 4250 nepersilaikant teisiu. 
Padidinus junginio masę iki 4250kg, reikia 'Regitroje' išlaikyti vairavimo egzaminą ir gauti B su 96 kodu.Nuo 4250 kg iki 5200kg jau reikalinga BE kategorija
Bet teorijos egzamino ir kursu nereikia. Kiek supratau uztenka pravaziuoti su savo masina ir tokia priekaba?
Eugenijus.S parašė:
Kaip kuro sanaudos?
Iki Varsuvos buvo panasios. Mano nuomone, kadangi: vaziavau iki 90 km/h ir dazniausiai vaziavau paskui vilkikus. taip gavau oro maisa. Taip pat masina su priekaba pasislepe uz kemperio, kas neturejo jokio poveikio pasipriesinimui, lyginant vaziuojant vien kemperiu. Vaziuojant autostradomis gavau kuro padidejima 10-15 %. Tai gali buti susije su kalnuotesnemis autostradomis. I kalnus tempian buvo jauciama kad sunkiau velka. Dabar sucipavo varikli, pravaziavau, smagiau jungia pavaras ir dinamiskesnis. Gryzdamas palyginsiu kas gaunasi. Beje autostradoj laikiau apie 100-105km/h , navigacija rode apie 95km/h , nors leidziama 80 km/h.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kiek pas juos chipavimas toks kainuoja?Idomu kiek dasidejo galios..