Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Ričardas.V parašė:
Aurelijus.B parašė:
Mums iki šiol nebuvo aktuali TV , bet greitu metu manau, kad gali tekti pradėti naudotis. Tai nuo jo pradėti neinvestavus milionu, ką rekomenduotumet?
Tiesą, kažkokia kvadratinė antena yra ant stogo, televizorių išsirinksiu, o va su priedėliu?
Jei be piratavimo, yra toks. Dydis beveik kaip telefono. Maitinimas 12 v. Irgi yra „akutė“ ant laido, tai patį imtuvą galima bet kur paslėpti. Aš naudoju, viskas gerai.
Pas mane stovi kažkokia KATHREIN plokščia kvadratinė antena, kokio ji tipo neįsivaizduoju, neteko jos dar naudotis. Ar prie tokios antenos tiktų šie priedėliai, ir ką aš matyčiau?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijus.B parašė:
Ričardas.V parašė:
Aurelijus.B parašė:
Mums iki šiol nebuvo aktuali TV , bet greitu metu manau, kad gali tekti pradėti naudotis. Tai nuo jo pradėti neinvestavus milionu, ką rekomenduotumet?
Tiesą, kažkokia kvadratinė antena yra ant stogo, televizorių išsirinksiu, o va su priedėliu?
Jei be piratavimo, yra toks. Dydis beveik kaip telefono. Maitinimas 12 v. Irgi yra „akutė“ ant laido, tai patį imtuvą galima bet kur paslėpti. Aš naudoju, viskas gerai.
Pas mane stovi kažkokia KATHREIN plokščia kvadratinė antena, kokio ji tipo neįsivaizduoju, neteko jos dar naudotis. Ar prie tokios antenos tiktų šie priedėliai, ir ką aš matyčiau?
Gal čia rasi šitų antenų aprašymą
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arvydas.I parašė:
Aurelijus.B parašė:
Ričardas.V parašė:
Aurelijus.B parašė:
Mums iki šiol nebuvo aktuali TV , bet greitu metu manau, kad gali tekti pradėti naudotis. Tai nuo jo pradėti neinvestavus milionu, ką rekomenduotumet?
Tiesą, kažkokia kvadratinė antena yra ant stogo, televizorių išsirinksiu, o va su priedėliu?
Jei be piratavimo, yra toks. Dydis beveik kaip telefono. Maitinimas 12 v. Irgi yra „akutė“ ant laido, tai patį imtuvą galima bet kur paslėpti. Aš naudoju, viskas gerai.
Pas mane stovi kažkokia KATHREIN plokščia kvadratinė antena, kokio ji tipo neįsivaizduoju, neteko jos dar naudotis. Ar prie tokios antenos tiktų šie priedėliai, ir ką aš matyčiau?
Gal čia rasi šitų antenų aprašymą
Ne kažką aš čia gavau informacijos, parametrai ir tiek. O, ką galima su ja matytis :hmz:
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Parametrai tikrai turėtų pagelbėti susigaudyti, kokia antena sumontuota ir apsispręsti ar ji tenkina poreikius. 
Kraštutiniu atveju Klaipėdoje, manau, tikrai atsiras įmonių, užsiimančių palydovine TV.

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arvydas.I parašė:
Parametrai tikrai turėtų pagelbėti susigaudyti, kokia antena sumontuota ir apsispręsti ar ji tenkina poreikius. 
Kraštutiniu atveju Klaipėdoje, manau, tikrai atsiras įmonių, užsiimančių palydovine TV.


Asmeniškai nieko nersuprantu apie palidovines antenas. Ir ką galima matyti su tenta anteną. 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Pasiskaityti galima  čia.
Tokia antena turėtų gaudyti palydovus (Astra, Hotbird, Sirius), kur rašo reikalinga 50 cm antena. Kanalų sąrašai yra tame pačiame tinklapyje. Paveikslėlyje labai gerai vizualiai pavaizduotas palydovų išsidėstymas horizonte. Kada pradėjau naudotis rankomis nustatoma antena, visada po ranka šį paveiksliuką kemperyje turėjau. Po kelių ilgų treniruočių pradžioje, palydovą susirandu per minutę.
Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Ir musu kemperiukas gavo dovaneliu :D 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Apdovanotas nemenkai! Saulės modulis toks irgi dičkis- kiek galios?
Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Dainius.D parašė:
Apdovanotas nemenkai! Saulės modulis toks irgi dičkis- kiek galios?
Dickis :D  300w
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Gavau dovanų raktų pakabuką mūsų kemperiui, pasidžiaukime drauge :