Home

Forumas

Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:

Kol kas neįsivaizduoju savęs su kemperių ir priekaba, savo priekaba pardaviau ir pirkau kemperį nes buvo nepatogu ir vargino, o dabar vėl prisikabinti? tai verčiau didelė priekaba ir normalus auto, kam tas kemperis ar aš čia painioju ką nors?
:geras::geras::geras:
Palaikau, esu važinėjęs ir su lengvomis priekabomis. Tikrai ne tas pats kaip be jų:hi:
Na kemperis tikrai ne lengvoji masina. Net ir svoris ne tas pats. Taciau nenoriu gincytis. Mano nuomone priekaba tikrai geriau, praktiskiau ir paprasciau nei pritvirtinta prie galo stacionari deze. Apie tai ir diskutavom.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Matai , Robertai, yra labai skirtingu situaciju, skirtingu kemperiu ir poreikiu. Pavyzdziui ne visi turi didele bagazine, ne visiems svoris leidzia. Tokiu atveju tai variantas. Patikek, as pats esu tampes nameli 6 m ilgio. Tai ne tas pats. tokia trumpa priekaba tempi ir nejauti kad tempi. Bet pavyzdziui motoroleriui labai gerai. na dar dviraciai. Viskas ten gerai mano nuomone. Pabandyk, pakeisi nuomone. :)
Tikiu, kai esi įklivęs ir reikia sprendimo...ok. Bet naujai perkant kemperi taip neplanuočiau. 
Na nesu as niekur ikliuves. Viska pasiskaiciavau ir apsvarsciau. Tiesiog man taip patogiau ir tame nematau jokios problemos. Ne vilkiko priekaba temti reikia kad cia dramatizuoti reiktu. Beje pas mane i priekaba telpa motoroleris arba dviraciai. Sienu greziot nesiruosiu. Kiekvienas sprendzia kaip jam geriau. Vat zmogui atrodo deze priimtinesnis variantas . Na ir tegu. Prie ko cia ikliuves?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Na nesu as niekur ikliuves. Viska pasiskaiciavau ir apsvarsciau. Tiesiog man taip patogiau ir tame nematau jokios problemos. Ne vilkiko priekaba temti reikia kad cia dramatizuoti reiktu. Beje pas mane i priekaba telpa motoroleris arba dviraciai. Sienu greziot nesiruosiu. Kiekvienas sprendzia kaip jam geriau. Vat zmogui atrodo deze priimtinesnis variantas . Na ir tegu. Prie ko cia ikliuves?
Įkliuvęs iš principo, ne tu konkrečiai, kai žmogus nusipirko naudojo ir staiga apsiverte gyvenimas ir kitaip negali ar visada gerai, bet karta gyvenime prireikia kitaip, tada ok, kaip ir įkliuvo į padedi kurioje radikaliai spręsti neverta o tam kartu tinka kaip nors kaip nesinorėtu nuolatos. Tavo atveju tai visai nesuvokiama ką dar su savim vežiotis kad netelpa? katerius kaip minėjai, bet tai ar verta per visa Europa tįsti kad kur nors kelis kart praplaukti, o mažesni paėmus tai gali ir nesutilpti su dviračiu, bet priekabos vengčiau dėl asmeninės patirties, nors kaip kam patinka, ne man vairuoti :B
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Arvydas.I parašė:
Aš apie šitą uždaromą.
Šitos priekabos dangtis turi du skersinius, ant kurių norint galima vežti stačius dviračius. o vidų panaudoti sunkesnės mantos iš kemperio perkrovimui 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Čia pritarčiau Robertui. Nesu bandęs prie kemperio kabinti priekabos. Bet prisiminus senesnę patirtį- auto+priekaba- BRRRRRR..., net nupurto... Nežinau kas turėtų nutikti, kad vėl kabinčiausi priekabą. 
Kas liečia dėžę gale- buvau pasigaminęs, vežiodavausi nuo pavasario iki rudens- tikrai buvau patenkintas- tilpdavo, stalas, 3 kėdės, vaiko vežimėlis, vaikiška dviračio kėdutė... O ant viršaus 2-3 dviračiai. Įėjimą buvau padaręs per viršų- kai nėra dviračių, arba per šoną- kai dviračiai viršuje.

Žinutės: 53
Nuotraukos: 20
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-21
Aš palaikau Tomą. Su priekaba reikia kažką vežti sunkaus arba brangaus, kaip pvz. motorolerį, motociklą.
O aš svajoju turėt dėžę, nes neturiu kablio ir pasidėjimo nėra daug "Heku 600" modelyje (senukas).
Galinis tvirtinimas dėžės galimas išsikišusiais kvadrato profilais negrežiant i galinę sieną. Visai panašiai kaip Tomo nuotraukoje.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tik su tokia skrynia TA nepraleis. Reikia žibintų ant jos. Tada yra prasmė daryti per visą plotį. Per visą plotį nedariau todėl, posūkio metu galas labai stipriai "užsimeta" į posūkio išorę, nes galinis tiltas gaudavosi vos ne per kemperio vidurį :D. Mano atveju papildomai "neužsimesdavo".

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Tik su tokia skrynia TA nepraleis. Reikia žibintų ant jos. Tada yra prasmė daryti per visą plotį. Per visą plotį nedariau todėl, posūkio metu galas labai stipriai 'užsimeta' į posūkio išorę, nes galinis tiltas gaudavosi vos ne per kemperio vidurį :D. Mano atveju papildomai 'neužsimesdavo'.


Yra kokstai reikalavimas kiek tarp ašių ir iki auto galo nuo galinės ašies, kai planavau tik nusipirkęs senuką pasigaminti domėjausi, jei išlenda daugiau, nepraleis ir su žibintais.