Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Tomas.J parašė:
Tik su tokia skrynia TA nepraleis. Reikia žibintų ant jos. Tada yra prasmė daryti per visą plotį. Per visą plotį nedariau todėl, posūkio metu galas labai stipriai 'užsimeta' į posūkio išorę, nes galinis tiltas gaudavosi vos ne per kemperio vidurį :D. Mano atveju papildomai 'neužsimesdavo'.


Tomai,is ko buvai pasidares ta deze?Man jos atrodo baisiai,bet pats galvoju tokia gamintis del praktiskumo.Pas mane nera nei vienu dureliu lauke kazkam pasideti,viska turiu grusti i vidu.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:

Tomas.J parašė:

Tik su tokia skrynia TA nepraleis. Reikia žibintų ant jos. Tada yra prasmė daryti per visą plotį. Per visą plotį nedariau todėl, posūkio metu galas labai stipriai 'užsimeta' į posūkio išorę, nes galinis tiltas gaudavosi vos ne per kemperio vidurį :D. Mano atveju papildomai 'neužsimesdavo'.


Yra kokstai reikalavimas kiek tarp ašių ir iki auto galo nuo galinės ašies, kai planavau tik nusipirkęs senuką pasigaminti domėjausi, jei išlenda daugiau, nepraleis ir su žibintais.
Dėl atstumų- jie pas mane neatitiko. Bet per TA to nežiūrėdavo. Esmė- žibintus turi matyti 45laipsn. kampu iš bet kurios pusės. Bet tą jie nustato iš akies- neturi sertifikuoto prietaiso. Galima pasiginčyti ir užprotestuoti, bet galimai kitoj vietoj tada bėdų atrastų :)
Gaminau iš laminuotos faneros, rėmas iš bruselių 30x30. Numerio apšvietimas jungėsi į kablio rozetę. Dangtis iš al. skardos rifliuotos 3mm. Visi sujungimai ant hermetiko, po dangčiu ir po d.p. durelėm guminės tarpinės. Važiuojant per lietų vidus būdavo sausas, važiuojant žvyrkeliu viduj jokių dulkių. Nuimt/uždėt trukdavau apie 15-20min.
Buvau ja labai patenkintas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Planavau gamintis, bet bučiau daręs iš kompozito aliminis plastikas aliuminis , vėliau radau gatavą dėžę ir nevargau. Pardavinėja įžimus sirgalius 'sėkla' turi parduotuvę darbo saugos ir tokių priedų (reklama) :B
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Planavau gamintis, bet bučiau daręs iš kompozito aliminis plastikas aliuminis , vėliau radau gatavą dėžę ir nevargau. Pardavinėja įžimus sirgalius 'sėkla' turi parduotuvę darbo saugos ir tokių priedų (reklama) :B
Yra koks puslapis?
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Jau radau ivedes "sirgalius sekla"
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vistiek pareklamuosiu : "sėklos" dėžės
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kainos tai visai nevaikiskos
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:
Kainos tai visai nevaikiskos
Panašiai kaip kemperinės dėžės kainuoja movėroje, tai tikrai brangu, bet mačiau kaip žmonės sprendžia kitaip, sodo įrankiams dėžė kuo puikiausiai tinka :)  439 nuotrauka: kemperis su irankių dėže
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
As kemperine deze tai turiu bet ji man nelabai patinka.Noretusi gilesnes.Ta reiks parduoti ir kazka gimdyti paciam gal.Gaila,kad aliumo nemoku virinti.O kokia,Robertai tu buvai is ju pirkes?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:
As kemperine deze tai turiu bet ji man nelabai patinka.Noretusi gilesnes.Ta reiks parduoti ir kazka gimdyti paciam gal.Gaila,kad aliumo nemoku virinti.O kokia,Robertai tu buvai is ju pirkes?
131 nuotrauka matosi  nedidelė , kiek didesnė galėjau..