Home

Forumas

Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Turejau 1.9  68kw, tai kad maziau girdetusi variklis, muzika pasigarsindavau :D
Žinutės: 14
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-08-22
Reiškia neišsigalvojau problemos. Ka pasakyti, gaila kad mašina skirta piolsiui ir kelionėms turi tokią erzinančią problemą. bandysiu gal dar kažko uždėti iš variklio pusės, bent kažkiek tyliau gal bus :)
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Bandyk kazkokiu storu adejalu ,veltiniu, tiesiog atidarius kapota uzkloti varikli,pravaziuoti kazkiek ir ivertinti ar padeda.Jeigu taip tada ieskoti kazkokio nedegamo audeklo ir uzdengti.Senesni diz. varikliai visi triuksmauja ,ypac kuro siurblys.Buna spec audinys ugnies slopinimui.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Sveiki,pas mane dabar 97 Ducato 2,5 variklis ir lygtais 80 kw tai garso tikrai labai nesigirdi,salone vibracijos beveik nesijaucia.Kemperis integruotas Euramobil.Pries tai turejau alkova 90 metu 2,5 be turbinos 55 kw,tai buvo tragedija ir stovint ir vaziuojant nors buvo isklijuotas ir vidus ir variklio skyrius garso izoliacija.Buvau pakeites visas variklio pagalves geros firmos,bet rezultato jokio.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Sveiki, kadangi labai vertinu ypač minkštą važiavimą (apie tai parašysiu kitoje temoje) ir ypač gerą garso izoliaciją, surašau ką naudoju garso izoliacijai gerinti.
1. Aš klijuoju bituminę vibro garso izoliacija (nepersistengti, nes daug sveria, kemperiui užtenka 1 mm., nors ją naudoju ir lengvam automobiliui)
2. Garso izoliacija klijuoju ant bituminės izoliacijos, jei lygus paviršius ir yra vietos 8 mm., jei išlankstymai geriau 4 mm., ar du sluoksniai iš 4 mm.
3. Iš vidinės apdailos pusės, plastmasių, aplink garsiakalbius (sukuriant akustinę dėžę), akustinis porolonas 15 mm (netinka tose vietose, kur gali patekti drėgmė).
Savo kemperiui nemažai kur esu paklijavęs, bet po vienų garsų išnaikinimo atsiranda kiti, ir taip pastoviai po kelionių vis paklijuoju ir panaikinu, pamažinu triukšmą.
Šiai dienai beveik išnaikinti erzinantys barškėjimai ir salone ganėtinai tylu. 
Pas mane pakolkas motoro garsas neerzina, problematinės vietos, surašau pagal garsumą, dauguma iš jų jau sutvarkytos: visos ratų arkos (ypač integruotiems priekio išplatinimai), priekinių durų laiptelio pagilinimas (priekinių durų laiptelio pagilinimas, pas mane tik kairės, bet paardžius atradau ir dešinę), durys, šoninių būdos durų laiptelis, šoninės būdos durys, priekio šonai (nuo paneles žemiau, čia tik integruotiems), priekio grindys, variklio garsas.
Šiuo metu, kaip tik darau auto surinkimą (ne kemperis čia minivenas), kuriam taip pat darau garso izoliaciją, pridedu foto, kad būtų aiškiau, kaip aš klijuoju.






Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Rimtas darbelis :geras: Parašykit prašau kaip tiksliai vadinasi medžiagos ir kur perkasi? Vibro garso izoliacija- kažkas tokio ar rimčiau?
Pridėsiu nuo savęs- yra specialios putos į ertmes dėl vibracijų mažinimo ir standumo. Kažkada naudojau- efektas jaučiasi.
Ieškau kuo išklijuoti galinius metalinius posparnius iš lauko. Gal būtų minčių?
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Tomai, pateiktoje nuorodoje, bitumo medžiaga manau identiška mano naudojamoms.
Dėl putų, tai ardydamas auto, randu originalia pripustų tokių putų, dažnai būna slenksčiuose, arkuose, visą laiką galvodavau, kad čia paprastos sandarinimo putos, pasirodo specialios.
Dėl mano naudojamų medžiagų, kiek anksčiau teko domėtis, tai pas mus radau dviejų gamintojų izoliacines medžiagas Latvių Silent Coat jų galima nusipirkti čia ir rusiškos SGM jų galima nusipirkti čia ir čia.
Ankstesniame mano poste naudojamos medžiagos, čia tiesioginiai atstovai ir jų šiuo metu ir perku: pirma medžiaga, antra medžiaga 4 mm. ir 8 mm., porolonas bangelėmis 15 mm.

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Dėl klijavimo iš išorės, posparniai ar panašiai, tik jei ne prie variklio, ar ten kur karšta, tai manau tinka tos pačios medžiagos, esu apklijavęs įlipimo laiptelį, nes jis be jokio apšiltinimo, sklido garsas ir šaltu metu manau būtų šalčio tiltas.
Prieš klijuojant nuriebalinau, ir pakaitinau tiek pačią medžiagą, tiek klijuojamą paviršių, prilipo tikrai gerai.
Taip pat šį laiptelį garso izoliacija apklijavau ir iš vidaus, bet vaikštant nusispardė ir estetiškai nelabai gražiai atrodo. 
 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Buvau palindęs neseniai po Carthago, tai jo posparniai apklijuoti iš lauko tokia mikroporine guma apie 10mm storio. Radau jos Plastenoj 10mm storio- 20eur 2kv.m Reiks kažką panašaus bandyt, jei spėsiu iki pavasario:)