Home

Forumas

Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Robertas.M parašė:
Mano patirtis panaši kaip Raimondo, prisiperki ir keikiesi, Tomas pamenu taip pat nusipirko ir skundesi , kad užlinko visas gps bardakelis atsakingu momentu, pinigai nedideli , nera klausimo, pikta kai apgauna, testui kaikurie duoda, bet tai 2 savaitės? kita vertus kitam ir tai dideli pinigai , gal kitaip nesigauna . Dabar jau pakankamai normalus nemokami produktai, man ir ju užtenka, dabar kai google maps leidžia atsisiusti zemelapius tai ir visai keista, kad dar mokami yra. Realybėje klausimas eina į praeiti, įdomus tiek , kiek smalsu pamatyti kas naujo, ar yra kas dėl ko verta turėti, ar pradėjo korektiškai veikti ant telefono, ar planšetes, kurios neveikia nepriklausomai nuo legalumo, pasižiūri ir toliau naudoji koki  MAPS.ME, nematau nieko smerktino domėtis , o pirkti /nepirkti kiekvieno asmeninis reikalas, aš ne teisėjas.
kitais metais roamingas europoj dingsta, dar paprasciau su googlemaps :)
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Pasidomėjau dėl iGO pirkimo, gal nesugebėjau rasti, bet androidui jo legaliai gal negamina...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kiekvienas is savo boksto i pasauli ziuri Audriau. As irgi su senuku vazineju, bet pirmai progai pasitaikius, keisiu i naujasni. Smarto kemperyje man kol kas nereikia, bet naujas talpus kemperis yra didelis privalumas. Marijus siuo klausimu daug domejosi ir aciu Jam, kad dalinasi informacija. Manau daugeliui tai pravers. Visiskai nepavydu, kad zmogus gali sau leisti tureti gera daikta. Nesupyk Audriau, bet elgiesi siek tiek keistai ir vaikiskai, kad del nesutampancios nuomones pradedi lauzyti zaislus ir grasinti palikti sia smelio deze. Sakiau  jau anksciau, kad du klubai (forumai) yra gerai. Tegu buna ir trys. As pats kartais uzeinu i Dariaus sukurta svetaine. Viskas su ja gerai ir info idomios yra. Niekas netrukdo keliuose klubuose dalyvauti. Svarbu islaikyti pagarba kitokiai nuomonei :veliava:

Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
O man čia toks klausimas ne apie techniką - o ką negalima būti kelių analogiško turinio klubų nariais, kad Audrius mąsto apie išstojimą? :rytas:
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Prašau grįžti prie temos.

Viktorai - nekiršinkite narių. Tema apie navigaciją - ji netinkama reikšti savo asmenines simpatijas ar antipatijas. Tai galioja ir kitiems...

Audriau, jei norite atsisakyti statuso - parašykite Aurimui asmeninę žinutę.

Praėjus keletui dienų tikrai reiks sutvarkyti temą, kad liktų informacija "į temą". Tad jei norit diskutuoti kitomis temomis - labai prašau susikurti tam skirtą temą. Primenu, kad forumas apie kemperius ir keliones jais.

Jei turite asmeninių klausimų ar pastebėjimų - naudokitės asmeninėmis žinutėmis.

Gražios dienos :veliava:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Guoda.S parašė:

O man čia toks klausimas ne apie techniką - o ką negalima būti kelių analogiško turinio klubų nariais, kad Audrius mąsto apie išstojimą? :rytas:
Atsiprašau paskutinis ataskymas ne į temą :piktas:
Mano nuomone čia kiekvieno asmeninis reikalas. Klubas ne partija ir nereligija. Religija yra šis  mūsų pomėgis. Negi negalima keliose bažnyčiose melstis? 
Jei klubo nuostatose nėra punkto, jog negalima dalyvauti kito panašaus klubo veikloje, tai vadinasi galima.
Mūsų klubas šiuo klausimu tolerantiškas, dėl kemperiais, tai  ateitis parodys :veliava:
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Esu žadėjęs forume daugiau nieko neperašyti. To laikiausi bet, forumą skaitydavau.
Dabar nebesusilaikiau, nors nesu užtikrintas, kad cenzūra vėl neištrins visos temos. 
Niekada nesu nieko įžeidęs....bet pasisakymus trynė, prisidengdami forumo taisyklėmis 
-----

Kuo toliau, tuo labiau susidarau nuomonę, kad kai kurie, čia rašo, norėdami pasipuikuoti vienas prieš kitą.... pasirodyti "kietesniais" už kitus. Nesvarbu ar tai žiniomis, ar kažkuo "kietesniu".
Bet tai būtų tik pusė  bėdos... 
Kiteims atsiranda noras "sutvarkyti forumą" (sudėti į rėmus) arba teisingiau cenzūruoti.
Dėl šių abiejų "konkuruojančių" grupių, bent jau aš, jaučiuosiu nesmagiai. Dingsta bet koks noras rašyti.
Dėl labai "įsižeidžiančių", tai jei tai iš tikrųjų yra įžeidimai, niekas nedraudžia kreiptis į teismą, o ne reikalauti naikinti visą temą.
Gyvenime nieko sukišti į rėmus dar niekam nepavyko ir, manau, niekada niekam nepavyks, nors norų būta net valstybiniais lygmenimis. Cenzūra veda tik prie vieno dalyko, t.y. dar didesnio noro jai priešintis. O iš to išplaukia dar daugiau negatyvo ir "ale" įžeidinų.


Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Audriau, nereikia taip įsižeidinėti. Juk Marijus 100% teisus. Tokie dalykai ir yra vagystė. Neneigsiu ir aš nesu šventasis. Kartais Linkomanijoje apsilankau.... Didžiausia bėda mūsuose yra tai, kad mes ne tik, kad kaltės tame nematome, bet dar ir viešai pasidaliname savo sėkme nugvelbti vieną kitą filmuką, programėlę. Netaikau Tau Audriau. Taikau pirmiausiai sau. Dabar jau tvirtai nusprendžiau įsigyti tik legalią navigacijos versiją. Ateis laikas gal ir su filmais Linkomanijoje užrišiu....... Čia, kaip iš 12kėdžių su senučių prieglaudos direktoriumi- jis vogė, bet jam buvo gėda.... :veliava:
Užriši tikrai.... Linkomanija jau praeitas dešimtmetis. Kam dabar siųstis filmus, o po to jaustis, ką nors pavogus. Seniai nebesisiunčiu filmų iš torrentų.
Šiuolaikiniai "protingi" televizoriai filmus ir TV programas rodo realiu laiku iš legalių šaltinių ir visiškai nemokamai (kai kas prašo paremti 1$ per mėnesį). Daugiau informacijos čia
Man labiausiai patika ši programėlė. Filmų pasirinkimas šimtais tūkstančių. Veikia paieškos sistemos, o tai reiškia galima žiūrėti bet kokį filmą, žinant tik jo pavadimą arba rinktis pagal populiarumą ar dar kitaip.
Renktis televizorių, manau, reikėtų iš Samsung. Jiems šiandien sukurta daugiausiai programėlių.

Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Programėlės gerai, bet Samsung rodomas vaizdelis- tikrai ne. Esant galimybei siūlyčiau rinktis kitą markę dėl vaizdo kokybės.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
O aš televizorių kokybės ir nebandžiau lyginti....
Vargiai ar tai įmanoma objektyviai padaryti. Reikėtų šalia sustatyti kelių gamintojų tų tik pačių klasių ir tų pčių metų kelis televizorius.  
Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad net to paties gamintojo (Samsung) 2010 m. 8 klasės televizorius rodo prasčiau už 2015 m. 7 klasės televizorių:rytas: