Home

Forumas

Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
Kemperis ar skrydis? del greicio sutinku-skrydis laimi. 1:0, bet manau tuo viskas ir pasibaigia. O, kad kas per Lenkija perkeltu per 5 minutes...:)
Mes keliavome per Sardinija su nuomojamu auto ir nakvyne kasnakt vis kitame viesbutyje-taip per savaite visa Sardinija ir apsukome, bet-su lagaminais dardardar vakare-is auto i viesbuti ir vel i auto ryte. Daiktus  deliojiesi pirmyn atgal.... sustoji pakeliui-labai faina, bet reikia skubeti-viesbutis rezervuotas... atvyksti nieko nera... laukite.. tuoj busime...siesta...
Del Italijos-tik vienas perspejimas-kuo toliau i pietus, tuo labiau saugokites vagiu-jie ten neršia.. Pries akis paliksite kemperi-vis tiek apvogs-nesureaguosite-ten vaikigalius per langeli ileidzia ir... 
Ir tiesa-Coperta=priverstiniai arbatpinigiai=stalo padengimo mokestis(kartais jis taip ir lieka nepadengtas...bet 2 eur nuo zmogaus vis tiek paims) ir dar... degalinese atskiri pistoletai Q Service, S Service. Tai Q8 degalineje susiduriau, bet gal ir kitose yra, sustojau, prisoko darbuotojas, pila kura... draugui sakau...kaip greitai suma auga.. geras... pasiziuriu kuras 30 eur centu brangesnis... kodel? Q SERVICE- aptarnavimo mokestis 10 centu uz litra... Kaip tai? O taip tai...reikejo sone kitoje stoti, bet ta tuomet uzimta buvo... 15 eur permokejom...uz tai kad prisokes ir neperspejes kuro pripyle... erzina tokie dalykai... Vietiniai net perspeja- atsargiai Cheating You...
Bet Jus apie savo kelione parasykite-butu labai idomu paskaityti ir patirties pasisemti... esme kur ir kas idomaus o ne su kuo...
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Norejau pasiteirauti, ar Italijoje mokomi ivaziavimai i miestus kemperiais. Nes kelioniu agenturu vairuotojai sake moka uz ivaziavimus i miestus
As nesu mokejes, nors kemperis iki 7500 kg
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Keli metai prasuku pro šiaurinę dalį, jokios info dėl mokesčių neteko matyti. Išimtis - Milanas, ten mokama darbo dienomis 7.30 -19.30 val.  Bet važiavau savaitgalį, tai ir neišsiaiškinau. Info čia.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Sveiki,įdomu,ar kas mėginote ar planuojate pakeliaut po Siciliją? Esu buvęs ten ,bet prieš "niolika" metų Catania apylinkėse.Jei buvote ar planuojate,pasidalinkite patirtimis :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vykantas.V parašė:
Sveiki,įdomu,ar kas mėginote ar planuojate pakeliaut po Siciliją? Esu buvęs ten ,bet prieš 'niolika' metų Catania apylinkėse.Jei buvote ar planuojate,pasidalinkite patirtimis :)
Esu važiavęs su priekaba, yra nuotraukose, o ir kiti tikrai žinau yra važiavę...kas domina?

Esu pravaziaves su nuomota masina.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Robertas.M parašė:
Vykantas.V parašė:
Sveiki,įdomu,ar kas mėginote ar planuojate pakeliaut po Siciliją? Esu buvęs ten ,bet prieš 'niolika' metų Catania apylinkėse.Jei buvote ar planuojate,pasidalinkite patirtimis :)
Esu važiavęs su priekaba, yra nuotraukose, o ir kiti tikrai žinau yra važiavę...kas domina?

Robertai,šiaip įdomus kokie pastebėjimai?kaip saugumas keliaujant,jei nakvoti ne kempinge,keltas į salą? pro kur kėlėtės? ar grįžote per kita uosta kaip pvz.

Šiaip kol kas mąstome apie kryptis,tad smalsu...

Ačiū šiaip už mintis :)

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Italija---sicilija pasižiūrėk , gal ir taip bus suprantama
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Vykantas.V parašė:
Sveiki,įdomu,ar kas mėginote ar planuojate pakeliaut po Siciliją? Esu buvęs ten ,bet prieš 'niolika' metų Catania apylinkėse.Jei buvote ar planuojate,pasidalinkite patirtimis :)
2015m buvome Italijoje - Sicilijoje. Keltas į sala ~55eurai, kelia apie 30min. Biletai parduodami ir 'gyvoje' eilėje. Prieini prie budelės, pasakai kad kemperis, sumoki, keleivių kiek važiuoja neklausia. Taip ir atgal. Pačia pakrante važiuoti nepatariu. Gali but problemų dėl kempo gabaritų. Pažiurėti  nuotraukas ir maršrutą gali čia - ITALIJA, o filmuką - 2015 ITALIJA. Gal rasi ką tinkamo. Bus klausimų - rašyk.