Home

Forumas

Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Alfredas.B parašė:


Arturai, čia kažkas ne taip. 100W / 12v = 8.33...A iš akumo kaip minimum. Ivertinus keitiklio našumą 85 procentai tai teoriškai turėtu gautis iš akumo kaip minimum 9,1 ampero
220v 100w lempute pajungiau i inverterio isejimo rozete, o reples pries inverteri dar ant 12 voltu, kad matyciau kiek jama is akumo :) .  jeigu kazkas nesutampa, tai arba reples kreivos arba reikia ismokt jom naudotis :) . bet parasiau ka parode reples buvo nustatytos ant 20A
Žinutės: 25
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-24
Kelis metus naudoju 800W. Silpnesnis nepatraukia drėlės ar kito įrankio kai ekstra prireikia, dar kavos espreso aparatą pamaitina. Dar buvau nupirkęs vieną keitiklį 500 W, bet jis nenorėjo kompo maitinti tai pas pardavėją (Megaomas) damokėjęs pasikeičiau į tinkamą kompiuteriui (čia matyt tie sinusai ir netiko :D).
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Algis.N parašė:
Kelis metus naudoju 800W. Silpnesnis nepatraukia drėlės ar kito įrankio kai ekstra prireikia, dar kavos espreso aparatą pamaitina. Dar buvau nupirkęs vieną keitiklį 500 W, bet jis nenorėjo kompo maitinti tai pas pardavėją (Megaomas) damokėjęs pasikeičiau į tinkamą kompiuteriui (čia matyt tie sinusai ir netiko :D).
Jei nepaslaptis,kokį kavos aparatą naudojate?Pas mane keitiklis 1500w,tai kapsulinį kavos aparatą nelabai nori traukti .
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Palikit fenus, kavos aparatus, drėles, pneumatinius plaktukus, bulgarkes, skalbimo mašinas bei visą kitą ,kas trukdo mėgautis poilsiu, namie ir ilsėkitės be rūpesčių  :)  :veliava:
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
:geras: :tourist1:
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Palikit fenus, kavos aparatus, drėles, pneumatinius plaktukus, bulgarkes, skalbimo mašinas bei visą kitą ,kas trukdo mėgautis poilsiu, namie ir ilsėkitės be rūpesčių  :)  :veliava:
Dainiau,
pamiršai žmonas...
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Zenonas.K parašė:
Dainius.D parašė:
Palikit fenus, kavos aparatus, drėles, pneumatinius plaktukus, bulgarkes, skalbimo mašinas bei visą kitą ,kas trukdo mėgautis poilsiu, namie ir ilsėkitės be rūpesčių  :)  :veliava:
Dainiau,
pamiršai žmonas...
Tai, kad žmonoms, manau, irgi kartais atostogos ne pro šalį:camping1:
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Zenonas.K parašė:
Dainius.D parašė:
Palikit fenus, kavos aparatus, drėles, pneumatinius plaktukus, bulgarkes, skalbimo mašinas bei visą kitą ,kas trukdo mėgautis poilsiu, namie ir ilsėkitės be rūpesčių  :)  :veliava:
Dainiau,
pamiršai žmonas...
Tai, kad žmonoms, manau, irgi kartais atostogos ne pro šalį:camping1:
Manau,kad ir fenai Joms neprošali..
Zinai , jos daznai kelionese nesidazo. Tai ir feno nereikia. Jei pamatyt, tai pamatyt realybe iki galo. Kam save apgaudinet.:D
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tai aš ir sakau - dažytojos dsrbas, tai sunkus darbas, rikalaujantis kasmetinių atostogų:hi: