Home

Forumas

Audrius.K parašė:

Jei dar įdomu temos autoriui, papasakosiu apie sinusus ir parvesiu kai kuriuos gudručius iš pievų:
Mums buityje naudojamą elektrą gamina mechaniniai generatoriai (varomi vandens, vėjo, garo ir t.t.) Mechaniniai generatoriai gali gaminti tik kintamos srovės elektrą, kuri atrodo kaip jūros bangavimas, o čia grafiškai: 




Kadangi progresas eina į priekį ir Marijui būtina kelionėje turėti brangų kavos aparatą, mano vaikai verkia kelionėje be žaidimų konsolės, yra kas bijo kelionę praleisti be drėlės ar kampinio šlifuoklio...
Tam reikalui buvo specialiai suburti mokslininkai ir išrastas įtampos keitiklis darantis kintamą 220V iš nuolatinės 12V. Primityviausia elektrinė schema gamina su stačiakampėmis bangomis, o pagaminti taisiklingo bangavimo ir didelio galingumo yra tolygu kaip sukurti tobula muzikinį skambejimą...
Jeigu Audriau komentuojate, turetumete skaityti idemiai. Pirma as kavos nebegeriu, tai man aparatas kaip ir nereikalingas, antra apie pinigus nebuvo jokios kalbos. As , kaip ir Jus , esu taupus zmogus. O tie kurie taupo, tai ir turi. Taip pat neperku visokio slamsto, nes vienas geras daiktas geriau nei penki prasti.
Be to as apie sinusines sroves nesuprantu, o ko nesuprantu, nekomentuoju. 
J.J
220,sinusai, kosinusai.... viskas tai neturistiska,,, va trys pagaliukai + 4 kankoreziai ir issivirti sriuba issikepti kepsni ir dar vandens uzsikaisti kavai vo kur tikras ,,PASIDARYK PATS,.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.K parašė:
Jei dar įdomu temos autoriui, papasakosiu apie sinusus ir parvesiu kai kuriuos gudručius iš pievų:
Mums buityje naudojamą elektrą gamina mechaniniai generatoriai (varomi vandens, vėjo, garo ir t.t.) Mechaniniai generatoriai gali gaminti tik kintamos srovės elektrą, kuri atrodo kaip jūros bangavimas, o čia grafiškai: 




Kadangi progresas eina į priekį ir Marijui būtina kelionėje turėti brangų kavos aparatą, mano vaikai verkia kelionėje be žaidimų konsolės, yra kas bijo kelionę praleisti be drėlės ar kampinio šlifuoklio...
Tam reikalui buvo specialiai suburti mokslininkai ir išrastas įtampos keitiklis darantis kintamą 220V iš nuolatinės 12V. Primityviausia elektrinė schema gamina su stačiakampėmis bangomis, o pagaminti taisiklingo bangavimo ir didelio galingumo yra tolygu kaip sukurti tobula muzikinį skambejimą...
Audriau, man kaip neišmanančiam vartotojui štai toks klausimas - kuom kenksmingos tos "stačiakampės bangos". Naudojuosi paprasti keitikliu, pasikraunu kartais barzdaskutę ir ji veikia be pokyčių. Kur čia šuo pakastas, kuo kenksmingas tas netaisyklingas sinusas?
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Mano manymu tai tik nebent kompiuteriui. Stačiakampė forma skleidžia didesnius trikdžius  ir kartais trukdo jautriai aparaturai. Na manau kad kemperistai tokios įrenginių nevežioja. Šiaip tai pastebėjau, kad kompo maitinimo blokas pradeda skleisti neaiškius garsus (trikdžiai). Įsigijau kompo maitinimo bloką tiesiai iš 12v ir man visur kitur tiko ne sinusinis keitiklis. :) 
   
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Alfredas teisus, jei nebijot rizikuoti ir pasitikit savo prietaisų pagaminimo kokybe bei atsparumu nestandartiniam elektros tinklui, galima naudoti visus keitiklius. Aš pats esu naudojęs pigų keitiklį kompui ir telefonui krauti, ir nieko nenutiko. Anksčiau pats keitiklis sudegė:D O po sudegusio pigaus jau nesinori taupyti kokybei ir patikimumui.
p.s. tas pirmasis buvo bandomasis triušis dar lengvąjame automobilyje
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Iš asmeninės patirties:
Teoriškai taip, bet....
praktiškai naudojuosi tuo paprasčiausiu keitikliu (300 W) jau tikrai daug metų. Per tą laiką nesugedo nei kompas (o jis važiuojant įjungtas pastoviai  visą laiką dėl MapPoint GPS-o), nei telefonai, nei jokie kiti prietaisai, kuriuos naudoju rečiau.

Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Aciu vyrai uz patarimus, paaiskinimus bei konsultacijas del kavos :)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Perskaiciau visus 7 puslapius ir supratau kas ka vezasi i keliones, bet tikslaus atsakymo neradau. :)
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Tadas.Z parašė:
Perskaiciau visus 7 puslapius ir supratau kas ka vezasi i keliones, bet tikslaus atsakymo neradau. :)
Ziurint ka nori pajungt. as tai isidejau gal 4 kilovatu tai paveza ka noriu :) . Ir mikrobange jungiu kai prireikia 
Žinutės: 25
Nuotraukos: 562
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2014-04-28
Sveiki, Kemperistai. 
Po paskutinio pasisakymo šia tema jau praėjo kuris laikas. Kadangi elektronika sparčiai žengia į priekį, atsirado poreikis naujam keitikliui 12/220. Gal galėtumėte pasidalinti patirtim apie juos ir parekomenduoti. Mano akumuliatorius 100 ah, Ličio, kuris buvo plačiai išreklamuotas. Saulės baterijų nestačiau. 220 reikia kompiuteriui, Makita baterijoms pasikrauti, gal dar mini lygintuvukui, t.t. Dabar pas mane 12Vdc/230Vac 300W 50Hz Intelligent.