Home

Forumas

Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
Rimantas.T parašė:
Dariau S., pirmiausia tai aš neperdėju, o jeigu rimtai tai aš pilnai sutinku su Jūsų saugumo teorija, tačiau nelengva būtų 5 m. šuniuką 4 kg. pripratusį važinėti žmonai ant kelių. Sakysite žmonai nepatogu,taip gal, bet iš trijų važiuojančių tik vienam nepatogu... Juk ne paslaptis, kad mes ne visiems kelio ženklams paklūstame ir dūdelę papūsti kartais bijome, kiekvieną kartą galvodami, kad mus lydės sėkmė, o pradžioje aš klausiau ar būtina užsienyje šuniuka vežti bokse.
Sveiki,

Aš nepiktai, gal šiek tiek sutirštinau :) Jei kalbėti apie narvus ir boksus, dažniausiai patys šeimininkai "demonizuoja" šias priemones. Visi mūsų šunys dievina boksus ir narvus, nes jie žino kad keliaus su mumis. Viska paslaptis - kaip jiems pristatoma priemonė. Pvz voljeruose gyvenantys šunys, labai megsta būti savo būdoje. Nes tai - jų urvas, ten jiems saugu. Namuose stovi vienas boksiukas ir vienas guolis. Abu šiperkai pešasi del to kuris bokse miegos. Čia mums atrodo narvas, baisu, prievarta ir tt, o jie pripranta daug greičiau negu mes. Galėsim per sezono atidarymą plačiau ta tema pabendrauti. :alus:
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
bus daugiau norinčių pabendrauti tokio tipo temomis :) :alus:
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Dariau S., matot gal mes ją kažkiek sužmoginom, kadangi žmona turi rimtų problemų su sveikata ir tenka pagulėti, tai mes savo mažąją praminėm med.sesele, ji tiesiog viską žino kada pagulėti šalia, kada nelysti ir t.t. O šiaip nuo mažumės ji turi savo tašę ir ji jau iš vakaro žino , kad rytoj važiuosime tai jau tik toj tašėj ir sėdi, boksas yra tai nelabai jis jai, ten maisto slėptuvė.Vežti bokse saugiau sutinku, bet čia stresas žmonai didesnis negu mūsų mažajai.
Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
Mažiems šunims galima iš bėdos naudoti ir minkštus boksiukus/tašes. Tiesiog reikia rasti vietą, kur jis butu saugiai padėtas, ir užfiksuotas (pvz už priekinių sėdynių). Kietą boksą, galima sumontuoti pusiau stacionariai pvz po lova, paliekant dureles kaip angą į asmeninius apartamentus (budą/guolį). Tada tik keliones metu uždarote vartelius, o visu likusiu metu augintinis turi savo guolį, kuris niekam netrukdo. Trumpai šnekant, sprendimų yra tikrai daug, tiesiog reikia meniškai pažiūrėti.
Kazkada turejome Maskvos sargybiniu veisles kalyte, tai ji ,vos pajutusi,kad kur nors vaziuosime, pati be jokio nurodymo sokdavo i sedano bagazine,kad tik galetu kartu vaziuoti.Taip ji isspresdavo vietos problema,jei automobilio salonas budavo pilnas.Zinoma, tai budavo max 30 km  ilgio pavaziavimas i gamta.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Patarkite prasau,ka turetume zinoti keliaudami kemperiu su didesniu sunimi po europa.
Žinutės: 106
Nuotraukos: 807
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-01-29
Svarbiausia skiepai,šuns pasas,čipas.Nors nieko netikrino kiek policija stabdė,bet visada gali būti pirmas kartas.Kai kėlėmės į Angliją,tai anglai viską ištikrino prie kelto.Mūsų dokumentų tiek netikrino,kiek šuns.Mūsų šuo mažas,tai turėtų narvelyje važiuoti.Prieš keltą pavyzdingai ten ir važiavo,o šiaip Europoje nebuvom gavę įspėjimo,kad ne narvely.Bet mes stengiamės jį segti specialiu dirželiu prie sėdynės diržo dėl saugumo,kad staigiai stabdant nesusižeistų
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Vienintėlį kartą paprašė paso Bulgarų pasienietis, kai įvažinėjome iš Turkijos. Kaip tyčią pirmą kartą pasą pamiršome Lietuvoje :)  Pasiraukė, pasikasė pakaušį, bet praleido. Matyt pagalvojo "ir kur gi aš tą šunį dabar dėsiu".....  Šiaip visi pareigūnai labai draugiškai į šunį žiūrėdavo.